Nieuw hekwerk voor Soft- en Honkbalvereniging Schiedam Informatiebrief invoeren betaald parkeren Oost Wijkoverleg Schiedam West Bouwzaken Aanwijzing Gehandicaptenparkeerplaatsen Gemeenteberichten Plaatsingsplan afvalcontainers Schiedam Zuid ter inzage 13 april 2011 nummer 15 Pagina 2 Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-) stukken nadere informatie verkrijgen bij het omgevingsloket, Stadserf 1, maandag t/m vrijdag van 09.00 t/m 13.00 uur, na afspraak op maandag, woensdag en donderdag van 14.00 t/m 20.00 uur en vrijdags van 14.00 t/m 17.00 uur, telefoon 14 010. Geweigerde vergunning Verzonden 7 april 2011 Vlaardingerdijk het geheel plaatsen van een fietsenstalling N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande ling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist," verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Om het honkbalveld van Soft- en Honkbalvereniging Schiedam (SV&HV Schiedam) stond al een hekwerk van 7 meter hoog. Toch werden er met grote regelmaat ballen over het hek heengeslagen, wat leidde tot onveilige situaties en schades. Ter verbetering van de veiligheid werd een nieuw hekwerk van maar liefst 11 meter hoog ge plaatst. Op zaterdag 9 april werd het nieuwe hekwerk officieel ont huld. I De verhoging van het hekwerk is tot stand gekomen door samenwer king tussen vier partijen: SV&HV Scheidam, wijkvereniging Bijdorp, Scouting Burgemeester van Haarenlaan en de gemeente Schiedam. Foto's: Jan van der Ploeg Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1.'de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Besloten op 7 april 2011: Damlaan, voor pand nr. 126, postcode 3119 AC b. Besloten op 11 april 2011: Noordvest, voor pand nr. 55C, postcode 3111 PE 2. onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Besloten op 7 april 2011: Louis Zimmermannplein, voor pand nr. 75, postcode 3122 GS De afgelopen dagen is er bij alle brievenbussen in de wijk Oost een brief bezorgd met informatie over hel verder uitbreiden van het gereguleerd (betaald) par keren in die wijk. In de brief is ook informatie opge nomen over de planning en proces van invoeren. Naar verwachting is op 1 juli 2011 het gereguleerd parkeren in de hele wijk ingevoerd. Voor die tijd ontvan gen de bewoners nog uitgebreide informatie over: het voorgenomen beleid en de mogelijkheden om daarop te reageren en het aanvragen van. parkeervergunn i ngen. Geen brief ontvangen? Woont u in de wijk Oost en heeft u geen brief ontvan gen? Neemt u dan contact op met team Verkeer van de gemeente Schiedam, telefonisch via 14 010 of per e-mail via contact@schiedam.nl? Mark van der Ven'slaat een door wethouder Mostert geworpen bal het veld in. De eerste resultaten zijn geruststel lend; het hogere hek staat er zo'n twee weken en Scouting Burgemees ter van Haarenlaan merkt duidelijk dat er minder ballen over het hek werk komen. Nauwe samenwerking tussen 4 partijen De verhoging van het hekwerk is tot stand gekomen na goed overleg en in nauwe samenwerking tussen vier partijen: SV HV Schiedam, wijkvereniging Bijdorp, Scouting Burgermeester van Haarenlaan en de gemeente Schiedam. Ook in de toekomst blijven deze 4 partijen in vesteren in een goede samenwerking door in ieder geval 1 a 2 keer per jaar bij elkaar te komen om 'elkaar bij te praten; en te bekijken of alles goed gaat. Wij wijzen u erop dat u op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besiuiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethou ders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arron dissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij het Klant Contact Centrum, telefo nisch bereikbaar via 14 010. Het besluit kan worden ingezien bij de balie Bouwen, Wonen Milieu in de Stadswinkel (Stadserf 1) gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 13 april 2011 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i. C.G. Henkelman De gemeente Schiedam wil restafval zo veel mogelijk via boven- en on dergrondse containers inzamelen. Hierdoor wordt een bijdrage geleverd aan de strijd tegen zwerfvuil- en meeuwenoverlast. In navolging van Nieuwland, Oost en West waar al afvalcontainers geplaatst zijn, ligt er nu ook een plaatsingsplan voor Schiedam Zuid. Dit plan ligt vanaf 13 april ter inzage. Plan ter inzage Het plaatsingsplan ligt van 13 april tot en met 25 mei ter inzage in de Stads winkel op het Stadserf (bij de balie Bouwen en Milieu) en op afspraak in het wijkcentrum van de Bewonersvereniging Schiedam Zuid (BVSZ), Lelielaan 10, Schiedam. Op 24 en 25 mei worden twee inloopavonden georganiseerd. Op deze twee avonden kunt u tussen 19.00 en 21.30 uur binnenlopen in het wijkcentrum van de Bewonersvereniging Schiedam Zuid, Lelielaan lOom de tekeningen in te zien en vragen te stellen. Het wijkoverleg van de wijk West vindt plaats op: Datum: Locatie: Aanvang: dinsdag 19 april 2011 Wijkcentrum De Erker, J. van Avenesstraat 32 20.00 uur Agenda De agenda voor deze vergadering ziet er als volgt uit: 1. Opening en mededelingen 2. Verslag vorige vergadering 3. Buurt bestuurt en buurtpreventie (door Lichtblauwe Brigade) 4. Voorbereiding evaluatie wijkoverleg 5. Wijkanalyse/zicht op de behoeften in de wijk ver Colofon Klant Contact Centrum Openingstijden Stadswinkel Eindredactie www.schiedam.nl Stadswinkel, Stadserf 1, Schiedam Met afspraak Zonder afspraak Gemeente contact<@>schiedamnl Postbus 1501, 3100 EA, Schiedam ma, wo en do van 14.00 - 2G.OOuur rmtfm vrij 09.00 -13.00 uur Schiedam Telefoon: y vrij van 14.09 - Maak uw afspraak online of bel krijgen 6. Stand van zaken vouchers 7. Wijkbudgetoverzichten en aanvragen 8. Rondvraag/ sluiting Voor informatie kunt u terecht bij de wijkprocesma- nager, mevrouw Bobby Scheepe. Zij is telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail via contact® schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk ontwikkeling, telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail op contact@schiedam.nl o.v.v. 'Wijkoverleg West'. www.schiedam.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 7