Wethouder Vissers bezoekt 100- jarige mevrouw De Glopper-van Peski Groot onderhoud asfalt Stadserf 'Wonen in Schiedam' Jpf liS Asfaltvernieuwingen Broekkade, Troelstralaan, Trimpad, Mozartlaan en Nieuwe Damlaan Raadsvergadering 13 april gemeente Schiedam aeUl Wethouder Wil Vissers bracht op dinsdag 5 april een bezoek aan mevrouw De Glopper - van Peski ter gelegenheid van haar 100-ste verjaardag. Wil Vissers bracht namens het ge meentebestuur van Schiedam de fe licitaties over. Dit werd erg gewaar deerd door de jarige. Het werd een zeer aangenaam bezoek wat werd afgesloten met 3 dikke zoenen voor de wethouder! Foto: Jan van der Ploeg De gemeente Schiedam gaat op grote schaal asfaltwerkzaamheden uitvoeren. De aanpak is onderdeel van het project Groot onderhoud asfalt en is nodig omdat het weg dek op de betreffende locaties ver ouderd en/of beschadigd is. Broekkade Vanaf woensdag 20 april 07.00 uur tot en met donderdag 21 april wordt een deel van de Broekkade (ter hoogte van huisnummers 24 t/m 28) voorzien van nieuw asfalt. Tijdens de werkzaamheden is de Broekkade vanaf de kruising met de Buiten kerklaan afgesloten voor autoverkeer en kan er niet geparkeerd worden langs de straatkant van de Broekkade en de Polderweg. Het parkeerverbod wordt met borden aangegeven. De bereikbaarheid van woningen voor hulpdiensten; fietsers en voetgangers is ten alle tijden gegarandeerd. Troelstralaan Vanaf woensdag 20 april 07.00 uur tot en met donderdag 21 april wordt een deel van de Troelstralaan voor zien van nieuw asfalt. Het betreft het straatdeel tussen de S. van Hou tenlaan en de Burg. Van Haaren- laan. Tijdens de werkzaamheden is het betreffende straatdeel afgesloten voor verkeer. Het verkeer wordt ter plaatse omgeleid. Trimpad Op woensdag 20 en donderdag 21 april wordt een deel van het Trimpad voorzien v<in nieuw asfalt. Het betreft het gedeelte ter hoogte van HondenSport Vereniging De Brandersstad. Ter plaatse wordt de stremming van het pad aangegeven. Mozartlaan Vanaf woensdag 27 april 07.00 uur tot en met vrijdag 29 april wordt een deel van de Mozartlaan voorzien van nieuw asfalt. Het betreft het straatdeel vanaf de Churchillweg tot aan de Vivaldilaan. Op woensdag wordt de oostelijke rijbaan aange pakt (straatdeel vanaf Churchillweg richting Vivaldilaan), op vrijdag de tegengestelde richting. Op deze da gen blijft de Mozartlaan begaanbaar voor verkeer. Donderdag 28 april wordt gelijktijdig aan beide rijbanen gewerkt. Het verkeer wordt dan om geleid via de Vivaldilaan en de Laan van Bol'es. Nieuwe Damlaan Vanaf maandag 2 mei 07.00 uur tot en met vrijdag 6 mei wordt een ge deelte van de Nieuwe Damlaan voor zien van nieuw asfalt. Het betreft het straatdeel vanaf het Nieuwlandplein tot aan de afrit van de snelweg A20, met uitzondering van de kruising met de Sporthalstraat. De uitvoering gebeurt in twee delen en start aan de noordzijde (rijbaan aan de zijde van de sporthal). Aansluitend wordt de zuidelijke rijbaan aangepakt (straat kant van het ziekenhuis). Tijdens de uitvoering is de rijbaan waaraan gewerkt wordt afgesloten voor verkeer. Het verkeer wordt ter plaatse met borden omgeleid. De bereikbaarheid van het ziekenhuis en de benzinepomp op de kruising met de Hargalaan blijft gegarandeerd. Informatievoorziening Onvoorziene (weersomstandigheden kunnen leiden tot een aanpassing van de planning. Met vragen of op merkingen over en/of tijdens de uit voering kunt u terecht bij de heer D. Boer (projectleider gemeente Schiedam) of de heer R. Klaris (beheercoördinator gemeente Schie dam),' beiden bereikbaar via tele foonnummer 14 010 of per e-mail via contact@schiedam.nl. Vanavond, woensdag 13 april, vindt er een extra raadsvergadering plaats. Tijdens deze bijeenkomst wisselen de raadsleden met elkaar van gedachten over de Tussenbalans; een nota waarin het col lege de gemeenteraad nader informeert over de tussenstand (inhoud) van de uitwerkingsopdrachten begroting 2011-2014 en de 10 strategische lijnen van het collegewerkprogramma. U