anenmarkt Alleen op zondag Samen werken aan de best erVthien zorg. Verburg weer eerste Op onze site Lees alle columns van Henk Spaan Reageer Doodzonde dat SVDPW nu leegstroomt Kijk voor meer informatie op www.nieuwemaas.nl EEN ENTHOUSIASTE REPRESENTATIEVE MEDEWERKSTER - Verpleeghulpen - Verzorgenden niveau 3 - Eerst verantwoordelijk verzorgende (evv'ers) - Fysiotherapeut - Medewerkers voor interne pool verpleeghulpen, verzorgenden niveau 3) NIEUWE MAAS Koploper in luren gelegd Van der Hoff prolongeert - Medewerkers huishoudelijk zorg - Verpleeghulpen - Verzorgenden niveau 3 - Wijkverpleegkundige Zonnehuis Thuis Prijzen voor Sl-judoka's Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 13 april 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 58 www.deweekkrant.nl/spaan www.nieuwestadsblad.nl Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 070 - 307 84 44 Powered by JobTrack.nl Zorgcombinatie Nieuwe Maas is eert zorgaanbieder met ruim 800 medewerkers. Verpleeghuis Het Zonnehuis, Woonhaven Adriaan Pauw, Zorgcentrum Drieën-Huysen, De Laurenburg en thuiszorg Zonnehuis Thuis zijn een onderdeel van Zorgcombinatie Nieuwe Maas. We zijn deelnemer in de Zonnehuis 'Groep. PER DIRECT GEZOCHT Wij zoeken voor een mooi, gezellig café in Vlaardingen van 30-35 jaar, i.b.v. diploma sociale hygiëne voor 3 dagen/avonden per week Inlichtingen telefoon 06-29370066. Onze vacatures bij verschillende locaties Zorgcombinatie Nieuwe Maas: ni ZORGCOMBINATIE Onze vacatures bij Zonnehuis Thuis: Weer heft SVDPW de zaterdagafdeling op. De 'Sportvereniging Door Plicht Winnen' deed dat al eens eerder en opnieuw blijkt het zaterdagvoetbal niet aan de Harga-club besteed. Nu al is bekend, dat de meeste spe lers de vereniging verlaten. Gerard S. Verver P Schiedam met zowel het mannen- als vrouwenteam aan de leiding. De mannen wonnen tot nu toe twee wedstrijden en speelden eenmaal gelijk. De dames zegevierden driemaal. KORFBAL: Harga slaagde er niet in om kop loper Sagitta te verrassen. Via 3-3, 5-7 (rust), 10-12 werd de eindscore 13-16 bereikt. TAFELTENNIS: Scy- edam verloor met 6-1 van DTK'70 en mag als voor naamste degradatiekandi daat aan de play-ofïs be ginnen. Volgend seizoen vertrekt bovendien talent Koen Hageraats. Schiedam Twintig judoka's van Sport instituut Schiedam reisden naar sporthal Oostgaarde voor de Open Capelse Judo kampioenschappen. Het le verde Patricia van Hees, Gijs Romijn en Mark Roon een eerste prijs op. Bart Breed- veld, Ruby Banen en Cynthia Damme werden tweede. Een aantal van hen deed een dag later in St.Michielsgestel mee aan het Berlicum Open Judo toernooi te St. Michielsge stel. Daar werd Ruby Banen eerste. Suheyl Uyar en Tim Banen hadden evenmin last van vermoeidheid: zij wer den tweede. Een nette derde plaats was er voor Colin Bies heuvel en Mark Roon. Dat is wat Zorgcombinatie Nieuwe Maas wil bereiken. De best ervaren zorg voor onze cliënten in een tijd waarbij het benodigde zorgbudget niet altijd toereikend is. Onze oplossing ligt binnen onze zorggemeenschap, waarbinnen de cliënt, familie, vrijwilligers en medewerkers en leerlingen elkaar ontmoeten. We laten het sociale netwerk van de cliënt in stand en waar nodig vullen we die als zorggemeenschap aan om zo een goede kwaliteit van leven voor onze cliënten te realiseren. Deze invulling van zorg vraagt om een andere rol van onze medewerkers en vrijwilligers. Meer samenwerken en elkaar ontmoeten, maar uiteindelijk in de praktijk ook veel werkplezier! Spreekt deze nieuwe vorm van zorgverlening je aan? Kijk voor meer informatie over de vacatures op www.nieuwemaas.nl. 