17 t/m 22 mei 2011 59,50 Ontdek Culinair Nederland Ontdek Culinair Schiedam Deli?gi|)> Klik op de site en win prachtige prijzen Agenda Wat gaan we doen dit weekend? Stuur uw kortjes in voor onze agenda Elke vrijdag een nieuw boek op de site Manifestatie Vrijwilligers Oranjeconcert Kraambeurs Hulpgoederen Bewust bewegen Sport Week Tu«engerecMTrecht ■Hoofdgerecht^us bankje P/us dranwe v,s of Dessert en koffie Viergangendiner in 4 verschillende restaurants, op 1 avond, inclusief drankjes en historische wandeling Maak kennis met de prachtige stad Schiedam en haar beste restaurants! Reserveer op www.ontdekculinairnederland.nl Horeca Altijd actueel: de weekkrant.nl Klik Win www.nieuwestadsblad.nl Kllk&Win www.nieuwestadsblad.nl Stuur in www.nieuwestadsblad.nl Recensie www.nieuwestadsbiad.nl Schiedam In wijkcentrum De Blauwe Brug vindt zaterdag 16 april de Tamil Manifestatie plaats. Wethouder Maarten Groene opent de manifestatie door het ontsteken van een olielamp; een eeuwenoude traditie. Vervolgens worden bezoekers meegenomen op een reis. Een reis die u langs verschillende verhalen voert. De dag begint om 16.00 uur en duurt tot 22.30 uur, de entree is gratis. Schiedam Inloophuis De Wissel aan het Broersveld zoekt dringend nieuwe vrijwillig(st)ers, die tweemaal per maand een middag vrij willen maken om gastvrouw of gastheer te zijn. Uitbreiding is nodig door het toenemend aantal bezoekers. Via nummer 426 11 77 krijg je In de Blauwe Brug is zaterdag een Tamil Manifestatie. alle gewenste informatie over mogelijkheden en voorwaar den. Schiedam Het befaamde Flentrop-orgel FOTO: PR van de Grote Kerk ondergaat momenteel een grote reno vatie. Zo worden conducten vervangen, het pijpwerk schoongemaakt en het speel- en registermechaniek gerevi seerd. De grootste verandering is. het aanbrengen van drie nieuwe pedaalregisters. Het gereviseerde orgel zal voor de eerste maal te beluisteren zijn tijdens het traditionele konin ginnedag-concert op 30 april, aanvang 15.00 uur toegang vrij). Schiedam Het Vlietland Ziekenhuis organiseert zaterdag 16 april weer de halfjaarlijkse Kraam beurs 'Roze en Blauw' met al lerlei informatie over bevallen en zwangerschap. De beurs begint om 10.30 uur en zal eindigen om 16.00 uur. De toegang is gratis. Schiedam Stichting Pintalie gaat eind mei met een groot transport hulpgoederen naar Oekraine omdat daar door bisschop Oleksandr Rudynets uit Lutsk hulp is gevraagd. De stichting is volop bezig met de voorbereidingen maar kan nog wel kleding (voor alle leef tijden), schoenen, beddegoed en ander huishoudelijk textiel gebruiken. Alles moet nog wel schoon en draagbaar zijn. De spullen kunnen worden gebracht op de Groeneweg 12 of na telefonische afspraak met Els Bosch, tel. 06-54293625. Schiedam De zon laat af en toe haar gezicht weer zien en lekker buiten bewegen is dan wat veel mensen zouden willen. Maar soms komt het er gewoon niet van of kunnen mensen geen passende manier van bewegen vinden. Speciaal voor iedereen die meer over het thema 'Bewust bewegen' wil weten, is de Argos l'Entrée bijeenkomst van april bedoeld. De bijeenkomst start om 10.00 uur en vindt plaats in de Francois HaverSchmidt aan de Willem de Zwijgerlaan 35. Schiedam Tijdens de Sport Week wordt er woensdag 20 april voor 'ladies' en hun (eventuele) kinderen een vierkamp van balsporten georganiseerd: zowel softbal, voetbal, cricket en handbal komen aan bod. In groepjes krijgen de vrouwen en kinderen apart van elkaar de basisinstructies van alle vier de sporten aangeboden. Daarna volgen korte onder linge wedstrijden. Heb je altijd al een van deze sporten willen beoefenen? Dan is 20 april een uitgelezen kans om hiermee gratis kennis te maken. De middag wordt van 13.30 - 16.00 uur georganiseerd op het veld van Hermes DVS in sportpark Harga. Kijk voor een routebeschrijving op www. hermesdvs.nl. Na succes in september, nu de 2e Editie in Schiedam! Reserveer Direct! Deelnemende restaurants: Restaurant Lepels eten drinken -Restaurant ProefWerk» - Restaurant Beloofd - Restaurant 't Stadhuys feïMBR^taurant Hamachi vier9angendiner in a I Aperitief en von restaurant« ontdekschiedam.nu

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 51