Beginnen met hardlopen Disney's All Star Parade Gelijkenis Met je beest op de foto Voorspelt Piet nog een winters slot? Henk Spaan Theepartij Start to Run Showdata Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 2 maart 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 54 www.deweekkrant.nl/baasenbeest PIET PAUUJSMA COMIC" Door Piet Voordes HAHA... WAAROM? HOOR.. PAAR HEBBEN ZE PAN <3>A JE MAAR NAAR NEW YORK WOLKEN- Weerbericht www.deweekkrant.nl tfiiB Column FOTO PETER ELENBAAS Woensdag stemmen. Waarop? Wel ben ik blij dat ik mag stem men. In het Midden-Oosten lagen vrije verkiezingen niet voor de hand. Ik ben blij voor alle Arabieren dat ze binnenkort kiezen wie ze willen. Dat ze niet meer verplicht hoeven te stemmen op het despotisme dat hen regeerde met de knoet. Straks mogen ze zelf weten welk hokje ze rood maken. Geert Wilders en zionisten als Leon de Winter zien het met lede ogen aan. "Het kan nog veel erger worden", heeft Geert gezegd. Mis schien komt nu de islam wel aan de macht. De islam is erger dan een dictator, vindt hij. Moslims verdienen de democratie niet want de islam is niet democratisch. Ik weet zeker dat de logica iets kan inbrengen tegen deze redenering. Het wachten is dus op de wetenschap. Evenals op het boek over de islam dat Wilders in de loop van het jaar uitbrengt. De islam is niet de inzet van deze verkiezingen. De inzet is min of meer of we vinden dat we goed geregeerd worden. Voor alsnog heb ik geen last van het nieuwe bewind. Er worden nog altijd opera's uitgevoerd en het Concertgebouw Orkest speelt. Niet dat ik daar de deur plat loop, maar toch. Soms zijn er nog violen te horen boven het straatrumoer uit. Deze regering profiteert van een anti-establishment sentiment. We lopen niet te hoop tegen een dictator maar tegen de elite. De gewone man wil ook wel eens zijn zegje doen. De elite moet weg, of ik elk geval zijn kop houden. In de F5 heb je een hele beweging die op dat gevoel is gegrond vest: the Tea Party. fObama heeft gestudeerd, dus hij weet niet wat er in het echte Amerika gebeurt. Intellect wordt gekoppeld aan onwetendheid. Het is een anti- academisch sentiment datje nu ook in Den Haag ziet. Pro fessoren moeten lesgaven, niet demonstreren, zei de VVD, de Nederlandse Theepartij. Ik ben voor cultuur, kennis en ontwikkeling. Dat sluit ook de SP en de PvdA uit. Wat dan wel: CDA, D66? Geen idee. Ik weet alleen dat ik ga stemmen. Dat wil de dictatuur van de democratie. Klik&Win Win een verblijf op Landal Domein De Schatberg voor 6 personen! ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Lezersactie Is lopen leuk? Ja, zeker als je het in een groep doet. De drempel voor het zetten van de eerste stap is hoog. Start to Run weet dat en helpt je graag een handje, zodat je onder begeleiding van ervaren trainers je eerste stap in de goede richting zet. Geloof het of niet: met geva rieerde trainingen op zater dagochtend en twee doorde weekse trainingen ben je in zes weken klaar voor Start to Finish (een testloop)! De motivatie van een enthousi aste trainer, het gezelschap van andere lopers (ook be ginners) eri vooral het voel bare resultaat, zorgen ervoor dat je doorgaat. Lekker in je vel Je conditie verbetert en je zit lekkerder in je vel. Na deze zes trainingen kun je terecht bij een loopgroep of atletiek vereniging. Dat lijkt nu nog ver weg, maar probeer het maar eens: lopen is leuk! De Start to Run-trainingen vin den plaats in twee series per jaar. Op zes zaterdagochtenden vanaf 12 maart en op zes zaterdagoch tenden in september en oktober. Elke training duurt van 09.30 tot 11.00 uur en bestaat uit een stukje theorie en minimaal een uur praktijk met warmingup, afwisselend kernprogramma en cooling-down, plus een schema voor de doordeweekse trainin gen. Nu met huis werktrainingen voor op je MP3-speler! De trainer zorgt voor steeds weer andere loopoefeningen, zo dat elke training anders is en je spelenderwijs behoorlijk wat me ters aflegt. In de theorie komen tips voor verantwoord