Dudeljo klinkt 't anenmarkt ROGAM corrnnu A Commercieel Administratief Medewerker Verkoopadviseur 0 ROGAM Vacatures Op weg naar een topbaan Service Waar kan ik in de stad m'n auto kwijt? Met de stoomtrein Reis mee door Azië Vacatures Op zoek naar een leuke baan in Schiedam? Meer abonnees AlarmSMS Expositie Feestelijk gezicht vanaf de grond en vanuit de lucht D, www.continu.nl Verkoper Bestelwagens Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 16 maart 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 21 www.deweekkrant.nl/banen www.nieuwestadsblad.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel www.nieuwestadsblad.nl Geef Hans Dorrestijn een vinger. In bibliotheek Noord doceerde hij tijdens Zondag middag Literair... onvermoei baar 'kijken naar de natuur'. Door de redactie i Schiedam Plotseling vraagt schrijver/ko mediant Hans Dorrestijn zich af hoe lang hij aan het woord is. "Zit ik al aan een uur? Oh, al an derhalf uur." Hij kijkt nog eens door de berg paperassen die hij voor zich heeft. "Nee, ik heb niks leuks meer te vertellen. Zet de eerste dia maar weer voor." De zaal kijkt opnieuw naar de hel gele vogel. Dorrestijn wil tot slot nog even bewijzen dat hij mee is begonnen, waar is. "Iedereen weet wat voor geluid deze vogel maakt maar weinigen hebben 'm gezien." Nog geen minuut later wagen de literair geïnteresseer den zich schoorvoetend aan een canon. "Dudeljo klinkt zijn lied, dudeljo klinkt zijn lied, dudeljo en anders niet! Kom mee naar buiten allemaal, dan zoeken wij de wielewaal." De wielewaal Schrijver/komediant Hans Dorrestijn zou dolgraag graag een betere vogelaar zijn. FOTO: GREET VAN NORDE is een van de vogels die Hans Dorrestijn makkelijk spot. "Het is een duidelijke vogel. Door zijn kleur hoef je niet lang na te den ken. Er zijn heel wat vogels die ik met geen mogelijk uit elkaar hou. Neem de piepers. Die lij ken allemaal als twee druppels water op elkaar. De waterpieper, oeverpieper en graspieper, voor mij zijn ze allemaal hetzelfde." Wat volgt is een vermakelijke reeks voorvallen over kijken in de natuur. Zoals het Dorrestijn betaamt, benadrukt hij vooral zijn eigen tekortkomingen. Na afloop heeft iedereen zoveel medelijden dat zijn Natuurgid- sen grif van de hand gaan. Dor restijn lacht er minzaam om als hij die verkoopwaar signeert. Voor twee vogelliefhebbers die alle soorten wel moeiteloos uit elkaar houden past Dorrestijn zijn standaard signatuur 'kop op!aan. "Als ik zo goed was, als jullie 2 dan was ik een gelukkig Regio Nadat de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond op 7 maart het AlarmSMS systeem heeft getest, heb ben zich ruim driehonderd nieuwe abonnees aangemeld voor deze gratis dienst. In dezelfde periode hebben 24 mensen aangegeven geen AlarmSMS meer te willen ontvangen. Mensen die bij calamiteiten een AlarmSMS willen ontvangen, kunnen zich aanmelden via de web site www.alarmbericht.nl. Schiedam Lida Bruinen exposeert schil derijen in Harg-Spaland aan de Willem Andriessenlaan 2. De kunstwerken zijn van 28 maart tot 30 mei te bezichti gen en te koop. Na vele jaren mandala's met kleurpotlood getekend te hebben, kiest Lida Bruinen nu voorname lijk voor werken met acryl verf, vaak in combinatie met collage. Meer informatie op de website www.lidabruinen. expo.nl. Schiedam De grootste molens van de wereld bepalen al honderden jaren de Schiedamse skyline. In het themajaar Molens Jenever 2011 is