'Kwaad daglicht' LEEGVERK00P TEGELMAGAZIJN nolte küchen Toch feest ODIE2 W Alles moet weg Op onze site Lees alle columns van Henk Spaan Reageer Treedt DRGS voorzitter hard genoeg op? Zilver voor Mark Roon Ventura op kampioenskoers Juventus: net niet Nolte Kuchen Center No.1 nü in Rotterdam SIEMENS Complete hoogglans keuken Wandtegels L ryJBI Vanaf k I Center No. 71 Altijd actueel: de weekkrant.nl www.deweekkrant.nl/spaan www.nieuwestadsblad.nl 'Voetbalelftal de cel in', kopte het AD/RD. Het opstootje na het duel Schiebroek'94 - DRGS 6 was zeker geen storm in een glas water maar zo dramatisch was het ook niet. Gerard S. Verver Schiedam Voorzitter Henk Ossewaarde is niet blij met het wangedrag van zijn voetballers. "Wij zijn jaren lang bezig om de club een goede naam te bezorgen. Dat lukt aar dig. Dan gaat het ergens mis en krijgen wij de Zwarte Piet. Luister als wij veroordeeld wor den dan spelen die gasten niet meer bij ons maar zover is het nog lang niet." Ossewaarde geeft een beeld van wat er is gebeurd. "Enkele tegenstanders liepen de hele wedstrijd te bakkeleien en te zuigen. Maar de wedstrijd werd op normale manier beëindigd. Daarna begon het gedonder en kreeg een van de DRGS-spelers een klap met een schoen. Tja, het mag niet, maar zoiets wekte een tegenreactie op. Niet van Schiedam Mark Roon (Sportinstituut Schiedam) heeft op het NK judo tot 15 jaar een verras sende en alleszins eervolle tweede plaats behaald in de klasse boven 66 kg. Na drie maal winst moest hij in de fi nale zijn meerdere erkennen. Kanshebber Tim Banen (-38 kg) haalde het ereplatform niet. In de halve finale ging hij in de fout. Ook de partij om het brons moest hij prijs geven. Hetzelfde overkwam Patricia van Hees (-48 kg) Felicia Roeters en Cynthia Damme haalden de slotron- des niet. 25 Si-judoka's stre den op de West-Brabantse kampioenschappen. Dat leverde vier eerste en drie derde plaatsen op. Voor DRGS 6 bleef zondag de kleedkamer dicht: hun wed strijd was gewist. FOTO: WM allemaal, maar van twee of drie jongens. De anderen waren be zig om de gemoederen tot rust te brengen. Het was allemaal snel voorbij. Zelfs de scheidsrechter en het Schiebroek-bestuur heeft niets gezien." Volgens Osse waarde die inmiddels bij de Rot terdamse club op bezoek is ge weest, heeft het bestuur van die club niet zelf de politie gebeld, maar een omstander. "Daarna zijn onze spelers vrijwillig naar het politiebureau gegaan en in dividueel verhoord. Dat van die cel is quatsch." Hij ergert zich eveneens behoorlijk aan de uitlatingen van een door het dagblad geciteerd Schie- broek-bestuurslid. "Buiten sporig noemde die man het maar hij was zelf niet eens aanwezig. DRGS wordt in een kwaad daglicht gesteld en dat verdienen we niet.' Wel werd de wedstrijden van het zesde lopende het onderzoek uit het programma gehaald. Schiedam De handbalvrouwen van Ventura blijven op kampi oenskoers. Ook het Rotter damse HARO lukte het niet om de Schiedamse formatie beentje te lichten. Met nog twee wedstrijden te gaan is de race echter nog lang niet ge lopen: Ventura heeft 37 pun ten, Hercules 36 en Quintus 3 35. De zege op HARO was moeizaam. In de rust was de voorsprong niet meer dan twee doelpunten (5-7) en na de thee lukte het de tegen stander zelfs om langzij te ko men (7-7). De strafworp die doelvrouwe Corinne de Nijs stopte, brak de ban, 11-16. De Ventura-mannen wisten Voor de derde keer op rij werd er bij korfbalclub ODI door de E-tjes gefeest. De pupillen wonnen de slotwedstrijd van het zaalseizoen, 3-7, en kwamen op gelijke hoogte met Oranje Zwart/De Hoekse E2. Gelijk eindigen is in de E geen probleem. Dan zijn er gewoon twee kampioenen! FOTO: PR geen revanche te nemen tegen White Demons voor de geleden thuisnederlaag. In Berkel-Enschot werd opnieuw verloren: 28-20. Korfbal In de wetenschap, dat de titel door een nederlaag te gen laagvlieger Trekvogels 5 verspeeld was, lukte het ODI toch om voldoende motivatie op te brengen om de slotwedstrijden in winst om te zetten. Eerst wonnen de korfballers de midweekse wedstrijd te gen Oranje Nassau 4 met 9-11 en zaterdag werd in de Margriethal KCC 7 met 13-10 verslagen. Schiedam Juventus is er niet in geslaagd om koploper Fairmount in te halen. De Schiedamse basketballers behaalden vo rige week een zege op Goba (53-100), terwijl de lijstaan voerder van Waddinxveen Flyers verloor. Daardoor lag de competitie weer helemaal open. Dat duurde niet lang, want Flyers bleek ook voor de basketballers van Juven tus een niet te nemen horde. Nadat de bezoekers het eer ste kwart voor zich opeisten, domineerde Juventus het tweede en derde. Met drie minuten op de klok leken bij 71-66 de punten in de knip. In een bizarre slotfase werd het echter alsnog 73-75. ii iii ii ra r Hoogglans keuken met o.a. Center No.1 apparatuur kuchen Die Kompetenz in Sachen Qualitat incl. apparatuur GRATIS Quooker Comfort demping op de laden en deuren Binnenzijde kasten in diverse kleuren Composiet werkblad inclusief spoelbak kraan Prijs inclusief: Hoogglans keuken uitgevoerd met combi-magnetron, espresso/koffieautomaat, gaskookpiaat 70cm, koelkast, vriezer, vaatwasser en afzuigkap en GRATIS Quooker. Gezien bil de film 70 cm Combi magnetron SIEMENS SIEMENS SIEMENS Composiet werkblad 2 cm dik in diverse kleuren Gaskookpiaat Wijziging in maten en samenstelling apparatuur is mogelijk! (i.v.nj^leuitbreiding van onze keukenshowroom) OPENINGSTIJDEN: maandag t/rri donderdag: 9.00-18.00 uur vrijdag: 9.00 -21.00 uur zaterdag: 9.00 -17.00 uur en zondag's: GESLOTEN Satijnbloem 55 Rotterdam-Ommoord T: 010-4550511 (industrieterrein) www.noltekeukensrotterdam.nl www.alleinbouwapparaten.nl Ff

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 24