Een stad als Schieda leven, geen showröd' m* *T YS Cff Ept 59.5 39;" Annelies de Jong 2^3 Tandartspraktijk Laurens Liem Kaarten voor Grand Prix in Assen Onzin, zo'n manager voor de binnenstad Grote opknapbeurt voor beschadigd asfalt Altijd actueel: de weekkrant.nl Ï^T_ *1,lr HEEFT U IETS TE VIEREN? GA GEZELLIG VAREN!!!! Bel voor ons vaarprogramma met o.a.: 50 p.p. Afhuren van de Partyschepen is uiteraard ook mogelijk za. 30 april, (met vuurwerk) 7,28 mei, 4,25 juni, 2,16 juli, 13,27 aug., 17,24 sept., 15,29 okt., 12,26 nov., 3,17 dec. Incl. 2x koffie met gebak, koud/warm buffet, dessert, live music en alle drankjes (excl. buitenl. gedist.). Inschepen 19.00 uur, vertrek 19.30 uur. Terugkomst plm. 24.00 uur. zo. 8,22,29 mei, 12 juni (pinksteren 42,50), 19 juni (vaderdag 42,50), 26 juni, 3,17 juli, 2128 aug., 4,18,25 sept. 2,23,30 okt. Incl. welkomstdrankje, soepje, koud/warm buffet, dessert, live music. Incl. alle dranken (excl. buitenl. gedist.) Inschepen 11.30 uur, vertrek 12.00 uur. Terugkomst plm. 16.00 uur. SPECIALE VAARTOCHTEN KONINGINNE MOONLIGHT DINNER CRUISE Za. 30 april All-in met vuurwerk 59,50 p.p. Gezellige cruise met optreden van JAN KEIZER EN ANNY SCHILDER Zaterdag 21 mei 85,00 p.p. all-in Zie Moonlight Dinner Cruise en www.janenanny.nl HEMELVAART VERRASSINGSTOCHT Do. 2 juni Incl. 2x koffie met gebak, lunch en buffet 49,50 p.p. Vertrek vanuit Spijkenisse Info: Rederij Fortuna tel. 0181-626126 of 06-53367913 www.partyschepen.org Voor uw party groot of klein moet u bij Rederij Fortuna zijn. www.motorkledingcenter.nl mode accessoires ■uaiumiMr-i Rijndijk 2B, Hazerswoude-Rijndijk, Rijneke Boulevard Faassenplein 60 (Begane grond) 3123 NK Schiedam Tel: (010) 4714275 Zoekt u een nieuwe tandarts waarbij de termen rust en vertrouwen heel belangrijk zijn? Vanaf januari 2011 is tandartspraktijk R.J.Graven overgenomen door tandartspraktijk Laurens Liem. Wegens uitbreiding van Tandartspraktijk Laurens Liem met een Mondhygiënistepraktijk Irene Liem, zijn nieuwe patiënten van harte welkom! Nieuwe patiënten kunnen zich telefonisch of per email aan melden. Tandartspraktijk Laurens Liem Email: tandartspraktijklaurensliem@gmail.com Ma t/m do:08.00u-17.00u Vr:08.00u-12.00u Klik en win www.deweekkrant.nl/actie Reageer www.nieuwestadsblad.nl ANNELIES GEEFT U DE EERSTE 7.50 CADEAU! Modehuis in en uit en niet kunnen slagen omdat bediening, pasvorm of maat te wensen overlaat. Kom naar Annelies en krijg bij uw aankoop €7.50 kennismakingskorting. Tegen inlevering van deze bon ontvangt u KORTING OP UW AANKOOP (1 bon per artikel bij min. besteding van 50.-) net even anders... Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen. tel. (010) 4193057 Tramlijn 20 v.a. Centraal Station stopt voor onze deur. Maandag en koopavond gesloten. www.anneliesdejongmode.nl korte maten 17 t/m 25 taille-plus maten Schiedam Op verschillende plaat sen in de stad worden de komende tijd werkzaam heden uitgevoerd aan het asfalt. Door vorst of ouderdom zijn soms grote gaten in het wegdek geslagen. Naast dat het er armoe dig uitziet kunnen er ook ongelukken door veroor zaakt worden.De aanpak loopt uiteen van klein onderhoud tot volledige vernieuwingen. Bij asfaltvernieuwingen worden de rijbanen af gesloten voor verkeer. De afsluitingen en om leidingroutes worden ter plaatse aangegeven met bor den. Woningen