Deuntjes van Kier en nu TAPAS Lezersactie WOO PING Iets nieuws proberen en onbeperkt eten! Lekker Tafelen Unieke Weekkrant aanbieding Liefde gaat door de maag Greep uit de leukste uitjes uit de regio Mam, je wordt oma! The best off Spigt met een Frans vleugje Onnavolgbaar als The Eagles Live op de radio met Piet Piraat Persdag van SpangaS Live ORIËNTAALSE Als dessert krijgt u ijs met slagroom. Koop nu kaarten voor de musical HAIR voor slechts 25,- euro per stuk Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 2 maart 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 47 r" Gratis kattenvoer www.deweekkrant.nl/baasenbeest Waar naartoe? www.nieuwestadsblad.nl m- .ff" v Van Carry Slee www.deweekkrant.nl/webwinkel Alles is vreemd www.theateraandeschie.nl Schiedam Na vijf zeer succesvolle the atertournees en een inter nationale doorbraak op het theaterfestival in Edinburgh komen de zes mannen van The Dutch Eagles zaterdag 5 maart 2011 naar Theater aan de Schie. Aanvang 20.15 uur. Onder de titel 'This is Hotel California too!brengen The Dutch Eagles een beproefd recept met veel nieuwe in grediënten. Want dat de zes heren op onnavolgbare wijze het repertoire van The Eagles vertolken wist het publiek al, maar in This is Hotel Cali fornia too! komen veel nieu we indrukwekkende namen en nummers voorbij. In de bar van het beroemd ste hotel ter wereld spelen de mannen naast het repertoire van The Eagles ook num mers van 'new guests in town' als Steely Dan, Steve Miller en Crosby, Stills, Nash 6 Young. Historische hits die nauw verbonden zijn aan The Eagles en hun tijdperk. Stuk voor stuk even virtuoos en meeslepend vertolkt als de originele versies. Na de voorstelling 'Vijand van het volk' van Henrik Ibsen re gisseert Arie de Mol (bekend van Els Inc.) opnieuw werk van een groot toneelschrijver: Ödön von Horvaths 'Verhalen uit het Weense Woud'. Een gesprek met Arie de Mol. Door de redactie Schiedam In de meeste regies van jouw hand speelt live muziek een be langrijke rol. In Verhalen uit het Weense Woud zingen en spelen de acteurs levensliederen. Hoe dat zo? "In het oorspronkelijke stuk uit 1931 wordt te pas en te onpas muziek gespeeld. Hor- vath schrijft in zijn aanwijzin gen dat regelmatig een wals uit Johan Strauss' Geschich- ten aus dem Wienerwald te horen is. Een deuntje dat in die tijd heel populair was, ie dereen kende het en floot of zong het mee als het ergens te horen was. De titel van het stuk is de naam van deze wals. Voor mijn bewerking ben ik op De acteurs in 'Verhalen uit het Weense Woud' zingen/spelen levensliederen. FOTO: BEN VAN DUIN zoek gegaan naar liedjes die hier en nu bekend zijn bij een breed publiek. En zo kwam ik op le vensliederen uit." Lees het gehele interview met Arie de Mol van Theatergroep Maastricht (een fusie van het Schiedamse gezelschap Els Inc. en het Maastrichtse gezel schap Het Vervolg) op de web site van Theater aan de Schie. De toneelvoorstelling Verhalen uit het Weense Woud is vrij dag 4 maart, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Reserveren kan via de kassa, (010) 2 467 467, of via de web site www.theateraandeschie.nl. Schiedam Voor kinderen vanaf 3 jaar kunnen zondag 6 maart, om 13.00 uur en 15.30 uur, naar Theater aan de Schie voor de voorstelling Radio De Scheve, Schuit. Wie de theatershow bezoekt zit samen met Piet Piraat en zijn kornuiten live in een radio-uitzending. Kijk en luister mee naar de enige echte