Niet Netjes toont oi1( werk van bekende 1° 4,99 9.49 12.49 9.49 12.99 9.99 -'fif:,c_ IbrtUM €59: 39.® Wijntip!! Bordeaux L'Orangerie ms Olifant Graanjenever Glen Scanlan Schotse Whisky DuJardin Vieux J4-c49 Stunt!! Licor 43 VMS Alexandrov Vodka XMS Jazeker Aandacht! CEsa Op zoek naar activiteiten in de buurt? Gratis naar de film Zes jaar cel geëist voor schot in bil I4r Altijd actueel: de weekkrant.nl HEEFT U IETS TE VIEREN? GA GEZELLIG VAREN!!!! Bel voor ons vaarprogramma met o.a.: 50 p.p. Afhuren van de Partyschepen is uiteraard °ok mogelijk za. 29 jan., 12 febr.5 en 19 mit. (Apres Ski 72,50), 2,16,30 april, 7,28 mei, 4,25 juni, 2,16 juli, 13,27 aug., 17,24 sept., 1,5,29 okt., 12,26 nov. Incl. 2x koffie met gebak, koud/warm buffet, dessert, live music en alle drankjes (excl. buitenl. gedist.). Inschepen 19.00 uur, vertrek 19.30 uur. Terugkomst plm. 24.00 uur. 50 p.p. zo. 6,13 febr., 6,20 nut, 10,24 (Pasen 42,50) april. 8 (Moederdag 42,50), 22 mei 12 juni (pinksteren €42,50), 19 juni (vaderdag 42,50), 26 juni *Jncl. welkomstdrankje, soepje, koud/warm buffet, dessert, live music. Incl. alle dranken (excl. buitenl. gedist.) Inschepen 11.30 uur, vertrek 12.00 uur. Terugkomst plm. 16.00 uur. SPECIALE VAARTOCHTEN APRES SKI met optreden van GEBROEDERS K0 Zaterdag 19 maart inschepen: 19.00 uur Vertrek 19.30 uur Terugkomst: 24.00 uur Tarief72,50 p.p. Deze vaartocht is incl. 2 x koffie met gebak, koud/warm buffet, ijsdessert, alle drankjes (behalve buitenl. gedist), live music en entertainment. Zie ook www.gebroedersko.nl Vertrek vanuit Spijkenisse Info: Rederij Fortuna tel. 0181-626126 of 06-53367913 www.partyschepen.org Voor uw party groot of klein moet u bij Rederij Fortuna zijn. HEERLIJKE VOLLE RODE WIJN 6 VOOR 27.50 HELE LITER HELE LITER HELE LITER Vanille likeur 0,7 LITER HELE LITER DE BEURS VAIM SCHIEDAM Mgr. Nolenslaan 514 -Schiedam Aanbiedingen geldig van 26-01 t/m 01-02-2011 Telefoon 010 - 4739002 de Column van Kees Risseeuw De Hypotheker Broersvest 64 3112 DG Schiedam Postbus 620 3100 AP Schiedam (010) 473 11 50 www.hypotheker.nl Hoewel de huizenmarkt nog lang niet op het niveau is waar het zou moeten zijn, zijn er nog altijd aandachtspunten vanuit onze finan ciële hoek die zeer waardevol zijn als je besluit om een huis te gaan verkopen, kopen of verbouwen. Zo is er in 2011 nog altijd de regel dat, als je een huis gaat verkopen en een ander hebt gekocht (je bent dus formeel eigenaar van 2 huizen), je de rente van beide hypotheken (dus op beide woningenmag aftrekken van de belasting. Dit mag voor een periode van 3 jaar. Deze maatregel eindigt overigens in 2013 dus voor nieuwe verkopers is het wel extra opletten. Niet dat daarmee de druk van de extra maandlasten geheel weg is, maar het scheelt natuurlijk wel. Het geeft de verkopende makelaar de tijd om dè woning zo goed mogelijk te verkopen. Ander punt is dat de grens van de Nationale Hypotheek Garantie (NHG) in 2011 op 350.000,- blijft, waarmee je dus kunt profiteren van extra zekerheid en een lagere hy potheekrente. En geloof me, dat scheelt echt in de maandlasten! Ver der kun je in 2011 ook nog steeds gunstig verbouwen aan je woning omdat het BTW-tarief 6% in plaats van 19% bedraagt. Zaak is wel dat de aannemer dit voordeel aan u als opdrachtgever doorberekent en niet aan zichzelf door de kosten van de verbouwing of het uurloon eerst te verhogen waardoor de totale kostprijs hetzelfde blijft. Ja, het klinkt misschien raar of vergezocht, maar dit is natuurlijk wel een makkelijke manier voor de aannemer om meer te verdienen en u als klant het gevoel te geven dat u goedkoper uit bent. En tot slot kun je met de kosten van verbouwing de hypotheek oversluiten en daardoor alsnog in aanmerking komen voor NHG, terwijl je die voorheen niet had. Een hypotheek is een product wat voortdurend aan veranderende wetgeving onderhevig is en dus voortdurend moet worden beoordeeld of de huidige vorm nog wel past. Ik kan het niet vaak genoeg zeggen, kom 1 keer per 3 jaar (minimaal) even langs om uw hypotheek te laten controleren. Uw leven verandert, uw inkomen en gezinssituatie waarschijnlijk ook, dus is het zaak dat de grootste kostenpost van uw