Nooit HEKWERK bestellen Jazeker ALEXANDRJU www.gateandgarden.nl De beste of de goedkoopste hypotheek ■WB» PPOD Syndroom CHIROPRACTIE HOLYSTAETE Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 13 april 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 4 Garden Garden Chr. Huygenweg 9 Hoefsmidstraat 46a Watertoren 49f Hellevoetsluis Hoogvliet Dirksiand Tel. 0181 - 398300 Tel. 010 -4167488 Tel. 0187 - 602035 Openingstijden: di. t/m vr. 10.00 tot 17.00 uur, za. 10.00 tot 16.00 uur VOOR ALLE MENSEN MET VOETKLACHTEN de Column van Kees Risseeuw DEMONSTRATIE STEUN VEREN Mogelijk gemaakt door Donderdag 21 april in onze zaak in Schiedam hebben wij de gehele dag gereserveerd voor mensen met rug- en voetklachten. Een voetkundige komt naar onze zaak en maakt dan gratis een voetafdruk en demonstreert u tevens de Vibrion Veer. een Zweedse uitvinding. In tegenstelling tot de bekende harde, statische steunzool, is de Vibrion Veer verend. Deze activeert de spieren en bloedsomloop en zorgt er voor dat u weer dagelijks, zonder vermoeide en pijnlijke rug en voet op natuurlijke wijze kunt lopen. Een deskundig advies en dan ook nog gratis, I dat krijgt u niet elke dag. Maak daarom even een afspraak, tel. 010-4738150 of kom vrijblijvend langs. Van den Hoven Schoenmode, Hoogstraat 67-72, Schiedam De Hypotheker Broersvest 64 3112 DG Schiedam Postbus 620 3100 AP Schiedam (010) 473 11 50 www. hypotheker. ril Ik kan mij nog goed herinneren dat aan het eind van de jaren 90 de hypotheekrente fors daalde. Van 8 a 9 procent in het begin van de jaren 90 gingen we naar 4 a 5 procent. Hierdoor stortte de hele hypotheekmarkt zich massaal op het oversluiten van de hypotheek naar een veel lagere rente en dus (meestal) veel lagere maandlasten. Aanvankelijk waren ook de oversluitkosten fiscaal aftrekbaar, wat een weeldef Toen begin deze eeuw de gulden werd vervangen door de euro en de huizen twee keer zo veel waard waren geworden (ogenschijnlijk) en de rente nog verder daalde kwam dezelfde hype nog een keer voorbij. Hoewel de kosten van het oversluiten nu niet meer aftrekbaar waren, was het voordeel in de maandlasten nog altijd voelbaar. Tegelijk met het oversluiten werden er vele leningen en kredieten weggewerkt, verbouwingen gerealiseerd en consumptieve aankopen gedaan. De bomen groeiden tot in de hemel dacht iedereen. Inmiddels zijn die bomen al flink gesnoeid. In deze periode van chauvinisme en optimisme heb ik steeds gemerkt dat bij veel consumenten de drang naar nog lagere maandlasten hoger was dan de vraag naar de beste hypotheek met vaak iets hogere maandlasten. Immers, beleggings- en/of aflossingsvrije hypotheken zijn nu eenmaal goedkoper dan zekere spaarhypotheken. Vandaag de dag zijn beleggings- en/of aflossingsvrije hypotheken veel minder populair. En dat is begrijpelijk omdat de ecnomie en de financiële toekomst onzeker is. Hiermee wordt aangetoond dat het nemen van risico's in een periode van voorspoed en welvaart sneller wordt geaccepteerd dan in een periode van recessie. Nu is men op zoek naar zekerheid. Bij het afsluiten van een hypotheek zijn de consequenties van de ene of de andere keuze vaak pas na jaren merkbaar en dan is aanpassen of wijzigen niet zo eenvoudig. Voldoende redenen om bij het afsluiten de juiste keuze te maken. Gaat u voor de laagste maandlasten of kiest u een hypotheek die beter bij u past en misschien wat duurder in de maandlasten is? Kijk en vergelijk en denk daar goed over na. Want het is een belangrijke keuze voor vele jaren! U kunt uw reactie mailen naar: kees.risseeuw@hypotheker.nl