RabobankNieuws >?100 'jaar Veilig, gemakkelijk en snel online. Dat is het idee. 1 Een lening voor iets moois, moet mooi blijven. Uw bankzaken net zo gestroomlijnd als uw bedrijfs processen. Dat is het idee. Rabobank Schiedam-Vlaardingen Rabobank Schiedam-Vlaardingen Speciaal voor iedereen die nog niet thuis is in de wereld van internet en online bankieren organiseert Rabobank Schiedam-Vlaardingen in samenwerking met Bibliotheek Waterweg de cursus'Beginnen met internet en Rabo Internetbankieren'. De cursus In vier bijeenkomsten (24 en 31 maart en 7 en 14 april 2011) maakt u stap voor stap kennis met internet, zoeken op het web, e-mailen en Rabo Internetbankieren. Ervaren cursusleiders maken u wegwijs en begeleiden u tijdens het uitvoeren van de praktijkopdrachten. Aanmelden Leden en klanten van Rabobank Schiedam-Vlaardingen kunnen zich voor de cursus aanmelden via het inschrijfformulier op één van onze kantoren. Niét klanten en leden doen dat bij Bibliotheek Waterweg, Stadserf 1, Schiedam. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Anja Hoogland van Bibliotheek Waterweg op telefoonnummer (010) 714 63 40 of loop binnen op één van onze kantoren en vraag naar de brochure. MgRRMtXNlBiJ Extra financiële ruimte voor een eenmalige aankoop of maandelijks wat extra geld achter de hand? "Hoe dan ook, eèn lening voör iets moois, moet mooi blijven. Ook morgen en overmorgen. Dat is ons idee. Wat voor lening u ook heeft. Kijk voor meer informatie en de voorwaarden op www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen of vraag het onze adviseurs. Let op! Geld lenen kost geld Meer informatie: Tel.: (010) 248 15 15 www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen info@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl Rabobank Uw business gaat altijd verder, ons commitment ook. Rabobank. Een bank met ideeën.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 56