huishouding ook mee verandert. Dat lijkt me logisch. U kunt uw reactie mailen naar: kees.risseeuw@hypotheker.nl Dichtbij www.nieuwestadsblad.nl Klik en win www.deweekkrant.nl/actie Jacques en Belinda Tange zijn er dit jaar weer in geslaagd om een boeiende editie van Niet Netjes samen te stellen. Vanaf deze week kan het publiek genieten van de erotische werken van zeventien kunstenaars in drie ten toonstellingsruimten. Het publiek wordt wederom getrakteerd op ondeu gende kunst, die nooit plat wordt. Marianne van Velzen Schiedam Tien jaar lang organiseerde Jacques Tange in zijn eentje de tentoonstelling Niet Net jes. Het was toen nog een solo tentoonstelling. Zijn partner, Belinda, kwam met het plan andere kunstenaars erbij te betrekken. Belinda: "Jacques kreeg het steeds drukker en vroeg mij wat zaken over te nemen." Belinda nam de za kelijk en organisatorische deel van het bedrijf over. Zorgde dat het werk van haar man goed te vinden was op inter net en maakte een website. "Mede daardoor kwam mijn carrière in een stroomver snelling", zegt Jacques. Groepstentoonstelling Vijf jaar geleden werd de hui dige concept voor Niet Netjes bedacht. Belinda: "Ik vroeg mij af welke erotische werken er bij andere kunstenaars in een diep laatje liggen en ben bij diverse mensen gaan kij ken." Zo werd Niet Netjes een groepstentoonstelling. Jacques: "De meeste kun stenaars doen mee omdat ze het leuk vinden. Wel altijd op uitnodiging." Het werk hoeft niet echt aan bepaalde crite ria te voldoen maar het mag niet plat worden. "We willen Jacques en Belinda Tange laten het publiek genieten van stoute kuns geen porno", zegt Belinda. "Je moet er ook met je kinderen naar toekunnen." Tange krijgt de indruk dat een 'Het werk mag niet plat worden. We willen echt geen porno.' aantal kunstenaars niet hun meest confronterende werk aanbieden op de tentoonstelling. "Niet iedereen laat het achterste van zijn tong zien." Soms komt het voor dat het werk wel aan het randje zit. Misschien zelf een tikkeltje ordinair overkomt. "Maar als er humor in zit dan is het wel okay", vindt het stel. Rel in de kerk Het aantal bezoekers aan de- tentoonstelling loopt ieder jaar op. Jacques: "In de loop der ja ren hebben een aantal bekende kunstenaars meegedaan dus daar komt publiek op af en vo rig jaar hebben we natuurlijk ge profiteerd van de rel in de kerk." Toen hingen een aantal werken uit de collectie aan de muren van Schiedam Tegen de 29-jarige Schie dammer Ibrahim T. heeft Justitie 6 jaar cel geëist voor poging doodslag. De man zou op 2 maart op de Putselaan in Rotterdam een 26-jarig slachtoffer een kogel in zijn bil heb ben geschoten. De eerder voor betrokkenheid bij een schietpartij in Rot terdam tot 4 jaar cel ver oordeelde Schiedammer wou - volgens Justitie - na een straatruzie om niets, met een vuurwapen op de borst van zijn tegenstan der schieten. Maar het wapen weigerde. Vervol gens zou de Schiedam mer op de wegrennende man hebben gevuurd die daarbij dodelijk getroffen had kunnen worden. Het slachtoffer wees de verdachte als schutter aan, maar die ontkent bij hoog en laag daar in de buurt te zijn geweest. Opvallend is dat uit zendmast- gegevens blijkt dat het mobiel tje, dat volgens de politie van de Schiedammer is, aanstraalde op een mast vlakbij de plaatsdelict. Volgens Ibrahim T. heeft hij het telefoontje 'al eerder weg gegeven. Een getuige heeft de schutter en het slachtoffer ho ren ruzie maken in een vreemde taal. "Maar mijn cliënt is Turks en het slachtoffer Marokkaans. Er is geen vreemde taal die ze beiden spreken", zegt advocaat mr. Haroon Raza. Hij ge looft in de onschuld van de gedetineerde Schiedammer en denkt dat het slachtoffer een slaatje probeert te slaan uit de beschieting. "Die man was eerder slacht offer van een schietpartij en heeft toen de schutter aangeboden voor geld zijn verklaring in te trekken", al dus de raadsman. "Nu heeft hij een kennis naar de broer van mijn cliënt gestuurd om weer te onderhandelen over intrekking van de verklaring voor geld." Verder zou de politie grote fouten hebben gemaakt in het onderzoek. Uitspraak is over 2 weken.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 2