Woonplus nieuws Veel belangstelling voor 'Het Kwartet' Huren in een complex met koopwoningen Eengezinswoningen aan de Noordvestsingel Wat doet Woonplus en wat doet de VvE? Algemeen Onderhoud Onderhoud de Akkers af De voorbereidingen van nieuwbouw project 'Het Kwartet' zijn in volle gang. De verkoop van de 68 een gezinswoningen, die aan de Noordvestsingel tegenover molen De Vrijheid zullen gebouwd, start naar verwachting begin april. De belangstelling is nu al groot. "We merken de groeiende interesse aan het aantal mensen dat zich inschrijft via de website", zegt senior projectmanager Eline Busser. "Dat aantal groeit met de dag. Heel verrassend yind ik dat niet, want er is veel behoefte aan eengezinswoningen en dit is een unieke locatie. Je woont daar op een sfeervolle plek op loopafstand van het stadshart. Alle voorzieningen zijn er in de buurt: basisscholen, voortgezet onderwijs en winkels. Ook het metrostation is vlakbij. Met de metro ben je binnen een kwartier in het centrum van Rotterdam". Vier woningtypen Er worden vier typen woningen gebouwd. De helft van de woningen wordt uitgevoerd met drie woonlagen en een plat dak. De andere helft krijgt een schuin dak. Afhankelijk van het type, hebben de woningen drie of vijf slaapkamers. Alle woningen hebben een tuin met een berging. De prijzen liggen tussen de 210.500,- en 270.000,- v.o.n. 'Het Kwartet' in vogelvlucht Huurt u een woning in een complex waar ook eigenaren van koopappartementen wonen? Dan woont u in een, wat wij noemen, 'gemengd complex'. Wat betekent dat voor u als huurder? In een gemengd complex is altijd een VvE- (Vereniging van Eigenaren) actief. Die regelt bijvoorbeeld het 'groot onderhoud' aan het complex. Onderhoudsingrepen aan bijvoorbeeld de gemeenschappelijke ruim ten, het dak, de gevels (en kozijnen) of de lift, voert de VvE uit in afstemming met Woonplus. Dat geldt ook voor de schoon maak. Als eigenaar van de huurwoningen, behartigen wij de belangen van de huurders binnen de VvE. Voor een groot gedeelte van het onderhoud binnen uw huurwoning is Woonplus verantwoordelijk. Aanspreekpunt Voor u als huurder is Woonplus altijd het aanspreekpunt. In dat opzicht is er weinig verschil met een appartementencomplex waar alleen huurders wonen. Moet er aan uw woning of complex iets gerepareerd worden, dan meldt u uw reparatieverzoek dus gewoon aan ons (zie de contact gegevens onderaan deze pagina). Mocht het toevallig om een klus gaan die onder de verantwoordelijkheid valt van de VvE, dan regelen wij dat verder voor u- Ook uw op- of aanmerkingen over werk zaamheden die in opdracht van de VvE worden uitgevoerd, kunt u aan Woonplus richten. Meer weten? Vraag ons naar de folder 'Wonen in ge mengde complexen' of download deze op www.woonplus.ni in de rubriek.'Ik ben een huurder' bij 'huurvormen'. U kunt ons ook bellen via (010) 204 51 00. jf krtMHrt it voor mil Interesse? Kijk voor meer informatie op www.hetkwartetschiedam.nl of neem contact op met Woonplus via (010) 204 53 02. Belangstellenden die zich via de website inschrijven, ontvangen automatisch een uitnodiging voor de start verkoop. Metrostation Parkweg In december startte Woonplus onderhoudswerkzaamheden aan 34 eengezinswoningen aan de Akkers in Schiedam Noord. In februari waren de werkzaamheden af en onlangs is ook de evaluatie van het project afgerond. Namens Woonplus verving de firma Smits Vastgoedzorg alle gevelkozijnen van de woningen en de bergingen van de woningen aan De Akkers. De aan nemer had voor iedere woning twee dagen nodig om de klus te klaren. In overleg met de bewoners worden van een aantal woningen de bewegende delen (de ramen en deuren) nog geschilderd. Uit de evaluatie bleek dat alle partijen - bewoners, aannemer en Woonplus - over het algemeen tevreden zijn met het resultaat. Algemeen Valeriusstraat 3-5 Postbus 25 3100 AA Schiedam T (010) 204 51 00 Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur Website algemeen www.woonplus.nl VVE Beheer T (010) 204 52 04 Websites nieuwbouwprojecten www.havendijkrijnstraat.nl www.overhetwater.nl www. hetkwa rtetsch iedam.nl Colofon Woonplus Nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke bepalingen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus Nieuws beroepen. Raadpleeg in zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. Redactie afdeling Communicatie E-mail: comm@woonplus.nl Het volgende Woonplus Nieuws verschijnt op woensdag 27 april. Molen De Vrijheid

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 14