Record scherper Nolte keuken LEEGVERKOOP TEGELMAGAZIJN '•ÜH nolte küchen '1 Toerfietsers onderweg met apparatuur en Quooker Alles moet weg Piet Paulusma M Video Wordt het Van Dijk weer wat opgelucht na warmer? zege op NAC Groenoord: 1 punt erbij Jeugd loopt warm voor vissen Weer titel voor Lynne Maas Nolte Küchen Center No.1 nü in Rotterdam] SIEMENS nolte Complete hoogglans keuken l I^HHl Center No. 7 Altijd aotueel: de weekkrant.nl F m 210 'M m 'M 'M 'JL 0 www.deweekkrant.nl l 0 www.nieuwestadsblad.nl Karei Leeuwangh houdt niet zo van de drukte, die de Rotterdam Marathon eigen :s. Vandaar, dat zijn aanwe zigheid zich bij een aantal afleveringen beperkte tot kijken. Maar vorig jaar was hij er toch weer wel bij om te strijden om het Nederlands kampioenschap bij de vetera nen. En hij won...' Door Gerard S. Verver h Schiedam Dat deed- hij vorige week in Brielle weer. Het betrof 'slechts' een peulenschil van 25 km maar hij meldde zich wel in een, voor zijn leeftijdsklasse, recordtijd aan de meet. De oude, ook op zijn naam staande, tijd was 1.55.26 en daar ging, mede dankzij het voortreffelijke weer, ruim ander halve minuut van af. "Het was in Den Briel genieten onderweg", verwijst hij naar het argument om Rotterdam zo af en toe links te laten liggen. "Het is op de Coolsingel te massaal", meldde hij al eens. "Bovendien werd geen rekening gehouden met veteranen. De leeftijdsindeling hield op bij zestig jaar en daar was voor mij als 65-plusser geen eer aan te behalen." Dat hij er dit jaar toch weer bij is, komt op het conto van de Rotterdamse organisatie, die de Nederlandse kampioenen een uitnodiging zond. "We starten in vak A. Pal achter de grote jongens dus." Dat maakt het strijdplan van de inmiddels 70-plusser ook wat aanvallender. "Want ik heb da delijk de meute achter me. Om niet overlopen te worden moet ik dus niet al te lang zaam vertrekken." Hij ziet er naar uit, want óndanks de massaliteit van de Rotterdam Marathon heerst er toch een buitengewoon genoeglijke sfeer. "De mensen langs het parkoers maken er een feest wan. Maar ik geniet eigenlijk net zoveel van een minder drukke marathon. Het is heerlijk om door bossen en langs weilanden te lopen." Schiedam Groenoord moet echt voor zijn eredivisie-status gaan vrezen. De zaalvoetballers bezitten 3 punten, zijn hek kensluiter en hebben een ach terstand van negen punten op de nummers voorlaatst. Daar had verandering in kunnen komen,- wanneer de ploeg van coach Jerry Monkou kampi oenskandidaat Noordzee echt de duimschroeven had aangedraaid en niet weg had laten komen met 6-6. Een slappe start zorgde er voor dat de Scheveningse tegen stander met voorsprong (4- 2) kon rusten. Groenoord herstelde zich, liep weg naar 4-6, maar zag Noordzee in. de laatste minuten alsnog langszij komen. Schiedam De Hengelsportvereniging Schiedam Omstreken maakt zich op voor de start van het nieuwe visseizoen. Daarvoor zijn drie datums. Op dinsdag 26 april begint langs de boorden van de Schie een reeks van zestien witviswedstrijden. De eerste hengeldag telt mee voor het Schiedams kampioenschap. Op zaterdag 21 mei volgt het openings-karpertoernooi. Veel aandacht gaat uit naar de jeugd van 10 tot 14 jaar. De jeugd start op 13 april met een reeks van vijf wit viswedstrijden. De volgende hengeldagen zijn18 mei, 15 juni, 24 augustus en 21 sep tember. Het blijken popu laire avondjes: vergeleken met het jaar ervoor ver dubbelde vorig jaar het aantal deelnemers. Ook wordt veel aandacht be steed aan de opleiding van de jonge hengelaars. Er is een lespakket samenge steld, waarmee de hen gelaars voor de groepen 7 en 8 van de basisscho len een gastles kunnen verzorgen. 'Zo willen we de jeugd leren, hoe om te gaan met de natuur in het algemeen en de vis in het bijzonder.' Wie daarover meer wil weten kan naar de site www.sportvisserij- nederland.nl. Niet iedereen is blij met toerfietsers, die in groepen een vrije doortocht afdwingen. Ook de mensen van Toerclub Rijn mond, die zich natuurlijk wel netjes gedragen, zijn weer on derweg. Zondag reden ze de Molentocht. Zondag 27 maart staat hen de Duinrandtocht te wachten. FOTO: WM Schiedam Nadat Lynne Maas met Salo vorige week al Neder lands kampioenschap dres suur won, heeft ze er in het Limburgse Wanroij met de zevenjarige Zamora de nati onale titel in de klasse Z2 aan toegevoegd. De Schiedamse scoorde een gemiddelde van 71,40 procent over de klas sieke proef en de kur op mu ziek. Was de voorsprong bij de lichte tour groot, bij de Z2 bleef ze de nummer twee, de pas 15-jarige Brabantse Dana van Lierop slechts marginaal voor. Met Zamora behaalde "Lynne Maas in 2009 de ti tel in de Ml. Nu wil ze de overstap naar de ZZ-licht maken. Hoogglans keuken met o.a. kuchen Center No.1 Die Kompetenz Sachen Qualitat SIEMENS 70 cm Combi magnetron SIEMENS SIEMENS Composiet werkblad 2 cm dik in diverse kleuren Gaskookplaat telling apparatuur is mogelijk! (i.v.nwje uitbreiding van onze keukenshowroom) I 'Ik ben het hele jaar door wel in staat om een marathon te lopen.' FOTO: WM OPENINGSTIJDEN: maandag t/m donderdag: 9.00 -18.00 uur vrijdag: 9.00-21.00 uur zaterdag: 9.00 -17.00 uur en zondag's: GESLOTEN Satijnbloem 55 T: 010-4550511 Rotterdam-Ommoord (industrieterrein) www.noltekeukensrotterdam.nl www.alleinbouwapparaten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 48