en bedrijven zullen overigens altijd bereik baar blijven voor hulpdiensten, fietsers en voetgangers. Voor plaatselijke reparaties hoeft de weg doorgaans niet te worden afgesloten. Woendag 20 april wordt er begonnen aan de Broekkade. Daarna zijn de Troelstralaan en het Trimpad, ter hoogte van de hondenschool, aan de beurt. Van woensdag 27 tot en met vrijdag 29 april wordt het deel van de Mozartlaan vanaf de Churchillweg tot aan de Vi- valdilaan voorzien van nieuw asfalt. Op woensdag wordt de oostelijke rijbaan aangepakt (Churchillweg richting Vival- dilaan) en op vrijdag de te gengestelde richting. Tussen maandag 2 en vrij dag 6 mei is een deel van de Nieuwe Damlaan aan de beurt. Het gaat om het straatdeel vanaf het Nieuw- landplein tot aan de afrit van de snelweg A20. De uitvoe ring gebeurt in twee delen en start aan de noordzijde (rijbaan aan de zijde van sporthal). Direct opvolgend wordt de zuidelijke rijbaan aangepakt (straatkant van het ziekenhuis). De bereikbaarheid van het ziekenhuis, alsook de benzi nepomp op de kruising met de Hargalaan, blijft gegaran deerd. Emile van de Velde Schiedam Westland woont nog altijd in de Dordtse binnenstad. Hij volgt de ontwikkelingen op de voet. „Ik heb een hele mooie tijd van mijn leven aan de binnenstad van Dordt gegeven, die stad zit voor al tijd in mijn hart. Niemand in Schiedam heeft me npg gevraagd hier te komen wo nen, maar als er wat te doen is ben ik er. En dan maakt het me ook niet uit voor hoe lang." Je zou kunnen zeggen dat Schiedam is, wat Dordrecht een kleine twintig jaar gele den was. Westland: „Je zou een stad met een persoon kunnen vergelijken. Ik heb iets met steden die tegen zichzelf vechten. Dordrecht heeft zichzelf op een gege ven moment hervonden. Ik denk dat Schiedam op dit moment meer van Dordt kan leren dan andersom. Zoals Schiedam nu op moet boksen tegen het dichtbij gelegen Rotterdam, deed Dordt dat ook. In Dordrecht hebben we destijds gezegd: 'We hebben een prachtige historische binnenstad, dat is ons unique selling point, daarmee moeten we ons on derscheiden'." In'Westlands periode ver anderde de binnenstad van Dordrecht grondig. Eerst Als er iemand weet hoe je een binnenstad moet runnen is het Marco Westland wel. Twaalf jaar lang was hij programma manager van het centrum van Dordrecht, nu doet hij sinds twee jaar hetzelfde in Schiedam. 'Je moet een binnenstad zien als een attractiepark'. werd er gekozen voor evenemen- tenbeleid, later veranderden het Staten- en Scheffersplein in de levendige pleinen die ze nu zijn. Zie het zo: eik jaar moet je een nieuwe attractie hebben Westland: "Vervolgens hebben we prijzen gekregen voor de beste binnenstad en beste eve- nementenstad." Westland waarschuwt wel dat het werk nooit af is. Hij is hui verig voor gemeentebesturen die denken dat het wel even wat minder kan. "Je moet een binnenstad zien als een attrac tiepark: je moet elk jaar een nieuwe attractie hebben. Dat kan een nieuwe winkel als de mediamarkt zijn, een nieuwe winkelstraat, een nieuw eve nement of een culturele voor ziening als het Wennekerpand. Ook moet er elke week iets te doen zijn. Hier hebben we na tuurlijk mantelpakjesavond gehad met een modeshow in een bomvolle Grote Kerk. En Marco Westland woont nog steeds in Dordt, maar als hij

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 2