Boek nu voordelig uw mooiste zomervakantie! Antiek-, Boeken- Curiosamarkten Broersveld Schiedam Jazeker Nadenken Belangrijke mededeling 8-daags Malta Experience Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 2 maart2011 Nieuwe Stadsblad paginal de Column van Kees Risseeuw De meest complete reis voor een eerlijke prijs! peterlanghout.nl of 0900-0991 (o.ispm) Vp^week^ Schiedam centrum Bent u verzamelaar van bijvoorbeeld een bijzondere collectie boeken, oude treinen, postzegels, poppen, schilderijen, antiek in het algemeen of antiek speelgoed. Wilt u deze verzameling delen, uitwisselen of misschien verkopen? Kom dan naar de Antiek-, Boeken- Curiosamarkten op de eerste zondag van de maand, gelijk met de koopzondagen op 6 maart, 1 mei, 3 juli en 4 september. Voor een zeer gereduceerd tarief van Euro 25,- per dag heeft u een stand. U kunt zich aanmelden bij: De heer J. Palte, tel. 06 22 886 022 of de heer A. Villerius, tel.: 06 53 201 301 Uw aanbod moet passend zijn en wordt op geschiktheid getoetst. De Hypotheker Broersvest 64 3112 DG Schiedam Postbus 620 3100 AP Schiedam (010) 473 11 50 www.hypotheker.nl Wij denken er maar liever niet over. Maar toch is het iets waarvan we zeker weten dat het gaat plaatsvinden, namelijk ons overlijden. Gekscherend werd door een bekende cabaretier al eens gezegd dat wij in Nederland slechts 2 zekerheden hebben; belasting betalen en overlijden. Wat velen echter niet goed weten is dat de kosten van een begrafenis of crematie in de loop der jaren net zo hard mee stijgen als alle andere kosten. Wat ouderen onder u kennen vast nog wel de begrafenispolissen van oude, niet meer bestaande verzekeringsmaat schappijen met een verzekerd bedrag van 100 gulden en een premie van een paar cent per week. Nostalgische documenten die wij zo af en toe nog wel eens tegen komen als we samen met een klant de ver- zekèringsmap doornemen. Maar ja, u snapt ook wel dat u niet meer voor 100 gulden wordt begraven of gecremeerd. Een gemiddelde uitvaart kost vandaag de dag rond 7.500,-. Afhankelijk van de wen sen kan dit ook nog wel duurder uitvallen. En als we naar de toekomst kijken, zullen de gemiddelde kosten van een begrafenis of crematie nog wel eens boven de 10.000,- gaan komen. Het probleem wat ontstaat is dat het verzekerde bedrag van veel uitvaartpolissen is gebaseerd op de kosten van het moment van afsluiten. Als u 10 tot 15 jaar geleden een uitvaartverzekering afsloot was het gemiddelde verzekerde bedrag 5.000,-. Dit is nu al 7.500,-. Maar de polissen voorzien er meestal niet in dat dit tekort automatisch wordt aange past. Grote kans dat het verzekerde bedrag van uw polis te laag is als u deze al langere tijd geleden heeft afgesloten. En besef daarbij dat het verhogen van het verzekerde bedrag, de kosten van de uitvaart dus, alsmaar hoger worden naarmate u ouder wordt. Het is daarom helemaal niet zo gek om het goed te regelen als u jong(er) bent. U bent dan weliswaar in het begin te hoog verzekerd, maar dat past zich in de loop der jaren vanzelf wel aan zonder dat u dan nog iets hoeft te veranderen. Wilt u weten wat de kosten zijn? Informeer gerust eens bij ons, meestal valt het erg mee. U kunt uw reactie mailen naar: kees.risseeuw@hypotheker.nl Mooie aanbieding Schat aan sprookjes Nu 7,90 (i.p.v. 24,90) 20 klassieke sprookjes, prachtig geïllustreerd groot formaat, 240 pagina's, Christofooruitgave Raadpleeg voor meer informatie over dit boek onze website www.postscriptum.nl Bezoek nu onze vernieuwde website en maak kans op een waardebon van 25,00 door mee te doen aan onze prijsvraag. Elke maand is er een nieuwe opgave. Verder: eenvoudig boeken bestellen en binnen 24 uur bezorgd in Nederland. Gratis thuisbezorging binnen Schiedam. E-books besteilen, elke week verse recensies van door medewerkers gelezen boeken. Overzichtelijk aanbod van alle leverbare Schiedamboeken! Boekhandel Post Scriptum Hof van Spaland 31 tUm 010-4712313 www.postscriptum.nl NIEUWE SIERBESTRATING? Nu slechts Incl. stenen en zand, uitgraven, afvoer, aanleggen, trillen en 1 jaar garantie. Modeltuinen Zwanenburg s IJweg 411, Zwanenburg S 023/55 52 475 - 06/58 93 15 61 Gratis ontwerp en vrijblijvende prijsopgave ook bij U thuis. www.modeltuinenzwanenburg.nl Aanleg sierbestrating en tuinhout ook bij U in de regio. VOOR ALLE MENSEN MET VOETKLACHTEN DEMONSTRATIE STEUN VEREN Donderdag 10 maart in onze zaak in Schiedam hebben wij de gehele dag gereserveerd voor mensen met rug- e voetklachten. Een voetkundige komt naar onze zaak en maakt dan gratis een voetafdruk en demonstreert u tevens de Vibrion Veer, een Zweedse uitvinding. In tegenstelling tot de bekende j harde, statische steunzool, is de Vibrion Veer verend. Deze activeert de spieren en bloedsomloop en zorgt er voor dat u v\ dagelijks, zonder vermoeide en pijnlijke rug en voet op natuurlijke wijze kunt lopen. Een deskundig advies en dan ook nog gratis, dat krijgt u niet elke dag. Maak daarom even een afspraak, - tel. 0681-268500 of kom vrijblijvend langs. Van den Hoven Schoenmode, Hoogstraat 67-72, Schiedam Op dit moment is een internetapotheek, die zich voordoet als uw huisapotheek, zeer actief met het telefonisch benaderen van klanten, met de vraag medicatie voor chronische ziekten bij hen te bestellen. Hierbij wordt de indruk gewekt dat het om uw eigen apotheek gaat. Wij willen u er op attent maken dat wij, als lokale apothekers, u nooit op deze manier zouden benaderen. Ook verstrekken wij geen persoonlijke gegevens aan een internetapotheek zonder uw toestemming. Diensten die een internetapotheek aanbiedt zijn niet nieuw. Iedere apotheek kan herhaalservice en bezorgdiensten aanbieden. Bent u benaderd door een internetapotheek maar wenst u uw medicatie op de voor u vertrouwde wijze te blijven ontvangen, dan verzoeken wij u vriendelijk contact met ons op te nemen, zodat wij kunnen zorgen dat een ongewenste overschrijving ongedaan gemaakt wordt. Alle apothekers in de regio Rotterdam-Rijnmond (incl. Zuid-Hollandse Eilanden) Malta, aüe bekende hoogtepunten van deze fantastische bestemming staan op het programma, zoals de hoofdstad Valletta en het buurefend GOZQ- Ma» u zie! ook de lokale cultuur tijdens ee) excursie naar een paar kleinere dorpjes. üjrvdienstviucht Amsterdam - Malta v.v. met Air Malta Transfer van en naar uw hotel Verblijf in Baystreet hotel*** Vervoer tijdens de excursies in moderne bussen met airconditioning Entreegelden en lokale taxen lunch tijdens de excursies op dag 6 en dag 7 Vertrek van april i/m oktober

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 4