Aleidapenning voor zeereerwaarde heer Vismans Shirt Giro d'ltalia voor Damen Shiprepair Eerste editie groot succes 17 maart tweede Energie-avond Mededelingen Omgevingsrecht Met ingang van 1 oktober 2010 is de WABO van kracht geworden. Aanvraag vergunning Julianapop in het Julianapark Gedurende de onderstaande periode van 2 weken ligt een afschrift van on derstaande aanvraag ter inzage bij het Omgevingsloket in de Stadswinkel, Stadserf 1: Julianapop (aanvraag): 16 t/m 30 maart 2011 Gedurende de genoemde periode kunnen belanghebbenden over de aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Dit kan zowel mondeling als schriftelijk. Als u uw zienswijze schriftelijk kenbaar wilt maken, dan kunt u deze richten aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501,3100 EA Schiedam, onder vermelding van Julianapop. Aanvraag vergunning straatvoetbaldagplantage Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van de Nationale Straatvoetbaldag op de Plantage op 5 mei 2011 van 09.00 uur tot 19.00 uur. Gedurende de onderstaande periode van 2 weken ligt een afschrift van on derstaande aanvraag ter inzage bij het Omgevingsloket in de Stadswinkel, Stadserf 1: Nationale Straatvoetbaldag (aanvraag): 16 t/m 30 maart 2011 Gedurende de genoemde periode kunnen belanghebbenden over de aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Dit kan zowel mondeling als schriftelijk. Als u uw zienswijze schriftelijk kenbaar wilt maken, dan kunt u deze richten aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501,3100 EA Schiedam, onder vermelding van Straatvoetbaldag Plantage. Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van het evenement Julianapop in het Julianapark op zaterdag 21 mei 2011 van 12.00 uur tot 18.00 uur en zaterdag 28 mei 2011 van 12.00 uur tot 18.00 uur. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde omgevingsvergunnmg) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift (onder vermelding van ons kenmerk) bij burgemeester en wet houders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande ling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-) stukken nadere informatie verkrijgen bij het omgevingsloket, Stadserf 1, maandag t/m vrijdag van 09.00 t/m 13.00 uur, na afspraak op maandag, woensdag en donderdag van 14.00 t/m 20.00 uur en vrijdags van 14.00 t/m 17.00 uur, telefoon 14 010. Aanvragen Boterstraat 13D en 15C, 3111 NA met de activiteit bouwen, het plaatsen van een schuifpui en kantelramen, binnengekomen 6 maart 2011. Hoogstraat 162, 3111 HN met de activiteit bouwen, het vervangen van de kozijnen, binnengekomen 7 maart 2011. Odinholm 45, 3124 SC met de activiteit bouwen, het plaatsen van een dakkapel, binnengekomen 3 maart 2011. Van 's-Gravesandestraat 2A, 3112 JM met diverse maatschappelijke activiteiten, brandveilig maken van bouwwerken en handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening, binnengekomen 9 februari 2011. Verleende vergunningen Reguliere procedure Admiraal Trompstraat 2, 3115 HH met de activiteit bouwen, het oprichten van een productiehal, verleend 11 maart 2011 Goereesestraat, met de activiteit bouwen, het verhogen van de nok, verleend 11 maart 2011. Havendijk 156A, 3114 ES met de activiteit bouwen, het plaatsen van een scootersafe, verleend 7 maart 2011. Jan van Galenstraat 11, 3115 JG met de activiteit bouwen, een interne verbouwing. Woensdag 9 maart vond de eerste Energie-avond plaats. De vele aan wezigen kregen van alles te horen over energiebesparende maatrege len. Wilt u ook weten hoe u kunt besparen terwijl uw huis even com fortabel blijft? Kom dan donderdag 17 maart naar de Energie-avond in wijkcentrum De Blauwe Brug in Schiedam.' Zeereerwaarde heer P.M. Vismans kreeg zondag 13 maart tijdens de feestelijke eucharistieviering van burgemeester Verver-Aartsen de Aleidapenning uitge reikt. De Aleidapenning is de hoogste Schiedamse on derscheiding en wordt uitgereikt aan die personen die zich gedurende een lange reeks van jaren uitzonderlijk verdienstelijk hebben gemaakt voor de stad Schiedam en de Schiedamse samenleving. Tijdens de Energie-avond is er bij voorbeeld een energieadviseur die laat zien wat u allemaal kunt doen. Ook leert u eenvoudige manieren om energie te besparen, zoals het aanbrengen Van radiatorfolie en het plakken van tochtstrips. En om u al les te vertellen over de mogelijkheden in uw specifieke woonsituatie zijn er adviseurs van diverse bedrijven. I Foto's: Jan van der Ploeg Energie-avond Datum: donderdag 17 maart Locatie: wijkcentrum De Blauwe Brug, Schiedam Tijd: 19.30-21.30 uur U kunt binnenlopen op een tijdstip dat het u uitkomt. Zorg dat u erbij bent. Dan zit u er straks ook warmpjes bij! Pastoor Vismans ontving de Aleidapenning omdat hij zich op buitengewone wijze heeft ingezet voor het welzijn van de parochianen uit de rooms-katholieke gemeenschap van Schiedam, het Bisdom Rotterdam en de samenleving. Daarnaast heeft pastoor Vismans zich op bijzondere wijze ingezet voor het behoud en onderhoud van de Basiliek van Sint Liduina en Onze Lieve Vrouw van de Rozenkrans. Zondag 13 maart nam pastoor Vismans, rector van de Liduina Basiliek en pastoor van de parochie van de H. Liduina en Onze Lieve Vrouw van de Rozenkrans, afscheid. Hij ging met emiraat na een dienstbare periode van ruim 30 jaar. Zeereerwaarde heer P.M. Vismans kreeg zondag 13 maart van burgemeester Verver-Aartsen de Aleida penning uitgereikt. Foto: Roger van der Kraan Donderdag 10 maart brachten de wethouders Siljee en Mostert een werkbezoek aan Damen Shiprepair. Een mooie gelegenheid om direc teur Kloosterman het gesigneerde Giro d'ltalia shirt van wielrenner Jos van Emden te overhandigen. Damen Shiprepair had het shirt eind vorig jaar tijdens een veiling voor het goede doel gekocht. Nu kregen zij het dus officieel over handigd door wethouder Mostert. Het geld van de veiling komt ten goede aan de Duchenne Heroes. M Van links naar rechts: wethouder Siljee, wethouder Mostert en directeur Kloosterman. Foto: Jan van der Ploeg

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 6