Altijd actueel Maten tot monteren VetgwMrt je wereld Een unieke winkel John van Zadel Woninginrichting Rijwielhandel 't Centrum John Van Zadel Woninginrichting Gerard van der Vlies Rijwielhandel 't Centrum Foto van der Waal Foto uan der Waal viert 40-jarig jubileum Gerard van der Vlies sinds 1882 John van Zadel Woninginrichting bestaat 26 jaar. Kom eens een kijkje nemen in de showroom aan de Dam. Daar vindt u een overzich telijk aanbod voor al uw vloeren en ramen alsmede een uitgebreide showroom met de nieuwste Luxa flex producten. Schiedam Naast de collectie tapijt zijn er ook di verse mogelijkheden in harde vloeren, zoals vinyl en laminaat, maar tegen woordig zijn er ook verschillende pvc vloeren verkrijgbaar. Dit kan zowel in de vorm van laminaat, dus met een clicksysteem of het kan direct op de vloer geplakt worden. Dessins zijn ver krijgbaar in tegelvorm en hout. John van Zadel Woninginrichting heeft ook een uitgebreide collectie wollen traplo pers in moderne en klassieke stijlen en met de bijbehorende roedes. Ook op het gebied van overgordijnen en vitrages is de keuze groot bij de Schiedamse woonwinkel. John van Zadel heeft diverse bekende merken in huis, zoals Ado, Artelux, Holland Haag, Egger en Designercollectie. Er zijn diverse mogelijkheden om de gor dijnen te confectioneren, bijvoorbeeld op rails met verschillende plooien en ook het maken met ringen behoort tot de mogelijkheden. Natuurlijk zijn de bijbehorende fournituren leverbaar, zoals rails en roede in rvs, brons, messing en wit. Ook voor horren kunt u bij John van Za del terecht, zowel voor de deuren en de ramen. Deze zijn in diverse uit voeringen te koop. Zelfs behang behoort tot de mogelijkheden, er zijn verschillende merken. De firma Van Zadel houdt alles in eigen hand. Van meten tot monteren, er wordt niets uitbesteed. Dat heeft als voordeel dat er een snelle afhandeling plaats kan vinden en een goede service, waar John en Cock van Zadel voor garant staan. Zie voor een compleet overzicht de website. Dam 15. Schiedam 010-4733735 www.vanzadelwOninginrichting.nl De showroom aau de Dam biedt een uitgebreid aanbod voor vloeren en ramen. FOTO: WM In het midden van de winkelstraat vindt u 300 vierkante meter kijkplezier waar u terecht kunt voor bijvoorbeeld boodschappenwagens, kooksets, af valbakken, snelkookpannen, friteuses, koffiezetapparaten en borstelwerk. Een echte winkel van Sinkel dus met dui zenden artikelen. Onze kracht is het uitgebreide assorti- Groeneiaan 85-89 Schiedam-Zuid 010-4266008 www.vandervlieshuishoud.nl Service, advies en kwaliteit. Dat zijn de drie speerpunten van Rijwielhandel 't Centrum aan het Noordeinde in Schiedam. De winkel repareert alles dat luchtbanden heeft en verkoopt daarnaast fiet sen van vier topmerken. Schiedam Rijwielhandel 't Centrum biedt een in nieuwe fietsen. Rijwielhandel 't Centrum bestaat om geveer 50 jaar en is overgegaan van tante op vader. De huidige eigenaar is Marcel Ham, die met veel liefde voor het vak de zaken runt, samen met zijn vrouw. Rijwielhandel 't Centrum re pareert fietsen, brommers, scooters en elektrofietsen. En alles dat te maken heeft met luchtbanden, zoals rolstoelen en kinderwagens. Ook verkoopt de Schiedamse win kel nieuwe fietsen. Ham en zijn team besteden veel aandacht aan advies, vertelt hij.