Uitgeschakeld Nolte keuken met apparatuur LEEGVERKOOP TEGELMAGAZIJN 4,95 Pelgrim apparatuur met 8 JAAR GARANTIE Op hoogste podium Pelgrim Robomop Altijd schone vloeren Actueel Elke maandag aandacht voor lokale sport Juventus/ol8 verrast Roba Tweemaal winst Ventura iNoit^ücte^êntë^SI^H^Stterdaml Tim Banen weer zilver Complete Inotté I KEUKEN Complete witte hoogglans keuken Wandtegels Vanaf Vloertegels Alles ml Contor No 7 I zaterc^: uurenz°nc^a9's: gesloten Altijd actueel: de weekkrant.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel www.nieuwestadsblad.nl Scyedam moet het voorlopig waarschijnlijk stellen zonder Michel de Boer. De nummer één van Nederland kampt, nadat een nekblessure hem in het najaar enige weken aan de kant hield, met een onwil lige enkel. Vandaag moet een MRI-scan duidelijk maken wat er precies aan de hand is. Gerard S. Verver Schiedam Het ongemak ontstond begin november in de halve finale van de play-offs. 'Het leek een simpele botkneuzing. Iets, dat eigenlijk na vier tot vijf weken genezen moet zijn.' Maar uit een scan bleek bovendien, dat er in dat gewricht iets mis was met het kraakbeen. Vandaar dat de art sen hem dringend adviseerden om rust te betrachten. 'Het is niet duidelijk, wat er precies aan de hand is. Daarom die nieuwe scan' Pas wanneer het Medisch Cen trum Haaglanden het licht op groen, zet gaat hij weer aan de slag. Tot dan zal Scyedam zijn Schiedam Attractieve acties, spannend scoreverloop en knokken voor elke bal. Dat waren de ingre diënten van de wedstrijd tus sen de Onder-18 teams van Basketballclub Juventus en winterkampioen Rotterdam Basketball 2. Met voor de Schiedamse jeugd de prettige bijkomstig heid, dat ze de tegenstander aftroefden en naar een ruime nederlaag speelden (75-59) Was het een stunt of een ver rassing? Of was het, zo hoopt men in het Juventus-kamp, de ontdekking van eigen krach ten? 'De komende wedstrij den zullen het antwoord ge ven. Duidelijk werd in ieder geval, dat de jongens terecht in de rayonklasse spelen.' Michel de Boer moet voorlopig aan de kant blijven. topspeler moeten missen. Een aderlating, want in de slotwed strijden van de play-offs werd duidelijk, dat hij onmisbaar is: De Schiedammers kregen tweemaal een flink pak slaag van Westa. Toch denkt De Boer, dat de jongeren Koen Hageraats (in middels ook clubkampioen) en Rajko Gommers met routinier René Waterreus in staat moeten zijn om zich ruim te handhaven. 'Ze zijn een paar maanden ver der en hebben; ook omdat ze hard doorgetraind heb ben, progressie gemaakt.' Anderzijds beseft hij, dat het tweetal niet van de een op de andere dag opzien zal baren. 'Ze barsten van talent, maar komen nu nog tekort om de grote jongens naar neder lagen te spelen.' Zelf zal hij een oogje in het zeil houden. 'En mocht het verkeerd gaan, dan kan ik altijd de helpende hand toesteken.' Schiedam Ventura's handbalsters heb ben - op jacht naar het kam pioenschap - met winst op Westlandia 2 een lastige klip omzeilt. De Naaldwijkse te genstander, die bij rust met 12-9 leidde, ging pas diep in de tweede helft door de knieën. Na 17-17 haperde de Westlandse machinerie en lukte het de Schiedamsen om aan de leiding te komen en die niet meer af te staan: 18-21De mannen herstelden zich, na twee grote nederla gen, met een overwinning op Volendam 2. De Noord-Hol landers kwamen wel op voor sprong. Nadat die ongedaan was gemaakt liep Ventura Weer stond Luke Verburg op het hoogste podium. De Schie damse jongeling was in het Limburgse Landgraaf zijn leef tijdgenoten bij het Nederlands kampioenschap veldrijden te slim af. Hij nam de leiding en reed naar een nieuwe victorie. Zijn club- en plaatsgenoot Casper van Uden werd tweede. weg naar 34-29. KORFBAL - Harga, dat niets meer te winnen of verliezen heeft, maakte het Ten Donck moeilijk. Het lukte de titelkandi daat in de eerste helft niet om afstand te nemen. Pas na de rust (6-6) werd een gat geslagen en Harga verslagen: 15-13. ODI versloeg koploper Maas sluis 6 met 14-6 en heeft stuivertje gewisseld met de Maassluizers, die er in de Margriethal niet aan te pas kwamen. De thuis ploeg nam direct een 6-:0 voorsprong. Huiskens en Koppe scoorden drie maal. Schiedam Het International Antwerp Open heeft judoka's van Sportinstituut Schiedam een tweede, een derde en een bijna-derde plaats op geleverd. Tim Banen pakte, na het zilver op het Dutch Open in Eindhoven, weer een tweede plaats. In de categorie jongens tot 15 jaar/tot 38 kg won hij vier partijen, maar werd in de finale (op beslis sing van de scheidsrechters) teruggewezen door zijn Rus sische tegenstander Kirill Akimov. Mark van Roon werd derde in de categorie tot 15 jaar/+66 kg. Willem Romijn (tot 20 jaar/onder 81 kg) verloor de strijd om de derde plaats. j keukenapparatuur I Afmeting 180 cm eiland-290x90 cm Comfort demping op N. de laden en deuren I Binnenzijde kasten in diverse kleuren Ni Werkblad inclusief spoelbakkraan Prijs incl. Hoogglans witte keuken uitgevoerd met magnetron oven, 5 pits-gaskookplaat, koelvriescombinatie, vaatwasser en afzuigkap. Nolte Küchen Center No.1 levert de complete keuken rechtstreeks af fabriek dviesprijs €1449,- adviesprijs €929,- Pelgrim Pelgrim Pelgrim Magnetron Gaskookplaat Vaatwasser wokbrander adviesprijs €949,- adviesprijs €969,- adviesprijs 1349,- Wijziging in maten en samenstelling apparatuur is mogelijk! I N/ OPENINGSTIJDEN: L- I maandag t/m donderdag: 9.00 - 18.00 uur I I^fI V W IMJvJ ICI I vrijdag: 9.00-21.00 uur Satijnbloem 55 T: 010-4550511 www.noltekeukensrotterdam.nl Rotterdam-Ommoord (industrieterrein) www.alleinbouwapparaten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 51