if II II II II II II Wonen naast recreatiegebied de Krabbeplas! Kleine badkamer vraagt om slimme In zes kleuren 5-delig badtextiel van Walra Huis vraagt meer energie dan gedacht Tijd voor gezond eten Trendy wonen Bijzettafeltje is trendy blikvanger 7W Slimme nieuwkomer biedt 'groen' voordeel Zet persoonlijkheid in de verf DeEilanden wonen in landelijke sfeer Woontrends www.deweekkrant.nl/webwinkel Knipoog naar milieu Langzaam lekker www.deweekkrant.nl/wonen www.deweekkrant.nl/wonen Altijd actueel: de weekkrant.nl www.deweekkrant.nl/wonen d3iB Nu het 'groene denken' echt is aangeslagen, wor den de oplossingen om slim om te springen met energie ook steeds door dachten Zo kan er dit jaar bijvoorbeeld gekozen worden voor de Whis- perGen: een thermische motor met een elektrisch vermogen van minder dan 50 kW/u, gekoppeld aan een generator die tegelijkertijd warmte en elektriciteit produceert. Deze techniek heeft twee grote voordelen: een netto-energierende ment dat hoger is dan wanneer elektriciteit en warmte afzonderlijk worden geproduceerd en een aanzienlijk ecologisch voordeel, met veel minder C02- uitstoot. Dit betekent in de praktijk dat een gemiddeld gezin - vier tot vijf personen - na een jaar gebruik zo'n 60 tot 75 procent op de energierekening bespaart. Meer info op www.whispergen.nl. Op zoek naar een nieuwe interieurkleur voor 2011? Histor heeft een aantal nieuwe trends benoemd, zoals de kleurtrend 'Newborn Heritage'. Er is weer een duidelijke hang naar het authen tieke, het ambachtelijke zelfs. Ontwerpers van ge bouwen, meubels en pro- ducten kiezen resoluut voor suède, leer, donkere houtsoorten, fluweel en keramiek. Met het koraalrode, mosterdgele, grijsblauwe en antraciet kleurenpalet van 'New born Heritage' krijgt het interieur een nostalgisch tintje. De kleurtrend 'Personal Expression' is gebaseerd op het besef dat we allemaal unieke wezens zijn en onze persoonlijkheid zetten we vanaf nu graag in de verf. In een bijna eindeloos gamma mozaïektegels, behang, tapijten en interieurstoffen in uiteenlopende prints en kleuren vindt iedereen inspiratie om zich creatief uit te drukken in zijn eigen stijl. Geef het interieur een persoonlijke toets met een prachtige (accent) kleur zoals zuurstokroze, licht blauw, oranjerood of één van de paarstin- ten.Meer kleurtips: www.Histor.nl. LET OP! ER ZIJN EXTRA PANORAMA APPARTEMENTEN BESCHIKBAAR. In Vlaardingen, naast recreatiegebied 'De Krabbeplas' wordt het nteuwbouwplan De Eilanden gerealiseerd. Hier verrijst een tweetal eilanden met ruim opgezette bebouwing met eengezinswoningen, stadswoningen en appartementen. - I Plannen voor een nieuwe badkamer? Binnenhuisar chitect Hans Slim heeft een aantal praktische tips op een rijtje gezet. Natuurlijk is het belangrijk om eerst goed te kijken naar de wensen. Een ligbad kan heerlijk zijn, maar wordt daar ook echt veel gebruik van gemaakt? Een bad neemt veel ruimte in, dus het is zonde van die ruimte zijn als er slechts een paar keer per jaar echt wordt 'gebadderd'. Als een bad wordt gebruikt, laat het bad dan overhangen, zoals bij een keukenplint. Hierdoor wordt ruimte gesug gereerd. Het gebruik van thermostaatkranen bespaart ergernis, energie en water. Overweeg in een kleine bad kamer de vloertegel diagonaal te leggen. Het suggereert enigszins een ruimer vertrek. Een niet al te grote voeg en de kleur van de voeg aanpassen aan de kleur van de tegel zijn slimme trucjes om de badka mer iets groter te laten ogen. Ook geraffineerd toegepaste spiegels zullen een badkamer optisch groter en spannender laten lijken. Bron: Typischwonen.nl Verkoop en informatie Stadswoningen prijzen vanaf 286.000,-* v.o.n. incl. 2 parkeerplaatsen voorzien van 3 slaapkamers en vrij indeelbare zolder. woonoppervlakte vanaf 155 tot 200 m2 dakterras van 27m2 Appartementen Stads- en panorama appartementen prijzen vanaf 147.900,- incl. parkeerplaats keuze uit 2-, 3- en 4-kamerappartementen balkon/terras vanaf 11 t/m 37 m2 woonoppervlakte vanaf 71 tot 126 m2 Topappartementen prijzen vanaf 410.000,- v.o.n. incl. 2 parkeerplaatsen voorzien van 5 kamers woonoppervlakte vanaf 141 tot 181 m2 extra daglicht door lichtstraat in dak standaard vloerverwarming als hoofdverwarming Bent u geïnteresseerd in een woning van project 'De Eilanden'? Neem vrijblijvend contact op met één van de makelaars. Makelaardij Thuis Schiedamseweg 14, 3134 BK Vlaardingen T: 010-474 37 71 F: 010 - 474 72 10 E: info@makelaardij-thuis.nl Dubbel K Koopwoningen Van Goijenstraat 22, 3043 AX Rotterdam T: 010-245 74 57 F: 010 - 245 99 17 E: info@dubbelkkoopwoningen.nl www.wonenopdeeilanden.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 37