-"Je kunt tegenwoordig op elke hoek van de straat een fiets kopen, maar of dat ook een passende fiets is, is een ander verhaal." Rijwielhandel 't Centrum is dealer van de topmer ken Gazelle,Trek, Batavus, Sparta en Multicycle. Het laatstgenoemde merk heeft onder meer elektrofietsen in het assortiment. "De doelgroep wordt steeds groter. Ook voor vakantie of voor korte af standen is deze fiets ide aal. De elektrofiets wordt ook wel groene snorfiets genoemd, omdat deze beter is voor het milieu." Naast 300 fietsen in voor raad heeft Rijwielhandel 't Centrum ook scooters en brommers, onder meer van de merken To- mos en Vespa. Daar is de elektroscooter van Novox bijgekomen. Marcel Ham en zijn vrouw staan klaar om hun klanten te adviseren. "Een fiets is een verleng- ruime keuze stuk van een auto, een FOTOWM rdcreatief iets. Je vergroot je wereld mét een fiets en dat vinden we erg leuk." Noordeinde 2 Schiedam 010-4706874 Rembrandtlaan 71c Schiedam 010-4264374 Altijd actueel: de weekkrant.nl Ondernemer Van het jaar 30 maart 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 4 Huishoudwinkel Gerard van der Vlies (sinds 1882) mag gerust bij zonder en uniek genoemd worden vanwege de rijke historie, maar ook zeker door het uitgebreide assorti ment. Onder één dak zijn onnoeme lijk veel schoonmaak-, huishoud- en cadeauartikelen te vinden. Van kachelzwart tot en met buitenkeu kens; het is te vinden bij Gerard van der Vlies aan de Groeneiaan in Schiedam. Schiedam Duizenden producten waaronder merken als Brabantia, Tefal en Dr. ment en de beste collectie A-merken, zoals BK, Brabantia, Tefal, Leifheit, Dr.Oetker, Linea, HG, Go-Up, Cam- pingaz, Tornado, Kwikkie, Patisse, So- lis, Brita, Melitta en Curver. Vergeet u ook niet de grote collectie afvalbakken van bekende merken als Wesco, Sim- plehuman en Brabantia. Ook kunt u nog steeds terecht voor artikelen uit grootmoeders tijd: Daarbij kunnen klanten rekenen op ouderwetse service. De winkel mon teert nog kosteloos de bezem aan de steel. Heeft u een probleem met uw vloer, of zit er een vlek op uw mar meren tafelblad? Gerard van der Vlies heeft er het juiste product voor. "Door onze ervaring met huishoudelijke artikelen en schoonhouden, kun nen wij u als geen ander adviseren over reinigen en onderhoud." Ook handig: Gerard van der Vlies verkoopt losse on derdelen van producten, zoals pangrepen en snel- kookpanringen. Tevens kunt u terecht voor de verhuur van professionele reinigingsmachines voor harde- of tapijt vloeren. Neem een kijkje op onze site of kom eens langs! Foto van der Waal in Schiedam viert een heuglijk feit: haar 40-jarig bestaan. Eigenaar Arie van der Waal staat al sinds het begin in de winkel aan de Rembrandtlaan. Door zijn jarenlange ervaring kan hij klanten optimaal helpen. Foto van der Waal is door de jaren heen altijd met zijn tijd mee gegaan. een nieuwe camera kopen, hebben bij de Schiedamse winkel de mogelijkheid om hun oude apparaat in te ruilen. Verder kunnen bij Foto van der Waal pasfoto's gemaakt worden en kunnen digitale foto's direct geprint worden. www.kamera.nl In al die jaren is Foto van der Waal altijd met zijn tijd mee gegaan. Het is een energiek bedrijf, dat ondanks het 40- jarig bestaan nog heel actueel is. Zo heeft de winkel bijvoorbeeld een webshop, www.kamera. nl. Daarop is een actueel overzicht te vinden van de voorraad gebruikte fotoapparatuur en een kleine selectie van de nieuwe fotoapparatuur die Foto van der Waal in het assortiment heeft. "Dat is ook onze kracht, samen met de goede service, vakkennis en de persoonlijke aandacht die we bieden. Er is veel veranderd in de branche. Je kunt overal camera's kopen, maar onze ken nis is voor klanten echt een toevoeging. Klanten kunnen bij ons alles vragen." Arie van der Waal biedt advies en persoonlijke aandacht. roT0: WM Schiedam "Het is als hobby begonnen," vertelt Van der Waal, met om zich heen tien tallen camera's en andere fotoappara tuur. "Ik ben met niets begonnen en nu is mijn winkel uitgegroeid tot een echte fotospeciaalzaak." Bij Foto van der Waal wordt zowel traditionele als nieuwe digitale apparatuur verkocht. Ook is er een breed assortiment aan tweedehands producten. Klanten die i

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 55