J Poppendokter en rollatorkeuring Maak een account aan en reageer Silent Witness Open Dag bij zorgcombinatie Nieuwe Maas www.deweekkrant.nl/webwinkel woensdag 16 maart 2011 Nieuwe Stadsblad pagina zorg-1 Altijd actueel: de weekkrant.nl Uw mening www.deweekkrant.nl Zaterdag 19 maart wordt de landelijke Open Dag van de Zorg gehouden. Ook Zorgcombinatie Nieuwe Maas doet hieraan mee. Met een gezellige voorjaarsmarkt in het Zon nehuis en verschillende ac tiviteiten in Drieën-Huysen en De Laurenburg. Want Zorgcombinatie Nieuwe Maas heeft dit jaar als thema voor de open dag 'Zorg in bloei' gekozen. Van de redactie Vlaardingen Iedereen is welkom op za terdag 19 maart: familie, vrienden, (toekomstige) me dewerkers of cliënten, om wonenden en andere geïnte resseerden. De locaties Het Zonnehuis (Dillenburgsingel 5) en Drieën-Huysen (Willem de Zwijgerlaan 470) zijn 'open' tussen 10.00 uur en 15.00 uur en De Laurenburg (Dillenburg singel 7) tussen 10.00 en 13.00 uur. Wat is er te doen? Er worden diverse producten verkocht zoals plantjes, sieraden Zorgcombinatie Nieuwe Maas houdt Vooijaarsmarkt en borduursels, producten van de Wereldwinkel en de produc ten gemaakt door cliënten van de Laurenburg. Banketbakkerij Molendijk zorgt voor gebak en ook de Vrienden van het Zon nehuis bakken lekkernijen voor de bezoekers. Een poppen dokter houdt open spreekuur, dus bezoekers kunnen een pop of knuffel van zichzelf of een (klein) kind meenemen voor een 'behandeling'. Voor mensen die graag een kijkje willen nemen op de zorgafdelingen wordt er een rondleiding verzorgd. Daarnaast zijn er nog tal van activiteiten, zoals een rollatorkeuring of een ritje op een duofiets. Bij diverse kraampjes is informa tie te vinden over vrijwilligers werk, vacatures en opleidings mogelijkheden. Maatschappelijk werk geeft uitleg over het wonen of revalideren binnen de orga nisatie. Daarnaast is Stichting Mantelzorg aanwezig met een informatiekraam. Naast de activiteiten in het Zon nehuis, Drieën-Huysen en de Laurenburg wordt Zorgcom binatie Nieuwe Maas ook ver tegenwoordigd in het Vlietland Ziekenhuis. Iedereen die een kijkje wil nemen in een van onze locaties is van harte welkom! Kijk voor informatie en openingstijden op onze website: wwwtargoszorggroep.nl ^om zelf kijken

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 29