De gruwelijke waarheid Lezersactie Zondagochtendconcert WGGGNGR Primavera art antiques jewelry Vertederend Zestig mooie liedjes Erop uit Greep uit de leukste uitjes uit de regio Calimero Zij zijn groot en ik is klein! SpangaS Live TV-helden komen naar het theater Musical over Toon Hermans Laatste kaarten Freek de Jonge Boek&Bal Schiedam Reserveer Programma voorjaar 2011 Bezoek PRIMAVERA2011, de grootste kunstbeurs van de Randstad Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 23 maart 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 46 www.deweekkrant.nl/webwinkel www.nieuwestadsblad.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel www.theateraandeschie.nl Schiedam In april 2010 was het tien jaar geleden dat Toon Hermans overleed, maar zijn werk leeft meer dan ooit tevoren. Caba retier Alex Klaasen kruipt in de huid van Toon Hermans in Toon, de musical. Een bi ografische musical, met een lach en een traan, over de theatergrootheid die Toon Hermans is. Vrijdag 1 april 2011, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Schiedam Na een muzikaal intermezzo brengt Freek de Jonge de splinternieuwe avondvul lende conference Neven met frappante familiebanden als leidraad. Freek de Jonge is zaterdag 2 april 2011, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. De laatste kaar ten voor zijn voorstelling zijn beschikbaar. J Voor meer informatie en online reserveringen: www.theateraandeschie.nl Blind Vertrouwen, de nieuwe voorstelling van Rick Engel- kes Producties (REP), is een heftige en spannende relatiethriller met Angela Schijf, Rick Engelkes en Loek Peters. De redactie Schiedam Het verhaal over een onopgelost verkeersdrama is woensdag 30 maart 2011, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Blind Vertrouwen, geregisseerd door Peter de Baan (Volmaakt geluk, Bedrog, Succes), gaat over Harry en Sacha. Een op het oog gelukkig stel dat veel geld heeft verdiend met vastgoed projecten. Ter ere van Sacha's dertigste verjaardag hebben ze zojuist een uitbundig feest ge vierd in hun luxueuze, stijlvol in gerichte huis. De laatste gast die vertrekt is Theo, familievriend en zakenpartner van Harry. De stemming is vroljjk en lacherig, maar die verandert als Harry en Sacha een lijk in de kast ontdek ken. Theo wordt erbij gehaald Blind Vertrouwen met hoofdrolspelers Angela Schijf en Rick Engelkes. FOTO: MICHEL PORRO en terwijl de achterdocht groeit en niemand nog weet wie hij kan vertrouwen, komt stukje bij beetje de gruwelijke waarheid boven tafel. Kaarten reserveren kan via de kassa. Deze is geopend op dins dag van 13.00 tot 16.00 uur Of één uur voor aanvang van ie dere voorstelling. Telefonisch is de kassa bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur via telefoonnummer (010) 2 467 467. Online reserveren kan 24 uur per dag via de website www.theateraandeschie.nl Schiedam Bibliotheek Waterweg, Thea ter aan de Schie en boekhan dels Post Scriptum en J.S. van Leeuwen zijn verant woordelijk voor het succes volle Boek&Bal dat zaterdag 26 maart voor de vijfde keer in Schiedam wordt gehou den. Dit is een festijn voor iedereen die houdt van litera tuur, cabaret, interviews met schrijvers, signeersessies en lekkere muziek. -Boek&Bal Schiedam 2011 vindt plaats in het kader van de Nationale Boekenweek en centraal staat het levens verhaal, met als motto 'Cur riculum vitae - Geschreven portretten'. De deuren van Theater aan de Schie en Bi bliotheek Waterweg gaan 26 maart open om 19.30 uur, het programma duurt van 20.00 tot 01.00 uur. Toonaangevende schrijvers brengen een bezoek aan Schiedam. De belangrijk ste zijn Kees van Kooten en Joost Zwagerman. Ook komt Schiedams stadsdichter Ron Elshout. Muziek is er van on der andere The Treble Shoo ters. Toegang: 16,50 euro. Rotterdam Musical souvenir zal u verrassen met een gevarieerde selectie van de mooiste musicalmuziek. Het orkest onder leiding van Rien de Hartog brengt verschillende in strumentale selecties ten gehore van bekende en minder bekende musicals. Solist, Tony Neef, één van de bekendste musicalsterren van Nederland, treedt op tijdens dit zondagochtend-concert op 3 april in de Doelen en zal high lights zingen uit prachtige mu sicals zoals Miss Saigon, Titanic of Les Miserables. Meer info? Bel naar tel: 010- 4225244 of bestel via kaarten via www.zondagochtendconcerten. de Doelen Rotterdam. De zaal is nl. Aanvang concert: 11.00u. .in open vanaf 10.30 uur. 27 maart 3 april Van Smartlap tot Opera Musical Hightlights, door Musical Souvenir en Tony Neef L Kaartverkoop 12,- via de Doelen, Bureau Hanson 0,10-4225244 en de kantoren van Wegener Media: 010-4699911. M m Wegener Media, Hanson BV, Rotterdam The Hague Airport www.zondagochtendconcerten.nl Rotterdam Ontdekken, kijken en ge nieten en de kunstbeurs tevreden verlaten met een nieuwe aanwinst. Dat is waar het om draait bij PRIMAVERA2011 Met 50 deelnemers gaat de zesde editie van PRIMAVERA van start. Uit binnen- en buitenland presenteren kunsthande laren, galeries, juweliers en antiquairs hun zeer aan sprekende collecties. Daardoor vindt een breed publiek van verzamelaar tot liefhebber, op deze beurs.de ideale mix tussen esthetiek, sfeer en toegan kelijkheid. Naast antiek en juwelen worden nadrukkelijk alle hedendaagse kunstuitin gen gepresenteerd in haast elke prijscategorie. Ontdekken, verwonderen, beleven, leren, genieten en de beurs tevreden verlaten met een nieuwe aanwinst. Dat is waar PRIMAVERA2011 om draait. Galerie Mark Peet Visser, stand 30, 'libre horizon', Georges Roudneff. Kortingsactie PRIMAVERA2011 vindt u in Ahoy Rotterdam, hal 1 van woensdag 30 maart tot en met zondag 3 april 2011. Dagelijks geopend van 12.00 - 20.00 uur, zaterdag 2 april en zondag 3 april van 11.00 - 18.00 uur. Kom samen naar de beurs en bij inlevering van deze lezersactie is de toegang voor de tweede persoon gratis. Kaarten aan de kassa van PRIMAVERA, normale prijs 12,50 euro per persoon. Voor meer informatie kijk op www.primavera2011 .nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 46