piratenzender. Schiedam De persdag van SpangaS Live! vond zaterdag 19 febru ari plaats in Amsterdam De scholieren van deze populai re tv-serie zijn zondag 3 april, om 13.00 uur en 16.00 uur, te zien in Theater aan de Schie. Lotte Bakker en Kayleigh Rigters hebben meegedaan aan de prijsvraag, hebben gewonnen en waren uitge nodigd om als verslaggevers bij deze persdag aanwezig te zijn. De verslagen en de foto's van deze dag, gemaakt door Lotte en Kayleigh, zijn te zien op www.tadsie.nl. woo Chinees - Indisch - Thais Restaurant Kleine gerechten uit de Chinese, Thaise en Indische keuken, alleen van maandag t/m zaterdag In deze variant kunt u rustig aan tafel blijven zitten om bediend te worden door onze medewerkers. De menukaart bestaat uit allemaal kleine gerechtjes hierdoor kunt u van de verschillende smaken genieten. U kunt onbeperkt een keuze maken uit de gerechten van deze kaart voor: 22,80 per persoon. Hoe werkt dit? 1. Maak een keuze uit de menukaart en vul uw keuze in op het bestelformulier, u vult alleen de keuze voor deze ronde in. 2. Wanneer u het bestelformulier heeft ingevuld, legt u het aan de rand van uw tafel, vervolgens haalt een van onze medewerkers het formulier bij u op. 3. Het door u gekozen gerecht wordt aan tafel geserveerd. 4. Hierna kunt u opnieuw een keuze maken uit de menukaart. U kunt dit herhalen zo vaak u wilt! flulianalaan 122 B (bij Burg. Knappertlaan) 3116 JW Schiedam lefoon: 010 473 06 00 Fax: 010 - 273 11 33 woo-ping-schiedam.thuisbezorgd.nl U kunt bij ons ook Chinees. Indisch. Thais afhalen! Wij zijn dagelijks geopend van 12.00 - 22.00 uur. maar wij zijn voor die tijd ook telefonisch te bereiken voor reserveringen of bestellingen. Wij bezorgen aan huis van 16.30 - 21.00 uur Bestellingen boven de 12.50 worden gratis bezorgd, onder de 12,50 bezorgkosten €1.75 Rotterdam Op 18, 19 en 20 maart komt the Love Rock Sensation HAIR naar het vernieuwde Ahoy Rotter dam. Beleef deze unieke en onvergetelijke ervaring met alle grote hits van Hair en waan je in de jaren 60! De show is spectaculair van opzet en is uniek in Nederland. De première van HAIR op Broadway in 1968 veroorzaakte de nodi ge opschudding. De meest controversiële rockmusical ooit werd een gigantische hit en na 1750 voorstel lingen op Broadway, 1997 voorstellingen in Londen en ruim vier decennia later is het fenomeen HAIR nog onverminderd populair. Nu kan het Nederlandse publiek genieten van een spectaculaire show in een unieke setting. Met 24 we reldhits, een waanzinnig lichtspel, indrukwekkend decor en een meeslepende, groots opgezette show wordt HAIR een onver getelijke avond voor jong en oud. De West End cast u - Met korting genieten van de waanzinnige voorstel ling HAIR. FOTO: PR wordt begeleid door een groot orkest die alle grote nummers als 'Aquarius', 'Ain't Got No', 'Hair', 'I got life' en 'Let the Sun Shine In' op swingende wijze ten gehore brengen. Kortingsactie De Weekkrant mag na mens EJB Entertainment 250 kaarten ter beschik king stellen voor lezers van de Weekkrant, voor de waanzinnige prijs van €25,- (reguliere prijs €59,- Wilt u voor deze onge looflijke prijs genieten van een waanzinnige show? Bestel dan uw kaarten te lefonisch via de HAIR re- serveerlijn: 0900-3006000 o.v.v. actie Weekkrant. Er zijn slechts 250kaarten be schikbaar voor deze prijs, dus reageer snel. Kijk voor het speelschema: www. hairliveinahoy.com.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 47