deze skyline extra feestelijk, doordat de wieken van de molens schit teren bij het intreden van-de duisternis. Een leuk gezicht vanaf de grond en vanuit de lucht. Mensen die vliegen van en naar Rotterdam The Hague Airport en Schiphol krijgen een feestelijk schouw spel voorgeschoteld. Niet alleen in Schiedam staan de molens centraal. In heel de provincie Zuid-Holland wordt aandacht besteed aan dit bijzondere erf goed met het themajaar 'Leve de Molens!', dat op zaterdag 23 april van start gaat op de Grote Markt in Schiedam. Eén van de hoogtepunten van het jaar is de ingebruikname van dé nieuwe molen De Kameel op 14 mei. www.ontdekschiedam. nu/themajaar Bij het intreden van de duisternis lichten de wieken op. FOTO: FLEUR KOOIMAN Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 070 - 307 84 44 J Powered by JobTrack.nl Detachering en Werving Selectie Altijd de juiste mensen Continu is voor diverse opdrachtgevers op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: (vacaturenummer: 130882) in deze veelomvattende functie ben je mede verantwoordelijk voor het algemene het reilen en zeilen van de vestiging. Ie houdt je bezig met onder andere inkoop, verkoop, facturatie en klantadvies. Heb je een technische achtergrond en ervaring met hijs- en hefmiddelen? Heb je geen 9 tot 5 mentaliteit en staat kwaliteit en servicegerichtheid boven aan je lijst? Dan is dit de nieuwe functie waar je naar zoekt! Meer inlichtingen: Noortje Oudshoorn (vacaturenummer: 131354) Ter versterking zoeken wij een verkoopadviseur met ervaring in de tuinbouwsector. De werkzaamheden van deze buitendienstmedewerker bestaan onder andere uit adviseren, verkopen en begeleiden van projecten tot en met de oplevering. Heb je relevante werkervaring in een commerciële functie inde tuinbouwsector? Heb je verder HBO werk- en denkniveau en een pioniersmentaliteit voor het leggen van contacten met nieuwe relaties in binnen- en buitenland? Dan ben ik op zoek naar jou! Maer inlichtingen: Noortje Oudshoorn Voor meer informatie bel met Continu, telefoon (010) 288 50 00 of kijk op www.continu.nl en voer het betreffende vacaturenummer in voor een uitgebreide functieomschrijving. WIJ ZORGEN DAT U VOORUIT KOMT! ROGAM is al ruim 55 jaar dealer in de regio Groot-Rotterdam en vertegenwoordigt de merken Mercedes-Benz personen- en bedrijfswagens, smart en Mitsubishi Fuso bedrijfswagens. Deze activiteiten zijn verdeeld over vestigingen in Bergschenhoek, Rotterdam (Spaanse Polder), Helievoetsluis, Gouda (Moordrecht), Woerden en Dordrecht. Met deze 6 vesti gingen bestrijken wij het gehele Rijnmond gebied. ROGAM is een solide en succesvolle familieonderneming met een rijke historie en een fascinerende toekomst. Jaarlijks worden ruim 1.500 nieuwe en gebruikte personen-, bestel- en vrachtwagens verkocht. Om invulling te kunnen geven aan onze ambities zijn we op zoek naar een nieuwe collega. Voor onze vestiging in Bergschenhoek zoeken wij een gedreven commerciële Verkoper Bestelwagens voor het rayon Rotterdam, Schiedam en Vlaardingen. Kijk op www.rogam.nl voor uitgebreide informatie over onze vacatures. Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met Robert-Jan Tros (06-53915424). Je sollicitatiebrief met CV kun je sturen aan de directie van ROGAM, Postbus 34098,3005 GB Rotterdam. Mailen kan ook: personeelszaken@rogam.nl. Mercedes-Benz www.rogam.nl O smart

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 21