16-23 april mÊÊÈUSM Sporten met bekende Nederlanders Wijkoverleg Schiedam Groenoord Subcommissie sport vergadert op 28 maart 2011 Nationale Sport Week Lente in je bol! Lentespeurtocht in heemtuin 't Hoefblad gemeente Schiedam Landelijke opening in Schiedam i Op 16 april bruist de binnenstad van Schiedam van de sportieve ac tiviteiten! Dan vindt de landelijke opening van de Nationale Sport Week plaats in Schiedam. Het be langrijkste doel van de Nationale Sport Week is mensen te laten zien en beleven hoe gezond en leuk sporten is. Boksworkshop met Funtijn en In nocent Nouchka Fontijn - Schiedamse sportambassadeur - geeft samen met meervoudig bokskampioen In nocent een boksworkshop op het Stadserf, Frits Wester (ambassadeur van de Nationale Sport Week) doet mee met de workshop. Circus Hannes Co Hans Klok wordt ook wel de 'fastest magician in the world', oftewel de snelste illusionist van de wereld, genoemd. Als ambassadeur van de Nationale Sport Week geeft hij 16 april samen met Circus Hannes Co een circuswoikshop. Met beide beentjes op de grond? Naast de boksworkshop vinden er nog tal van andere sportactiviteiten plaats op het Stadserf. Zo komen er onder andere een klimwand en een duikbassin te staan. Blijft u liever met beide benen op de grond? Dan is een van de andere workshops, zoals zumba, tai chi of tafeltennis, gegeven door Europees jeugdkam pioen tafeltennis Britt Eeriand, mis schien wat voor u. Sporten in een rolstoel Ook op het Land van Belofte is van alles te beleven. Zo is er een slag kooi aanwezig waarin bezoekers kennis kunnen maken met honkbal, softbal en cricket. Of wilt u de snel heid van uw penalty's laten meten? Misschien wilt u zelf ervaren hoe het is om te sporten in een rolstoel? Ook dat kan! Iedereen kan gratis en zonder aan melding deelnemen aan de activi teiten! Bekendmaking complete pro gramma Het complete programma wordt op woensdag 13 april bekend ge maakt in weekblad De Echo, het Nieuwe Stadsblad en op de websi tes van de Nationale Sport Week (www.nationalesportweek.nl) en de gemeente Schiedam (www.schiedam.nl). Kijk voor meer informatie over de Nationale Sport Week op www.nationalesportweek.nl Het wijkoverleg van de wijk Groenoord vindt plaats op: Datum: donderdag 24 maart 2011 Locatie: Wijk- en Bewonersvereniging Groenoord, Van Beethovenplein 161 Aanvang: 20.00 uur Agenda ^Tijdens deze vergadering wordt onder meer gesproken over: 1. Beeldkwaliteit: presentatie door afd. Beheer Openbare Ruimte 2. Thema: verkeersinstallaties/verkeer door Wilco Knip 3. Thema: Vrijwilligersaward, toelichting door Jan Bostelaar 4. Mededelingen 5. Verslag vergadering d.d. 27 januari 2011 6. Wijkbudget 2011 7. Vouchers le tranche 2011 regiegroep Groenoord 8. Project Rijksweg A4: stand van zaken 9. Actualisatie Wijkvisie Groenoord 2007-2015 10. Rondvraag en sluiting Voor informatie kunt u terecht bij de wijkprocesma- nager, de heer Hüseyin Kalyoncu. Hij is telefonisch bereikbaar op 14 010 of per e-mail op contact@schie- dam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk ontwikkeling, telefonisch bereikbaar op 14 010 of per e-mail op contact@schiedam.nl o.v.v. 'Wijkoverleg Groenoord'. Maandag 28 maart aanstaande vergadert de subcom missie sport. Deze commissie, die door de commissie Samenleving en Bestuur in het leven is geroepen, draagt onder meer zorg voor het voorbereiden van besluitvorming en kaderstelling door de gemeenteraad ten aanzien van voorstellen op het gebied van sporten en bewegen. Bespreekpunten Op de agenda van de vergadering van 28 maart aan staande staat onder meer: - Het rapport van het actiecomité Zwembad Zuid (moet open blijven). Het rapport is getiteld: 'Zwembad Zuid moet en kan open blijven'. - Het concept werkplan van de subcommissie. Het werkplan