Feestelijke heropening Albert Heijn Schiedam. Onlangs werd de Albert Heijn aan de Lange Kerkstraat 34 ingrijpend verbouwd tot een eigentijdse en ruime supermarkt. Woensdag 2 februari vond de feestelijke opening plaats. Een grote groep nieuwsgierige klanten had zich al verzameld voor de ingang. Toen om 18.00 uur de deuren werden geopend, stroomden zij meteen naar binnen. De klanten waren onder de indruk. Een greep uit de reacties op de vernieuwde winkel: Albert Heijn aan de Lange Kerkstraat 34 in Schiedam is open van maandag t/m woensdag, vrijdag en zaterdag van 8.00 tot 20.00 uur en op donderdag van 8.00 tot 21.00 uur. WelKom bij uw ver Albert Heijn. "Mijn dochtertje is dol op snoepgroente." De Albert Heijn is ruim van opzet De winkelpaden zijn breed en de afdelingen overzichtelijk Ingedeeld. In het begin van de winkel bevindt zich een groot versplein. Daar loopt Hanife met haar dochtertje Ebrar. Ze zijn blij verrast door het enorme aanbod. "Ondanks de grote hoeveelheid producten zie je toch snel waar Iets staat en dat Is handig Ik koop bij Albert Heijn graag snoepgroente. Die kleine tomaatjes zijn lekker en gezond. Ik stop ze elke dag in de broodtrommel van Ebrar. Ze vindt de tomaatjes heerlijk en eet ze allemaal op", aldus Hanife. "Mooiste supermarkt van de hele regio." Supermarktmanager Patricia Tamboer is ontzettend trots op haar supermarkt "Het Is nog mooier geworden dan Ik had durven dromen", vertelt ze. "Het uitgebreide versplein is een echte blikvanger. Op de delicatessenafdeling hebben we bijvoorbeeld nu een eigen grill waarmee we elke dag vlees waren, kippenbouten en snacks zelf roosteren. Maar eerlijk gezegd: de totale winkel is prachtig Dat vinden de klanten ook want Ik krijg alleen maar positieve reacties. Ik heb zelfs al gehoord dat mensen onze supermarkt de mooiste van de hele regio vinden. Geweldig!" Advertorial "Voetbalplaatjes voor de kleinkinderen." Eén van de eerste klanten die winkelde bij de vernieuwde Albert Heijn Is Kathi. "Ik had gelukkig flink ingeslagen om de periode van de winkelsluiting te overbruggen. Maar Ik heb de verse producten vreselijk gemist, en de gezelligheid natuurlijk ook" Bij de kassa ontmoet ze haar goede kennis Bella. Ook zij is meteen na de heropening boodschappen gaan doen. Vers brood heeft ze meegenomen, en ook haar favoriete kaas. Bij het afrekenen vraagt de caissière of Bella voetbalplaatjes wil. "Uiteraard, die spaar ik voor mijn kleinkinderen. Ze zijn er. maar wat blij mee." "Ik smachtte echt naar de krentenbollen." Voor Marja betekent de heropening van de Albert Heijn het einde van een onaangename periode. "Ik ben een echte Albert Heijn-fan en baalde dus flink dat de supermarkt wegens verbouwing gesloten was. Ik smachtte naar de krentenbollen." Ook haar echtgenoot vond het wel vervelend dat hij ergens anders boodschappen moest doen. Vooral omdat hij graag de verse producten van Albert Heijn gebruikt om te koken. "En Ik moest het stellen zonder Pain de Bologne. Dat vind ik lekker brood, en bovendien passen die sneetjes nu eenmaal perfect in mijn broodtrommel." "Zo'n 2.300 euro naar goede doelen." Speciaal ter gelegenheid van de heropening organiseerde de Albert Heijn een spectaculaire actie. Drie inwoners uit Schiedam mochten gratis winkelen en de boodschappen weggeven aan een goed doel naar keuze. Ze hebben hun uiterste best gedaan, en het resultaat was dan ook geweldig In de drie winkelkarren lagen producten ter waarde van maar liefst 2.300 euro! Jan Willem van Grootveld schenkt de boodschappen aan korf balvereniging c.k.v. ODI, Ita Ent aan de. scoutinggroep Tasmania en Nico van Vliet aan de Nederlandse Bond voor Ouderen, afdeling Schiedam. "Energiebesparende deuren voor de koeling." Alle koelingen zijn voorzien van energiebesparende deuren. Ze zijn gemakkelijk te openen. Timothy en zijn kleine broertje Benjamin merken dat als ze op zoek zijn naar hun favoriete toetjes. "Prima dat Albert Heijn denkt aan het milieu", zegt moeder Tamara. "Bovendien vind ik dat dankzij die deuren het geheel er verzorgder uitziet" Ze heeft, samen met haar echt genoot en haar zoontjes de verbouwing nauwlettend in de gaten gehouden. Af en toe gluurden ze zelfs door de ramen naar binnen. "Daardoor wisten we al een beetje hoe mooi de winkel zou worden." iimtmn

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 27