'Maar dan blauw' M ZOEKT: J Verkoopadviseurs op 'HSSF Workshops LIFE College Goosen Polderman Op weg naar prijs? Samen pad Service Alle medische diensten op een rijtje Stadssleutel Brandersgat Schone en veilige trambaan Daltondag op De Klinker Kom ons Toyota-team versterken m ARsrapi www.qareworkpartners.nl Verkoopadviseur Volkswagen le en/of 2e Autotechnicus Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 2 maart 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 51- www.deweekkrant.nl/baasenbeestj www.nieuwestadsblad.nl Subsidies voor kunst worden teruggedraaid daarom sloot Schiedamse kunstenaar Henny van Leeuwen zijn tentoonstelling 'Comfort zone' af met een debat over hoe een kunstenaar zijn eigen boontjes kan doppen. Door de redactie Schiedam Henny van Leeuwen nodigde bij die afsluiting ondernemer Eric Dijkhuizen, communicatiedes kundige Janet van Huisstede, landschapsarchitect Govert Visser en kunstenaar Winnie Teschmacher uit om te debat teren over het thema 'Onderne men is geen kunst'. Gesprekslei der Dijkhuizen wilde weten hoe kunstenaars geld kunnen maken van hun kunst. Veel kunste naars blijken niet te beschikken over ondernemersbloed (op de kunstacademie niet bijgebracht) en hebben een zakelijke part ner nodig om hun kunst aan de man te brengen. "Een kun stenaar kan moeilijk loskomen van zijn werk en daardoor niet Schiedam Burgemeester Verver heeft maandag de Stadssleutel van Schiedam overhandigd aan Prins Erik I en prinses Di ana van carnavalsvereniging De Rietzeilers. Dat gebeur de tijdens een bezoek van de carnavalsvereniging aan zorgcentrum Schiewaegh. De prins en prinses heersen komende tijd over Branders gat, zoals Schiedam in carna- valstijd bekend staat. Op de sluitingsavond, 8 maart, zal Prins Carnaval de sleutel te ruggeven aan Burgemeester Verver. Op deze avond wordt tevens het bedrag bekendgemaakt dat tijdens het Blaosfest is opgehaald voor muziekgroep De Erkertjes. inschatten welke werk verkoop baar is." De aanwezige Jacques Tange kan wel rondkomen van zijn kunst maar had zijn vrouw nodig om de markt te zien. "Het is voor een kunstenaar belang rijk dat hij zichtbaar is. Iemand alleen op zijn zolderkamer blijft werken, verkoopt niets." Heikel was de vraag of een kunstenaar zijn werk aan de koper moet aanpassen. Als een klant vraagt hetzelfde werk te mogen kopen 'maar dan blauw', doe je dat dan. "Wie alleen het werk maakt dat zijn publiek wil, is geen kunstenaar. Een kunstenaar moet zich ontwikkelen an ders wordt het Xenos-kunst." Voor de meeste kunstenaars zit er niet veel anders op dan een 'bijbaantje' te nemen. Soms kun je daarbij je kun stenaarstalenten gebruiken. Teschmacher verklapt dat zij lang voor Blokker vazen ont wierp. "Zo sponsorde ik mijn eigen kunstenaarsschap." Schiedam De gemeente Schiedam en openbaar vervoersbedrijf RET hebben afspraken ge maakt over de manier waar op de trambanen en metro tracés onderhouden moeten worden. Op donderdag 24 februari ondertekenden wethouder Ad Hekman en RET-directeur Pedro Peters hiervoor een overeenkomst. Wethouder Hekman is ver heugd over de afspraken met de RET: "Ik ben erg blij dat de RET openstaat voor het maken van deze afspraken. De tracés van tram en metro zijn immers in een groot deel van Schiedam prominent zichtbaar en bepalen mede SWS Welzijn heeft leerlingen van het LIFE College de afge lopen zes weken workshops als djembee, DJ, theater, dans, basketball, kickboxen, sieraden maken, mode en koken la ten volgen. 