www.modeltuinenzwanenburg.nl Aanleg sierbestrating en tuinhout ook bij U in de regio. Van meubels tot vloeren, van droomkeukëns tot luxe badkamers, van deur- beslag tot verlichting. Bij Alexandrium Woonmall vind je tijdens de v.o.n. voordeelweken geweldige aanbiedingen* vooreen nieuw interieur. Ben je geïnteresseerd in nieuwe koop- en huurwoningen in groot-Rotterdam? presenteert in de Woonmall diverse nieuwbouwprojecten. vraag naar de voorwaarden in de winkels 60 WOONSPECIAALZAKEN, ONTELBARE WOONIDEEËN alexandriumwoonmall.nl ROTTERDAM WERELDSTAD OM IN TE WONEN - WWW.WONENINROTTERDAM.NL Alexandrium Woonmall in Rotterdam is goed bereikbaar via de A20 afslag 16 Pr. Alexander/Capelle a/d IJssel en met het OV trein 8r metro station Pr. Alexander. PPOD staat voor Pelvic Pain and Organ Dysfunction - chronische bekkenpijn en orgaandisfunctie. Problemen in het bewegingsapparaat kunnen bijdragen aan het ontstaan van orgaanklachten. PPOD komt in alle leeftijdscategorieën voor en zowel mannen als vrouwen lijden aan de negatieve gevolgen hiervan, waaronder stoornissen aan blaas en darmen, gynaecologische en seksuele disfuncties. Chronische bekkenpijn is een van de meest voorkomende gezondheidsproble men bij vrouwen in de vruchtbare leeftijd. Het PPOD syndroom wordt vaak niet herkend vanwege de grote variatie in symptomen: De meest voorkomende symptomen - in willekeurige volgorde - zijn: Lage rugpijn en pijn aan het heiligbeen Heuppijn uitstralend naar de knie Diepe kramp in de onderrug bij langzaam lopen en lang staan Onverklaarbare buikpijn Pijn in de lies - bij mannen ook pijn aan de testikels Darmklachten - regelmatig constipatie en/of diarree, extreme winderigheid Blaasklachten - frequent urineren, urine incontinentie, probleem met het legen van de blaas Vanuit chiropractisch oogpunt kunnen de eerste 3 symptomen direct verbonden worden aan de structurele integriteit van het lichaam. Mogelijk als gevolg van een ongeval, val, zwangerschap of zwaar tillen is het bekken uit balans geraakt. De scheefstand kan direct invloed hebben op een wervel (subluxatie) en de zenuwen die'vanuit de wervelkolom naar de organen en de spieren lopen. Organen en spieren hebben normale zenuwimpulsen nodig om goed te kunnen functioneren; een belemmering van een zenuwimpuls zal resulteren in disfunctie. Wijzigingen in de structuur resulteren ook in onjuist gebruik en overbelasting van de spieren. Hoewel pijn tussen de schouders, nek- en hoofdpijn ook regelmatig voorkomen worden deze klachten niet als onderdeel van het syndroom gezien. Als chiropractor streef ik naar structurele integriteit door de stand van de wervel te corrigeren en het lichaam terug in balans te brengen, waardoor zenuwen en spieren op een normale manier kunnen functioneren. Als voormalig PPOD patiënt heb ik mij jarenlang beziggehouden met het bestuderen van structurele veranderingen en welke invloed deze hebben op spier-, zenuw-en orgaanfuncties. Vanwege mijn persoonlijke ervaringen weet ik hoe effectief een chiropractische behandeling is. Wilt u weten hoe Chiropractie u kan helpen? Neem voor een gratis Myovision scan en consult contact op met Churchillsingel 488 3137 XB Vlaardingen 010 -4749754 www.Balance4Health.nl De praktijk is voortaan ook op maandag van 15.00 - 19.00 uur geopend. SIERBESTRATING? Nu slechts al. stenen en zand, uitgraven, afvoer, aanleggen, trillen en 1 jaar garantie. Modeltuinen Zwanenburg IJweg 411, Zwanenburg 023 55 52 475 - 06 58 93 15 61 Gratis ontwerp en vrijblijvende prijsopgave ook bij U thuis.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 4