'En dan is er maar één beslissing mogelijk: stoppen', meldt voor zitter Ben van Delden. Enkelen volgen trainer Marvin Jansen naar HBSS, anderen melden zich bij WK. De meesten ke ren terug naar Hargasport, de club die ze twee jaar geleden de rug toe keerden. 'Mij hoor je daarover in dit stadium nog even niets zeggen', reageert Hargas- port-voorzitter en tegenwoordig ook ere-lid Jan Zwep. Hij kijkt er overigens niet van op. 'Die jongens zijn in hart en nieren GTB-er en zijn dat gebleven.' Hun 'vlucht' naar SVDPW werd twee jaar geleden ingege ven door de precaire financiële Marvin Jansen maakt met twee spelers de overstap naar HBSS. FOTO:WM situatie van Hargasport en hét daardoor dreigende bankroet. Dankzij bijstand van de ge meente overleefde de club, ont staan uit een fusie van Demos, GTB en Schiedamse Boys, maar speelde een seizoen zon der een zaterdagelftal. Dankzij de inspanningen van wat ge trouwen werd deze sector vorig jaar nieuw leven ingeblazen. SVDPW's zaterdagtak beleefde in 2010 met de promotie naar de derde klasse glorieuze momen ten. Nu is het echter kommer en kwel. Na een zege, twee' gelijke spelen en zeventien (soms forse) nederlagen is degradatie onvermijdelijk. Van Delden kijkt er niet van op. 'In feite was het een vijf- deklasser, die nadat de bond besloot die laagste klasse op te heffen, in de vierde klas te recht kwam. Natuurlijk was het prachtig, dat het lukte te promoveren, maar het was wel een treetje te hoog.' Luke Verburg reed in de tweede race van de landelijke mountainbike-competitie de concurrenten naar de achter grond en ging solo over de finish. Zaterdag 16 april rijdt hij eerst in Norg een wedstrijd en reist daarna snel terug naar Schiedam voor de opening van de nationale sportweek. Juventus heefFde competitie winnend afgesloten en er met de zege op Fairmount voor gezorgd, dat de slotwedstrijd in de rayonklasse 2F een ech te finale werd. Daarin ston den Oegstgeest 2 en Fair mount tegenover elkaar en omdat deze ploegen met een gelijk aantal punten aan dat duel begonnen, kon de win naar (en dat werd Oegstgeest 2) de champagne ontkurken. Dat deed Juventus een week eerder figuurlijk ook. De Schiedamse zege was verras send: 63-48. Al in het eerste kwart bleek de thuisclub su perieur (21-4). Daarna lukte het de bezoekers dichterbij te komen (31-23), maar Juven tus hield kranig stand. Schiedam Amber van der Hoff heeft in Tilburg haar vorig jaar verworven Nederlandse ti tel voor judoka's tot 17 jaar (klasse +70kg) geprolon geerd. De Schiedamse (lid van Judoclub Nobel) kreeg nauwelijks tegenstand. Na de halve finale (winst op Jas- zoe Franken), werd ze in de finale door Ilona Savelkoul eerst op achterstand gezet. Via een houdgreep pakte ze het goud. Komend weekein de reist ze naar het Portugese Coimbrel om te klimmen in de Europese Ranking. BADMINTON: Halver wege de voorjaarscompetitie gaat The Smashing Fellows

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 58