Schiedam faalt -P Surprise, surprise... Op onze site Lees alle columns van Henk Spaan Honkbal Gaat Schiedam Sparta achterna? Zamora en Maas topkoppel Scyedam wint door De Boer Weer drie jeugdtrainers VIVIT parttime medewerkster CHAUFFEUR/ BALIEMEDEWERKER HUISARTSEN Huisartsenpraktijk Havenbogen DOKTERSASSISTENTE (gediplomeerd) Huisartsenpraktijk Havenbogen Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 20 april 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 58 www.deweekkrant.nl/Spaari www.nieuwestadsblad.nl Was dat even schrikken. Hebben ze een uitstekend oefencampagne, zijn ze super gemotiveerd, gaan de honkballers van Schie dam in de eerste de beste wedstrijd waar het er echt om gaat, door vooral ei gen veldfouten onderuit. Gerard S. Verver Schiedam 'Braves was wel een van de te genstanders, die ik hoog op de ladder had geplaatst', laat coach Ger Droog noteren, maar hij ge bruikt het niet als excuus. 'Na tuurlijk niet, want we hadden het echt aan ons zelf te wijten. We gaven een voorsprong van 6-1 prijs en maakten zeven veld fouten. Dat is teleurstellend.' Temeer omdat zijn manschap pen zich hadden voorgenomen om zich te wreken voor de on gelukkige degradatie van vorig jaar. 'Eigenlijk had een aantal jongens zich voorgenomen om er mee te stoppen. Ze hebben dat niet gedaan omdat ze recht wilden zetten wat er in dat de- Schiedam Lynne Maas en Zamora hebben een opvallend de buut gemaakt in de klasse ZZ-licht. In Etten-Leur bleef het kop pel, zonder zich al te zeer in te spannen, de concurrentie voor en liep naar vier winst punten en een dubbele over winning. De Schiedamse amazone was er beduusd van. 'Het is onvoorstelbaar. Zam kan werkelijk alles', constateerde ze trots. 'Hij is nog pas zeven jaar, maar hij schudt de oefenin gen uit de mouw. Ik denk echt, dat hij een geboren Grand Prix-paard is'. Ger Droog: 'Dit Schiedam hoort in top tweede klas thuis.' FOTO:WM gradatiejaar verkeerd is gegaan. En dan beginnen we met een nederlaag. Een domper dus.' Zelfs voor tegenstander Braves was de overwinning een verras sing: 'We komen hier om het verlies zo klein mogelijk te hou den en gaan met twee punten weg.' Droog is ervan overtuigd, dat zijn negental, zoals zondag door een zege op Wassenaar (4-17) werd aangetoond, in staat is om zich in de tóp van de tweede klasse op te houden. 'In de eerste klasse, waar we gewoon ongelukkig stonden te ballen, wordt steviger ge honkbald. Een klasse lager zijn er nogal wat ploegen, die de god-zegen-de-greep filosofie aanhangen.' Maar de vroegere eerste klasse- status maakt van Schiedam, zo voelt Droog het, wel het te kloppen team. 'We zijn de grote favoriet', heeft hij gemerkt. 'En daar zullen we dus mee moeten leven'. Schiedam Michel de Boer is, na maan denlang blessureleed en een operatie, terug in de hoofd macht van Scyedam en dat heeft Scylla gemerkt. De Leidse tegenstander werd, weliswaar moeizaam, met 4-3 verslagen. Het zorgt er voor, dat de Schiedamse ta feltennissers met een achter stand van drie punten, weer uitzicht hebben op handha ving. Dat zou dan moeten gebeuren via een beslis singswedstrijd tegen een van de kampioenen uit de eerste divisie, maar alles is beter dan directe degradatie. Tegen Scylla trapte De Boer af met winst en zag vervol gens Waterreus en Gom- mers verliezen (2-1). De dubbel De Boer en Gom- mers bracht de score weer in evenwicht. Na de on derbreking startte De Boer met een nederlaag. Opnieuw leek verlies heel dichtbij. Gommers stond in de vijfde game tegen Benit aan de rand van de afgrond, maar wist het tij tijdig te keren en won alsnog: 3-3. Water reus bezorgde Scyedam de eindzege. Het tweede team (met