24 februari was een eindpresentatie waarbij de leerlingen toonden wat zij ervan opstaken. FOTO: PR het aanzicht van de stad. Als ze er goed bijliggen dragen ze bij aan een schone, prettige en veilige omgeving." De RET en de gemeente Schiedam vonden het no dig de afspraken over het onderhoud en het beheer van het tram- en metro tracé duidelijk op papier te zetten. Hekman: "Dat gaat verder dan alleen de tram- en metrobanen zelf. De overeenkomst omvat ook afspraken over het onderhoud en gebruik yan bijvoorbeeld halte plaatsen, metrostations, relaishuisjes, transforma toren en kunstwerken." Schiedam Openbare Daltonbasisschool de Klinker aan de Bernardus IJerdraatsingel houdt woens dag 9 maart een open dag. Daltonscholen in Nederland openen woensdag hun deu ren om het publiek kennis te laten maken met dit type onderwijs. Ouders maar ook opa's, oma's en andere belangstellenden mogen van 8:30 tot 12:30 uur in de school rondlopen en zien hoe er op De Klinker wordt gewerkt. Uiteraard is meer informatie over het Dalton onderwijs te verkrijgen en zullen leerkrachten en leer lingen uideg geven over ver schillende onderdélen van het lesprogramma. Toyota is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de grootste autoproducent ter wereld. En ookin Nederland staan we stevig in de Top 3. De ongeveer 8 miljoen auto's die we jaarlijks bouwen, verkopen we in meer dan 170 landen. Om dat mogelijk te maken, staat wereldwijd een hecht team van zo'n 264.000 trotse Toyota medewerkers klaar. Werken bij Toyota betekent meebouwen aan superieure kwaliteit. Niet alleen op productniveau, maar zeker ook op het vlak van service en aandacht voor de klant. Daarom is Goosen Polderman per direct op zoek naar twee: Fulltime - vestiging Rotterdam en vestiging Schiedam Voor de zaterdag zijn we op zoek zijn naar een junior-verkoper (student) Communicatief, commercieel, klantvriendelijk, gedreven, servicegericht, inlevings vermogen, zelfstandig, overtuigingskracht, proactief en collegiaal. Dit zijn de kwali teiten die passen bij de dame/heer die wij zoeken! Functiebeschrijving Als verkoopadviseur treed je op als vertegenwoordiger van Toyota en draag je zorg voorhet deskundig begeleiden, informeren en adviseren van potentiële en bestaande klanten. Je speelt proactief in op de wensen en behoeften van, de klant en bent gedreven in het presenteren van ons merk. Je overziet het gehele verkoopproces van het eerste klantcontact tot en-met de aflevering en de instructie van de auto en houdt toezicht op een vlotte doorgang. Je bent verantwoordelijk voor de acquisitie van nieuwe klanten en hebt oog voor de lange termijn relatie. Profiel Klantvriendelijkheid en servicegerichtheid zijn bij jou vanzelfsprekend. We zoeken een communicatief supertalent dat, net als ons merk, garant staat voor kwaliteit en betrouwbaarheid. lllij bieden Wij bieden een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket, een heel leuk team met enthousiaste collega's en de gelegenheid om trainingen en opleidingen te volgen. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kun je-telefonisch contact opnemen met dhr. J. Post, telefoon 010-4703800. Je sollicitatiebrief voorzien van CV kun je per e-mail sturen naar: jacopost@polderman-schiedam.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Rotterdam, Schuttevaerweg 47-49,010-2983388 Schiedam, Laan van Bol'es 2,010-4703800 TOYOTA irkPartners QWP tm tmu voor de znmamve ft&GMtfememer Voor een groot aantal regionale opdrachtgevers zelfstandig werkende t ZZPers of Freelance) Verzorgenden en Verpleegkundigen! Ben jij als freelance of zelfstandig verzorgende of verpleegkundige actief en zoek je voor de komende maanden opdrachten neem dan direct contact met ons op. Ook als je naast je vast loondienstverband wat wilt bij verdienen kun je bij QWP terecht! Bezoek onze website en neem op korte termijn contact op. Wij zullen je dan op een praktische {mbt verzekeringen, administratie en belastingzaken) en realistische wijze |mbt inkomen) informeren ovér de kansen en mogelijkheden om als zelfstandig of freelance ondernemer in de zorg te gaan werken. Winnie Teschmacher, Janet van Huisstede, Eric Dijkhuizen en Govert Visser. FOTO: WM Voor onze vestiging in Vlaardingen zijn wij op zoek naar: Kijk voor meer informatie op www.automaasstad.nl/vacatures k Auto Maasstad Postbus 2024 3130 BA VLAARDINGEN Email: info@automaasstad.nl Auto Maasstad uw m Audo-denler Hoogstad 401, 3131 KX Vlaardingen Telefoon: 010 - 4454455 www.automaasstad.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 51