bewegen, blessurepreventie, voeding, goede schoenen en kleding aan de orde. De afsluitende zesde les is een testloop (Start to Finish) over ongeveer drie kilometer. Huiswerktrainingen Renate Wennemars begeleidt je tijdens de huiswerktrainingen via je MP3-speler. Deze Run ning Coach© is extra te bestellen bij inschrijving. Kijk op www. starttorun.nl voor een demon stratie en informatie. De trainingen starten op zater dag 12 maart op meer dan 120 locaties in het land, dus er is er altijd wel een in de buurt. Door lid te worden kun je mee doen aan de cyclus van zes trai ningen. Daarnaast krijg je het Start to Run Magazine (een spe ciale editie van Runner's World), drie edities van het hardloop- magazine Runner's World, een functioneel hardloopshirt en word je vier maanden lang gratis lid van de Atletiekunie. Daarmee ben je verzekerd tij dens de trainingen en ontvang je ST>RT magazine, het blad van de Atletiekunie. Kosteh voor Start to Run: 35,00. Wat betekent Start to Run voor jou? Zes zaterdagochtenden ga je in het bos, het park of op de atletiekbaan trainen. Meer energie; je herstel vermogen na een zware inspanning gaat met spron gen vooruit. Je wordt min der snel moe bij alles wat je doet. Groter zelfvertrouwen; het geeft een enorme kick wanneer je ontdekt dat je lekker ontspannen 3 kilo meter kunt hardlopen. Je gaat het leven positiever bekijken. Afvallen; door hard te lo pen verbrand je meer calo rieën dan met enige andere sport! Betere gezondheid; je rustpols gaat omlaag en je slaapt beter. Actieve mensen eten normaliter meer kool hydraten en minder vetten. Bovendien drinken ze mak kelijker twee liter vocht die dagelijks nodig is. iouna.starttorun.nl Word lid van officialdisneyonice.hyves.nl en blijf op de hoogte van het laatste nieuws en aanbiedingen! We zijn nu ook te volgen op Twitter: twitter.com/disneyoniceshow De ijsshow Disney On Ice zet vrijdag 1 april 2011 weer voet in Nederland. Dit jaar met veer een totaal vernieuwde show, genaamd All Star Pa rade. Maar liefst 65 onverge telijke Disney personages uit 18 geliefde verhalen komen tot leven in Disney On Ice - All Star Parade. »lt/m 17 april in Rotterdam, Utrecht en Den Bosch A1 27 jaar lang neemt de ma gische ijsshow Disney On Ice families mee in de wereld van Walt Disney. Ruim 150 miljoen kinderen van alle leeftijden, in bijna 300 steden, 50 landen en zes continenten hebben de ma gie van Disney On Ice al mee gemaakt. De All Star Parade is een grote show, met veel verschillende Disneyfiguren en veel spec taculaire schaatskunsten. De schaatsers hebben ruim 1.200 uur gerepeteerd om een gewel dige show neer te zetten. In de show komen 65 verschillende Disneypersonages voor en voor al deze personages zijn ook kos tuums nodig. Er zijn maar liefst 147 verschillende kostuums, waarvan al 20 kostuums van de geest uit Alladin zijn! De kos tuums zijn gemaakt door 1.000 kostuummakers. De All Star Parade mag je niet missen Laat je meenemen door de enige echte Mickey Mouse, de on weerstaanbare Minnie Mouse, Goofy, Donald Duck, Pinok- kio, Japie Krekel en al de Disney Prinsessen. Beleef de spannende momenten uit The Lion King, Mulan en Disney/Pixar's Fin- ding Nemo, The Incredibles en Toy Story films in deze specta culaire ijsshow vol met magische Disneymomenten die je nooit zal vergeten! CliniClowns Je kunt ook samen met Disney On Ice het goede doel Clini Clowns steunen! Ga dan naar www.cliniclowns.ntk.nl en vul de actiecode ASP-CliniClowns in bij aankoop van de tickets. Bij ieder gekocht kaartje wordt vijf euro gedoneerd aan stichting CliniClowns. De tickets zijn niet duurder dan de gangbare tickets. Minnie en Mickey Mouse nemen het publiek mee in een spec taculaire show. Rotterdam Vrijdag 1 april, zaterdag 2 april en zondag 3 april Utrecht Vrijdag 8 april, zaterdag 9 april, zondag 10 april Den Bosch Vrijdag 15 april, zaterdag 16 april, zondag 17 april Voor kaartverkoop ga naar disneyonice.ntk.nl of bel naar 0900 - 202 9200 0,45 p/m)

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 54