ongeslagen Nermin Smajic, Jeroen Bastiaansen en Remco van der Does) won met 8-2. Judoclub Nobel heeft de prolongatie van Amber van der HofFs Nederlandse titel niet zomaar voorbij laten gaan. In Fitsportland werd het judotalent verrast met een huldiging en de komst van haar judoheid, Olympisch en wereldkam pioen Mark Huizinga, die de zwarte band uitreikte. Schiedam HBSS heeft weer drie gedi plomeerde pupillentrainers toegevoegd aan de toch al goed bezette technische staf. Ben Hoogwerf, Joost Fed- des en Raymond Dellevoet volgden de cursus, die werd begeleid door Dick Fransen, de gediplomeerde trainer van de HBSS-dames, en een KNVB-cursusleider. Een aantal door de trainers- in-spé bedachte praktijkoe feningen werden uitgevoerd door de E-pupillen van de vcfetbalclub. De clubleiding zegt door te gaan met het opleiden van trainers en scheidsrechters. In mei wordt er alweer een cursus afgerond. Mourtk Tramsport VMT bv bezorgt in opdracht van een groot internationaal koeriersbedrijf dagelijks pakketten en exprespost. Dit gebeurd met de uiterste zorgvuldigheid. Kwaliteit, Betrouwbaarheid en Efficiëntie zijn voor ons basisbegrippen. Wegens uitbreiding is VMT bv per direct op zoek naar: - Pakketbezorgers (fulltime) - Pakketbezorgers (oproepkrachten) Ben jij opzoek naar een nieuwe uitdaging en herken jij jezelf in de volgende punten? willen aanpakken; zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken; ervaring met het rijden in een bestelbus; Wij bieden een goed salaris, een team enthousiaste collega's en een fijne werksfeer. Interesse? Stuur je mail met cv naar werken@vanmouriktransport.nl SIMONS SNACKCORNER SCHIEDAM NOORD Er is bij ons nog plaats voor een voor 20 uur. Minimale leeftijd 17 jaar. Tel. 0104708919 Bo-rent Rotterdam zoekt een: Interesse www.borent.nl onder vacatures, (o.v.v. referentienummer 406002) In verband met de versterking van ons team zijn wij per direct op zoek naar een: Enthousiaste en gediplomeerde doktersassistente voor 20-24 uur per week Centrum Huisartsen is een gezondheidscentrum dat meer biedt dan huisartsenzorg alleen. Binnen ons centrum zijn o.a. werkzaam: Riagg, Maatschappelijk werk, verpleegkundigen van Careyn en Argos, fysiotherapie en diëtiste. De taken bestaan o.a. uit: balie, triage, medische handelingen en administratie. De werktijden zijn tussen 07.30 - 17.00 uur. Arbeidsvoorwaarden en salaris conform CAO en ervaring. Wil je meer informatie neem dan contact op met Carola Veth, locatiemanager. Dit kan telefonisch op maandag, dinsdag en donderdag via telefoonnummer: 06-40717939. Wil je solliciteren, stuur dan een brief en CV vóór 8 mei naar cveth@chscam.nl of aan Centrum Huisartsen Schiedam t.a.v Carola Veth 's Gravelandseweg 792 3119 NE Schiedam. Huisartsenpraktijk Havenbogen is een samenwerkingsverband van: 3 huisartsen 1 huisarts in dienst 2 huisartsen in opleiding 6 doktersassistenten 2 praktijkverpleegkundigen Een van onze doktersassistenten heeft een functie elders aanvaard. Daarom zoeken wij per direct een: voor 18-22 uur/week. Werktijden in overleg, maar in ieder geval vrijdag de gehele dag. Ben jij een teamspeler, flexibel en enthousiast en vind je het ook een uitdaging om (na gebleken geschiktheid) je eigen spreekuren voor bloeddrukcontröle, wondcontróle, baarmoedechalsonderzoek e.d. te houden, stuur dan je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 14 dagen naar: t.a.v. mw. C. den Exter-Schuurman, huisarts Nieuwe Haven 245 3117 AB Schiedam Met reeds gemaakte vakantieafspraken kan rekening gehouden worden. Voor verdere-informatie: www.havenbogen.praktijkinfo.nl F

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 58