Trendsetter in brillenland TEI.IÏ2 Afvallen zonder lijnen! Kies vóór 1 mei voor Vaste Telefonie van Tele2. MTELE2 Vaste Telefonie Een baan om trots op te zijn Elke week een andere poll op de website Met zitje voor Fiets voor kleine meisjes^ Maak iedere week kans op mooie prijzen Feest in de binnenstad Poëzie en muziek Revision in Grote Prijs Oplevering De Beatles En ontvang een gratis draadloze telefoon! Ga naar tele2.nl of bel 0800-6600066 Bora to be cheap Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 30 maart 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 25 Interessante va www.deweekkrant.nl/banen Stem mee! www.nieuwestadsblad.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel Klik Win www.nieuwestadsblad.nl Schiedam De Schiedamse binnenstad bruist zondag 3 april. Op de terrasjes klinkt livemuziek en de bezoekers worden getrak teerd op lekkere hapjes. Bur gemeester Verver geeft om 13.00 uur op de Grote Markt het startsein voor het terras seizoen. De West Coast Jazz Band en het bekende Loop orkest lopen rond, terwijl de meeste winkels tussen 12.00 en 17.00 uur open zijn. Op zoek naar wat cultuur? Ook de musea zijn dit weekend open, omdat het Nationaal Museumweekend is. Schiedam Poëzie en muziek gaan zon dag 3 april hand in hand bij Asher op de Hoogstraat. Yvonne Koenderman, Jan Bontje, Greetje de Jong en Wouter van Heiningen dra gen deze middag voor, terwijl de muziek verzorgd wordt door Asher zelf en de De Troubadours. Aanvang is 14.00 uur. Schiedam Revision, een 3-koppige band uit Schiedam, strijdt op 2 april om de hoofdprijs in de Grote Prijs van Zuid- Holland. De finale wordt ge houden in LantarenVenster in Rotterdam. Nog maar kort geleden stonden ze in de finale van de INHOLLAND Popprijs, maar 2 april wacht dus alweer de volgende finale. Vanaf 20.30 uur strijden de zes meest belovende bands uit Zuid-Holland met elkaar. Kaarten kosten vijf euro. Schiedam De meeste woningen van nieuwbouwproject De Beat les in Groenoord zijn inmid dels opgeleverd en daarom is het hoog tijd voor een op- leverfeest. Dat wordt zater dag 2 april tussen 16.00 en 19.00 uur gevierd met een buurtbarbecue. Ook wordt er een boekje gepresenteerd over de wijkontwikkeling in Groenoord en hoe dat de laatste jaren is gerealiseerd. Voorspellingen doen is moei lijk, zeker in de mode. Dat weet Cor van Empel van Tem pel Optiek als geen ander. In 2005 waren zijn vrouw Sylvia en hij ervan overtuigd: de bril len van Tom Ford zouden het helemaal gaan worden. Van de redactie Schiedam Maar wat gebeurde er: niets. Geen bril ging over de toon bank. Tot de zomer van 2010, want toen was het ineens het best verkochte merk van de op- ticiën. Van Empel haalt de geschiede nis op om er het begin mee aan te geven van de nieuwe koers die Tempel wil gaan varen. Een koers die afgelopen weekend feestelijk werd ingeluid met een groot Eye Fashion Event in de Sint Joris Doele. Alle grote mer ken brillen waren vertegenwoor digd, voor groot en klein. De show werd aan-elkaar gepraat door stylinggoeroe en ex-Dolly Dot Patty Zomer. Trends setten, dat is de weg die Roze en paars wordt het helemaal voor de kleintjes. Tempel Optiek wil bewandelen. „Merken brengen en verkopen waarvan wij verwachten dat ze binnen nu en een bepaalde tijd groot worden", vertelt Cor. „Dan kun je denken aan Tom Ford, Mare Jacobs maar ook aan Roberto Cavalli, ontwerper van onder andere Louis Vuit- ton. Wij hadden van hem pas een limited edition zonnebril in de etalage van 500 euro en daar FOTO: CEES SCHUTT was meteen een run op, die was zo verkocht." Tempel Optiek heeft tot en met juli een leuke zonnebrillenactie. Vraag in de winkel naar de voor waarden. Door Margon van den Berg 'Ikvoel me 10 jaar jonger' SCHIEDAM - "Ikvoel me 10 jaar jonger. In zes maanden tijd ben ik 20 kilo afgeval len. Mijn lichamelijke klachten zijn met 95% afgenomen. Ik ben ook, terwijl ik toch astmatisch ben, veel minder kortademig geworden", vertelt een enthousiaste Rita K. Zij is een van de cursisten, die met enthousiasme het 'Afvallen zonder lijnen' programma volgen van Make It Easy. "Het leuke is, dat je normaal eet en ook best veel lekkers mag waar je niet dik van wordt." Directeur Yvonne Bakker van Make It Easy hoort dit soort verhalen dagelijks. "Het programma bestaat uit een combina tietherapie. Vijftien jaar geleden zijn 'wij als eerste in ons land daarmee begonnen bij rookverslaafden. Inmiddels is gebleken, dat ook degenen die teveel eten of snoe pen, met de combinatiemethode grote successen boeken." De basis is de auriculotherapie ofwel oor acupunctuur. Daarmee wordt het lichame lijke aspect van teveel eten aangepakt. Er worden daarvoor kleine puntjes op het oor gezet. Het is absoluut pijnloos. En het heeft meteen effect. Maar het programma bevat meer. "Als je niet anders gaat denken, blijft toch de gedachte hangen dat je iets moet op geven, dat bijzonder is en lekker. Door ook je gedachtegang over eten aan te pakken, kan iedereen, die daarvoor ij de m tiu V» irwBakkt mi piepklein ip'il os in k vetverb ii dat je e bi hoefk open staat, slagen." Er wordt geen dieet voorgeschreven. "Zeker als je een druk leven leidt, heb je geen tijd om precies volgens het boekje boodschappen te doen en te koken. Wij zeggen: eet gewoon waar je trek in hebt. Er zijn maar een paar onbelangrijke dingen die je moet laten staan, zoals chips en koekjes. Verder mag je nagenoeg alles eten." De belangrijkste tip: "Maak van het afval len zonder lijnen elke dag een feestje!" De Make It Easy methode wordt toepast in 24 praktijken in Nederland. Een van de therapeuten is Yvonne Bakker zij werkt uitsluitend op afspraak. Om u nog beter van dienst te zijn, zijn er elke maand op dinsdag behandelingen in Schiedam bij Wijkcentrum De Blauwe Brug op het Bachplein 590. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uur tot 17.30 uur gebeld worden naar 0174-213202. Voor meer informatie tevens: www.makeiteasy.nl Alle voordelen op een rij: gratis behoud huidige telefoonnummer bellen zoals je gewend bent voordelige Tele2-beltarieven overstappen is gratis en zorgeloos 11-jarig contract. Kijk voor beschikbaaitteiri en voorwaarden

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 25