bevat een nadere uitwerking van de taken van de subcommissie sport. Aanmelden Wilt u deze vergadering bijwonen? Meld u dan vooraf aan bij de griffie van de gemeente. De griffie is tele fonisch bereikbaar op 010 - 219 10 45 of per e-mail op griffie@schiedam.nl. Subcommissie sport Datum: maandag 28 maart Locatie: Stadskantoor, Stadserf 1, Schiedam Tijd: 20.00 uur Waar zijn de egels en kikkers de afgelopen maanden geweest? Waarom zingt een vogel en wat vertelt hij eigenlijk? Waar komen al die insecten opeens vandaan? Waar blijft het sneeuwklokje als hij uitgebloeid is? Benieuwd naar de antwoorden op deze en andere vragen? Doe gratis mee met de lentespeurtocht! Georganiseerd in samenwerking met de gemeente Schiedam en Irado. Datum: zondag 27 maart Locatie: Heemtuin 't Hoefblad, Prinses Beatrixpark, Schiedam Tijd: vanaf 14.00 uur Aanvraag vergunning Groenelaan Live Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor he organiseren van het evenement Groenelaan Live (klein muziekfestival) op he Wilhelminaplein op 30 april 2011 (Koninginnedag) van 10.00 uur tot 19.0( Gedurende de onderstaande periode van 2 weken ligt een afschrift van on derstaande aanvraag ter inzage bij het Omgevingsloket in de Stadswinkel Stadserf 1: Groenelaan Live (aanvraag): 23 maart 2011 t/m 6 april 2011 Gedurende de genoemde periode kunnen belanghebbenden over de aanvraaj hun zienswijze naar voren brengen. Dit kan zowel mondeling als schriftelijk Als u uw zienswijze schriftelijk kenbaar wilt maken, dan kunt u deze richtei aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501,3100 EA Schiedam, onde vermelding van Groenelaan Live. Aanvraag exploitatievergunning 'Pizzeria en ijssalon La Venezia', Rubensplein 1a Bij de burgemeester is een aanvraag ingediend voor een exploitatievergun ning als bedoeld in artikel 2.3.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam ten behoeve van een uitbreiding van het horecabedrijf 'Pizzeria er ijssalon La Venezia' met een terras langs de voorgevel van het pand Rubens plein IA, 3117 BJ, te Schiedam. Het gaat hier om het plaatsen van een terras van circa 21 m2, bestaande ui 20 zitplaatsen en 5 tafels langs de voorgevel van het pand. De aangevraagde openingstijden van het terras zijn: dinsdag tot en met zondag van 09.00 uur tot 22.00 uur. Vanaf woensdag 23 maart 2011 ligt de aanvraag twee weken ter inzage bi het Omgevingsloket in de Stadswinkel, Stadserf 1 te Schiedam. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondeling ol schriftelijk hun zienswijze over de aanvraag naar voren te brengen. Schrifte lijke zienswijzen kunnen worden gericht aan de Burgemeester van Schiedam Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Aanvraag exploitatievergunning 'Restaurant Proefwerk', Schoolstraat 1 Bij de burgemeester is een aanvraag ingediend voor een exploitatievergun ning als bedoeld in artikel 2.3.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam ten behoeve van een uitbreiding van het horecabedrijf "Restauran Proefwerk" met een terras langs de gevel van het pand Schoolstraat 1, 311( HJ, te Schiedam. Het gaat hier om het plaatsen van een terras van circa 27 m2, bestaande ui 24 zitplaatsen en 4 tafels langs de gevel van het pand. De aangevraagde ope ningstijden van het terras zijn: de gehele week van 07.00 uur tot 22.00 uur. Vanaf woensdag 23 maart 2011 ligt de aanvraag twee weken ter inzage bi het Omgevingsloket in de Stadswinkel, Stadserf 1 te Schiedam. Gedurendt deze periode bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge schriftelijk hun zienswijze over de aanvraag naar voren te brengen. Schrifte lijke zienswijzen kunnen worden gericht aan de Burgemeester van Schiedam Postbus 1501, 3100 EA Schiedam.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 8