Musicalster zingt Micheal Jackson ARABIT www. DuinRiet. nl h-sanders.nl Breng sfeer in huis Maak een account en reageer Nieuws én het beeld Wekelijks een recensie op de site i OGA Schouten deJong Tijdelijk Atelier/ Kantoorruimte TE HUUR: Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 23 maart 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 44 Windlichten www.deweekkrant.nl/webwinkel Uw mening www.nieuwestadsblad.nl Vastgelegd www.deweekkrant.nl Boek van de week www.nieuwestadsblad.nl Vlaardingse musicalster An- nemieke van Dam, haar zes collega's en het Luchtmacht orkest gaan op toernee met een meeslepende show vol met de geniale liedjes van Michael Jackson. Zijn geluid, stijl en dancemoves zijn een bron van inspiratie geweest voor het creatieve team. Bart uan der Linden Schiedam Hoe was het ook alweer in Ne derland? Die vraag heeft ze zich zelf wel eens gesteld. Ze werd geboren in Rotterdam, groeide lange tijd op in Vlaardingen, deed het Conservatorium in Tilburg en woont nu in Amster dam. En toch zijn Duitsland en Oostenrijk de landen waar ze haar successen vierde, als Elisa beth, in de gelijknamige musical. Het is alweer een klein jaartje geleden dat ze de keizerin was. De hoofdrol trok een behoorlijke wissel op het dagelijks leven, zo heeft ze ondervonden. "Het is heel heftig en emotioneel", ver telt Annemieke van Dam in de kantine van het Isala Theater in Capelle aan den IJssel, waar ze deze avond weer gaat optreden voor een volle zaal. "Je gaat er met veel power en emotie in, maar dat maakt het ook heel in teressant." In december 2010 was het tijd voor iets anders en stapte ze voor 'De band is zo goed, die blaast je bijna echt omver' even over van musical naar de liedjes van Michael Jackson. Billie Jean Het rijke repertoire wordt in een ruim twee uur durende show voorgeschoteld aan de echte fans van de Amerikaanse zanger. Eigenlijk bij toeval is ze bij het selecte groepje zangeressen te recht gekomen. "Mijn agent is choreograaf bij het Orkest van de Luchtmacht en ze zochten nog twee zangeressen. Toen vroeg hij of ik mee wilde doen. Heb er overigens wel auditie voor gedaan. Maar het is toch wel even wat anders of je heel ingetogen een liedje uit Elisa beth zingt, of Billie Jean. Ik leer veel van de anderen. Met dan sen liep ik eerst achteraan en dan ook nog met hoge hakken. Ja, het is veel lachen met de meiden. En de arrangementen zijn zó gaaf. De band is zo goed, die blaast je echt omver!" Mysterieus Van 'Bad' tot 'Black or White' en van 'Off the Wall tot 'Smooth Criminal'; alle grote hits komen voorbij. En wat te denken van de dance break vol (licht) effecten? Zelf zingt ze twee duetten, waar onder het nummer 'I Just Can't Stop Loving You'. Annemieke Annemieke van Dam in actie als zangeres van de hits van Michael Jackson. van Dam: "Een heel mysteri eus liedje. Michael zingt het op een heel bijzondere manier, met boogjes in zijn stem, lijkt het wel." De show wordt afgeslo ten met de This is It megamix in een verrassende finale. En Annemieke van Dam? Zij gaat hierna weer de mensen ontroe ren als Elisabeth. Uiteraard in Duitsland én Zwitserland, Het Nieuwe Stadsblad geeft vrijkaarten weg Het Nieuwe Stadsblad geeft vijfmaal twee kaarten weg voor de show van zondag middag 3 april, in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam. Aanvang: 15.00 uur. De tour duurt nog tot en met 29 mei. Surf naar www.nieuwe- stadsblad.nl en beantwoordt de vraag: Van welk album komt de hit Billie Jean? Klik Win! rfiyrrFmrrm1 Woonbeurs Laatu uitgebreid informeren over dit unieke M Westland °ude Kerk Naaldwijk, 8 9 april project 2011 DuinRiet, L' Avenue Hoek van Holland kleinschalig, ruim opgezet plan 38 comfortabele strandvilla's twee-onder-één-kap, geschakelde twee-onder-één-kap en drie-onder- één-kap strandvilla's woonoppervlakten van circa 169rrf tot circa 190m:' kaveloppervlakten van circa 204m tot circa 437nf' veel licht en ruimte in een optimale indeling dubbele openslaande deuren naar terras en tuin parkeren op eigen terrein dichtbij strand, zee en duinen rijk optiepakket waaronder veranda's en erkers vanaf 359.850,- v.o.n. Inlichtingen en verkoop Ontwikkeling QGA Makelaars, Hoek van Holland 0174-38 70 02 Frisla Makelaars, Den Haag 070 - 342 01 01 Plafond en wandafwerking stucwerk sauswerk spachtelputz spackspuitwerk Bel ons snel voor hst maken van eeo vrijblijvende offerte. 010 435 9828 of. 06 2457 5187 in Schiedam 160,- p.m. in cl. 50 m2 Info: 070 335 20 30 www.fmtvastgoedbeheer.nl NIEUWE HAVEN 55/57 SCHIEDAM Opslagruimte's van 5.5 x 3 mtr. Camera bewaking en afgesloten met elektrisch rolluik. Tel. 0181-486672 Mob.06-51613235 Tegen inlevering van deze bon krijgt u op de totaalprijs van uw offerte. Te Laagland 5, Schiedam Riant herenhuis aan de rand van het Beatrixpark, woonopp. 170m2, inh. 473m3, eigen grond, dus nooit meer erfpacht betalen. Vlakbij alle faciliteiten. €335.000,- kk

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 44