JO O O 5 /Wdö'Lce usyt) cu o co r -V Adriana van Put - Vredenbregt Open Huis Jan van Schijndel Uitva aa44 Johannes Bravenboer Jo P 00 Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 2 maart 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 14 jubileum Geboren Overlijden In Meinbi Dankbetuiging CU O -O CU Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email familieberichtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Ik hou van jou, met heel mijn hart en ziel hou ik van jou. Langs de zon en de maan tot aan het ochtendblauw, ik hou nog steeds van jou. Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Hendrik van Leeuwen Henk sinds 27 juni 2010 weduwnaar van Nel van Leeuwen - van Oossanen Schiedam, 2 april 1926 t Schiedam, 25 februari"2011 Henk en Nel zijn weer samen Frans Fia en Henk Henny en Roelie Sara en Niels, Lynn Bram Marja en Gert Hanna Laura Correspondentieadres: F. van Leeuwen Boterstraat 7B 3111 NA Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 2 maart van 18.45 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum aan de Burg. Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De begrafenisplechtigheid vindt plaats op vrijdag 4 maart om 12.00 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam, waarna wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. herinner je gisteren droom van morgen maar leef vandaag Dankbaar voor het vele goede en liefs dat zij ons altijd gaf, hebben wij afscheid moeten nemen Van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jan Hendrik van Put in de leeftijd 8.7 jaar. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van zorgcentrum DrieMaasStede te Schiedam voor de liefdevolle verzorging. Gerard en Truus Esther en Raphaël Rhys Olivia Aad Angelique en Ronny Bianca Dennis Schiedam, 24 februari 2011 Correspondentieadres: T. Lemson - van Put Amalia van Soimsstraat 17b 3116 EB Schiedam De crematieplechtigheid heeft dinsdag 1 maart plaatsgevonden te Schiedam. Zijn kaarsje is opgebrand. Hiij heeft zijn bestemming bereikt. Pater J.P.J. (Jan) van Rest van 1973 tot 1993 leraar S.G. Nieuwelant In de leeftijd van 84 jaar. Correspondentieadres: J.G.M. van Rest L. Raemaekersstraat 265 3119 NX Schiedam De begrafenis heeft dinsdag 22 februari 2011 plaatsgevonden op de begraafplaats van de •Witte Paters te Heythuysen. 3 maart 2010 3 maart 2011 Nooit meer een morgen, nooit meer een lach, nooit meer een praatje, nooit meer die arm om ons heen, maar nooit zullen we je vergeten. Art Huygen Eva Jer Donderdag 3 maart 16.00 -17.30 uur een betrokken en bijzondere echtgenoot en vader gepassioneerd en succesvol voetballer van 51/1/ en het Nederlands Elftal gedreven en dienstbaar in zijn maatschappelijke carrière bij de gemeente Schiedam de spil van ons gezin Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze zorgzame yader, schoonvader en grootvader 4 maart 1927 28 februari 2011 Jeanne van Schijndel-van den Hof Annemarie en Martin Meijer-van Schijndel Bart Jos en Roel f van Oort-van Schijndel Maarten Wouter Jan en Lia van Schijndel Tim en Rahiel Sanne Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Van Schijndel, Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Jan is bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhard- laan 121 in Schiedam. U kunt hier afscheid van hem nemen op donderdag 3 maart van 19.00 tot 20.00 uur. Wij nodigen u uit voor de Eucharistieviering op zaterdag 5 maart om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Liduina en 0LV Rozenkrans, Singel 106 in Schiedam. Na de viering komen wij om 12.00 uur bijeen in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend begeleiden wij Jan naar zijn laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid om te condoleren. uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam dag en nacht bereikbaar. jersuitvaari.nl "v Hij is op weg met zijn twee jongens Moegestreden is kalm overleden mijn behulp zame man, onze sterke vader, schoonvader, lieve grappige opa en opa-lift 22 december 1921 24 februari 2011 M. Braven boer-Slotboom Rienk f Joop en Elfi Sandra en Ron, Dylan Stefan Wim t Martin en Jolanda, Daniel Rene en Monique Cor f en Marijke Mieke en Bryan, Jayden Martijn en Mandy Mark Nieuwe Damlaan 759, kamer 242 3119 AT Schiedam De crematie heeft dinsdag I maart plaatsgevonden. MP Grafmonumenten aakt unieke, enktekens Betaalbaar Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl familieberichten Geef uw overlijdensbericht op via familieberichtenonline.nl A|le pverlijdensberichten zijn zichtbaar op i

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 14