Ventura scherp Brugiman/vrouw Open dag bij Gezocht: Lees alle columns van Henk Spaan Schiedamse handbal hoort in hoofdklasse Ventura en Hercules winnen ondernemende Centrummanager m/v wm Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 30 maart 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 46 Op onze site www.deweekkrant.nl/spaan Reageer www.nieuwestadsblad.nl Het wordt zaterdag vanaf half acht nagelbijten in de Margriethal. Niet alleen voor de vrouwen van Ventura en aanhang, maar ook voor tegenstander Hercules. Het kampioenschap staat name lijk op het spel en die gaat naar de winnaar van deze confrontatie. Gerard S. Verver Schiedam Een bomvolle hal, gevuld met vooral Schiedams publiek, zal zich de keel schor schreeuwen. Vurig hopend, dat het scenario van 2009 zich niet weer zal aan dienen. De Schiedamsen moes ten toen lijstaanvoerder Internos verslaan om zich medekoploper te mogen noemen en zichtte houden op promotie naar de hoofdklasse. Het kwam er niet van: ze verloren. Trouwens ook in die jaargang was Hercules één van de tegenstanders. Het Haagse zevental was een laag vlieger, maar slaagde er wel in om Ventura via een gelijkspel een belangrijk punt afhandig Judoka's in de prijzen Schiedam Met 33 judoka's was Sport instituut Schiedam present op het judotoernooi Groot Vlaardingen, dat verspreid over twee dagen maar liefst achthonderd deelnemers trok. Ondanks de grote pou les wisten acht Si-jongeren Jjet podium te bereiken. Ruby Banen was de beste bij de meisjes tot 12 jaar (-48 kg) en werd soeverein eerste. Ook Suheyl Uyar (tot 15 jaar -34 kg) en Mark Roon (heren tot 15 jaar +66 kg) mochten het hoogste plankier beklim men. Kayla Ruitenga werd tweede. Ruben Clauss mag niet on vermeld blijven: hij won ze ven wedstrijden, maar viel toch buiten de prijzen. Zullen de Schiedamse handbalvrouwen de kroon op het werk zetten? FOTO PR te maken. Nu zou een punten- deling de thuisploeg uitstekend uitkomen. Het verschil tussen de twee koplopers is een punt. Quintus 3, dat heel lang mee deed in de strijd om het kampi oenschap, heeft een achterstand van twee punten en telt niet meer mee. Jan Weeren heeft er alle vertrouwen in, dat zijn meiden zaterdag de kroon op het werk gaan zetten. De uitwedstrijd werd destijds met 17-21 gewon nen. 'Hercules ligt ons wel', is de visie van de coach. Over het hoe en waarom van die stel ling wil hij vanuit strategische overwegingen niet verder uit weiden. 'Anders gaan ze hun manier van spelen mogelijk aanpassen.' Tussen de muren van de Margriethal heeft hij zijn ploeg deze week terdege op het beslissende treffen voorbereid. 'Of ze ook stress bestendig zijn? Denk niet, dat ze zich gek laten maken. Mentaal zijn ze ijzersterk.' Schiedam De Ventura-vrouwen lieten zich in de voorlaatste com petitiewedstrijd niet in de luren leggen door Velo 2 en wonnen met 13-28. In Wa teringen legden ze al binnen drie minuten de basis voor deze zege. Het gaf coach Jan Weerden de gelegenheid om de meiden op de bank speel tijd te geven. Bij 2-7 nam Ventura wat gas terug en kon de thuisclub de achterstand iets verkleinen. Na de rust leken de gasten al bezig met de over het kam pioenschap beslissende wed strijd tegen Hercules. Omdat obk Velo zich niet inspande, leverde dat geen averij op en Bij badmintonvereniging TSF wordt werk gemaakt van de jeugdbegeleiding. Yolande Kleiss deed dat vele jaren, maar draagt dat binnenkort over aan international Priscilla Cribbelier. Dinsdag 19 april zijn in sporthal Kethelhaghe vanaf 19.00 uur ook niet-leden welkom tijdens de training. was een tussensprint vol doende om de winst veilig te stellen. Hercules won met 29-23 van het lastige Haro. Tafeltennis Scyedam, nog zonder Michel Boer, slaagde er, dankzij de zege van Rene Waterreus en Rajko Gom- mers op Liu Qiang, in om twee kostbare punten te pakken tegen najaarskam pioen Wijzenbeek/Westa. Het neemt niet weg, dat voor de Schiedammers directe degradatie blijft dreigen. De play-offs kunnen als strohalm fun geren. Keepen of dunken? Schiedam In Sportpark Kethel wordt woensdag 20 april vanaf 14.00 uur een keepersdag gehouden, bestemd voor junioren en pupillen vanaf 8 jaar. Oud-Feyenoord- en Sparta-doelman Harald Wa penaar zal de jeugd tot 20.30 uur bezig houden. De kosten zijn 27,50 (incl. een maaltijd en