kunt aanwezig zijn De raadsvergadering van vanavond is een openbare bij eenkomst. U kunt hier - als toehoorder - bij aanwezig zijn. In tegenstelling tot een reguliere raadsvergadering is er echter geen spreekrecht. Op 19 mei wordt een tweede bijeenkomst over dit onderwerp georganiseerd. Dan krijgt u - maar ook bedrijven en instellingen - de mogelijkheid mee te praten over deze onderwerpen. Raadsvergadering Datum: woensdag 13 april Locatie: Aleidazaal. Stadskantoor, Stadserf 1, Schiedam Tijd: 20.00 uur Op 20 april vindt opnieuw Het Stadserf plaats; dit keer volledig in het teken van de bouwstenen voor een woonvisie voor Schiedam. Onder leiding van Rob Oosthof wordt tijdens Het Stadserf ingegaan op de feiten en de gegevens die aan de basis zullen staan van de op te stellen Woonvisie. Het opstellen van de Woonvisie is nodig omdat de beleidsnota Wonen en het Volkshuisvestingsplan aan een herziening toe zijn. Ook het coalitieakkoord en het daarop gebaseerde collegewerkprogramma vormen voldoende aanknopingspunten voor een Woonvisie. Daarbij komen nog de ontwikkelingen op de woning markt, gekoppeld aan de beleidskaders van onder andere de Stadsregio Rotterdam. Stadserf 'Wonen in Schiedam' Datum: woensdag 20 april Locatie: Aleidazaal. Stadskantoor, Stadserf 1. Schiedam Tyd: 20.00 uur Wet Bodembescherming Beschikking (Paralleweg 1) Onderwerp Op grond van artikel 4 en 13 van het Besluit uniforme saneringen hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam van de afdeling Projecten van de gemeente Schiedam voor de locatie Parallelweg 1 (postcode 3112 NA), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie I nummers 5808 en 5832(beide gedeeltelijk) een meldingsformulier evaluatieverslag sanering immobiel ontvangen met het verzoek hiermee in te stemmen. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding hebben besloten: - Instemming te verlenen aan het saneringsverslag onder de voorwaarde dat de volgende gebruiksbeperking in acht wordt gehouden: o het in stand houden van de aangebrachte leeflaag en het herstellen daar waar nodig; - Het opstellen van een nazorgplan niet noodzakelijk is. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 13 april 2011 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag t/m vrijdag van 08.00 uur tot 13.00 uur (vrije inloop) en maandag, woens dag en donderdag van 14.00 tot 20.00 uur (op afspraak), telefoon 14 010. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen. Bezwaarschrift Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Al gemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking van het besluit (verzenddatum) worden verzonden, onder vermelding van "Awb- bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan het College van burgemeester en wethou ders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Voorlopige voorziening Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt ingesteld - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer én in verbinding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A.G. van Vliet van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefonisch bereikbaar via 14 010. Wbb-code: SC06Ö600504 Verkeersbesluit Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABWin het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: Besloten op 11 april 2011 aan de westkant van de Kievitslaan ter hoogte van de in-/uitrit van de woningen Zwaluwlaan 52 t/m 60 de gele wegmarkering te verwijderen. Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een ge motiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arron dissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij het Klant Contact Centrum, telefo nisch bereikbaar via 14 010. Het besluit kan worden ingezien bij de balie Bouwen, Wonen Milieu in de Stadswinkel (Stadserf 1) gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 13 april 2011 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i. C.G. Henkelman

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 6