Challenge-shirt). Aan melden via keepersdagvvk@ gmail.com. Bij basketballvereniging Ju- ventus is er tot eind mei op dinsdag tussen 16.45 en 17.30 uur trainen voor jon gens en meisjes van 8 tot 11 jaar. Aanmelden in Sportzaal Oost, Fahrenheitstraat (ach ter De Peperklip) Stichting Centrummanagement Schiedam zoekt centrummanager Schiedam heeft een grote ambitie: het versterken van het centrum als de huiskamer van de stad! Zowel economisch, als de wijze waarop bezoekers, bewoners en ondernemers de stad beleven. Daarom zoekt het Centrummanagement Schiedam een Schiedam centrum (24 uur) voor het ontwikkelen, coördineren en uitvoeren van de dagelijkse activiteiten van de stichting per 1 april 2011. De prioriteiten van de werkzaamheden liggen in de eerste periode op drie terreinen: communicatie, branchering detailhandel en belevingswaarde. De centrummanager is communicatief sterk en spreekt de taal van ondernemer en overheid. Hij/zij straalt gezag uit, kan leiding geven, mensen enthousiasmeren en is tegelijk bruggen bouwer en teamworker, slagvaardig en doortastend. Boven alles gelooft de centrummanager in de kwaliteitsverbetering van de Schiedamse binnenstad De centrummanager werkt onder verantwoordelijkheid van het bestuur van de stichting aan wie hij/zij periodiek rapporteert. Profiel Professionele kwaliteiten van de centrummanager: heeft affiniteit, kennis en ervaring met detailhandel, horeca, vastgoedontwikkeling en centrummanagement; is in staat snel een netwerk met lokale ondernemers op te bouwen; is bekend met regelgeving en procedures; heeft ervaring in samenwerking met overheden; kan omgaan met conflicten en belangentegenstellingen; is gericht op uitvoering. Meer informatie Het Centrummanagement biedt een: inspirerende en uitdagende werkomgeving; functie voor circa 24 uur per week met flexibele werktijdindeling,op freelance basis; grote mate van zelfstandigheid; honorering in overeenstemming met kennis en ervaring. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Hans de Jongh, (secretaris SCS) 06 40 39 68 72. De sollicitatieprocedure sluit op 15 april 2011. Uw sollicitatie voorzien van motivatie en cv kunt u sturen aan BRO Postbus 4, 5280 AA Boxtel. Het Centrummanagement speelt een belangrijke rol in de ontwikkeling van het centrum van Schiedam. De activiteiten zijn gericht op het verbeteren van het winkelaanbod en de belevingswaarde van de openbare ruimte, en op het bewaken van de stérke kanten, zoals de goede bereikbaarheid en de parkeermogelijkheden. Verder richt de stichting zich op de onderlinge communicatie en de promotie van het centrum. is Brugman de grootste keuken en sanltairspecialist van Nederland. Al 40 jaar vormen ons uitgebreide garanties de basis voor tevreden Met Brugman gaat het goed. Zeer goed zelfs, we groeien en Brugman 40 jaar jong en dynamisch VERKOOPADVISEURS MET EPD* De functie: Als verkoopadviseur adviseer je klanten op een inspirerende en klantvriendelijke wijze bij de aanschaf van een keuken of sanitair. Je verrast klanten met jouw kennis en creativiteit en zet hun wensen om in een passend ontwerp op maat. Ervaring in de branche is niet vereist, want middels onze interne opleiding kun je jezelf ontwikkelen tot een specialist in het keuken- of sanitairvak. Brugman zoekt adviseurs met EPD; Enthousiasme, Passie Drive! De ideale kandidaat: Heeft affiniteit met retail Is gastvrij en een echte klantenman/-vrouw Is bereid om een koopavond, alle zaterdagen en bijkomende zon en feestdagen (minimaal 12 zondagen) te werken Is in het bezit van rijbewijs B en eigen vervoer Is 25-40 uur, 3 tot 5 dagen per week beschikbaar Brugman biedt: Een uitdagende en afwisselende baan in een snelgroeiende professionele omgeving. Er heerst een unieke werksfeer waarbinnen teamwork en collegialiteit van groot belang zijn. Brugman biedt je ruimte tot zelfontplooiing, doorgroeimogelijkheden en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Kom langs op de inloopavond op dinsdag5apri j van 18.00-20.00 uur bij Brugman Capelle a/d IJssel, gevestigd aan de Hoofdweg 46, 2908 LC in Capelle a/d IJssel. Neem je CV mee. Mocht je op deze avond verhinderd zijn dan kan je solliciteren via www.brugman.nl. Voor meer informatie: 0416 - 539011. BADKAMER

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 46