Opening Nationale Sport Week in Schiedam bereikt duizenden mensen Nationale Sport Week J IRjl I gemeente Schiedam Landelijke opening in Schiedam Bouwzaken Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief)stukken nadere informatie verkrijgen bij het omgevingsloket, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag t/m vrijdag van 09.00 t/m 13.00 uur, nc afspraak op maandag, woensdag en donderdag van 14.00 t/m 20.00 uur en vrijdags van 14.00 t/m 17.00 uur, telefoon 14 010. Verleende bouwvergunning Verzonden 15 april 2011 Nieuwe Haven t.h.v. 1 t/m 27, 3114 AA t/m 3114 AB Kademuur vernieuwen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning ol -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk; een gemotiveerd bezwaarschrift (onder vermelding van ons kenmerk) bij bur gemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met hei indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niei schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande ling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om eer voorlopige voorzienihg (waardoor het besluit wel geschorst kan worden): Eer verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat eer bezwaarschrift is ingediend. Concept vergunning Drank- en Horeca- vergunning Softbal- Voetbal en Honkbal Vereniging 'Schiedam' Namens het bestuur van Softbal- Voetbal en Honkbal Vereniging 'Schiedam'. Burgemeester van der Lippad 1, 3119 JK Schiedam, een paracommerciële instelling (stichtingen of verenigingen, die zich richten op activiteiten van recreatieve, sportieve, sociaal-culturele, educatieve, levensbeschouwelijke ol godsdienstige aard) is een aanvraag ingediend voor een nieuwe Drank- en Horecavergunning. De concept vergunning op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawel ligt vanaf woensdag 20 april 2011 gedurende zes weken ter inzage bij hel Omgevingsloket in de Stadswinkel aan het Stadserf 1. Gedurende deze perio de bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Post bus 1501, 3100 EA Schiedam. Bouwzaken Op grond van artikel 4.4.2. van de APV - Schiedam is op 15 april 2011 een kapvergunning verleend voor het rooien van de volgende bomen: Willem de Zwijgerlaan - Schoolstraat: twee Acer Pseudoplatanus 'Rotterdam', één Acer Pseudoplatanus 'Negeria' en zes Ginkgo Biloba met stamdiameters van 10 tot 37 cm.; in verband met de herinrichting van de straat. Dit zijn besluiten in de zin van de Algemene wet bestuursrecht. Belangheb benden kunnen tegen deze besluiten, binnen zes weken na bekendmaking daarvan, een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester er wethouders van de gemeente Schiedam. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten: a. naam en adres van de belanghebbende; b.de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift is gericht; d.de gronden van het bezwaar; e.een volmacht, indien het bezwaarschrift niet door de belanghebbende, maar door een ander, namens hem, wordt ingediend. U wordt verzocht een kopie van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, mee te zenden. Bezwaar tegen deze beslissing heeft geen schorsende werking. Om de rechtsgevolgen te schorsen dient er een voorlopige voorziening aangevraagd te worden bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Rotterdam, sectoi bestuursrecht, postbus 50950, 3007 BL Rotterdam. Voor Vragen kunt u contact opnemen met mevrouw. S.K. de Held van de afdeling Vergunningen Handhaving, telefonich bereikbaar via 14 010. Veel te doen deze week! Deze hele week zijn er in het kader van de Nationale Sportweek tal van sportieve activiteiten! Zo organise ren de Schiedamse sportambassa- deurs Bianca Wiekeraad en Carmen Haandrikman op donderdag 21 april 2011 een open middag in Chandra Bowling Schiedam. De inmiddels bekroonde sport ambassadrices or ganiseren deze middag om zo het bowlen meer op de kaart te zetten. De middag is gratis en iedereen is welkom! De open middag vindt plaats van 14.00 tot 16.00 uur in Chandra Bowling Schiedam (Prin ses Beatrixlaan 6, 3121 JN). In Schiedam bieden vele sportaan- bieders deze week kennismakings activiteiten aan. Wil je weten wat er wanneer ge beurt deze week? Kijk op de website www.schiedam.nl/sportenrecreatie of www.nationalesportweek.nl. Afgelopen zaterdag verzorgden onder andere Hans Klok en Ralf Mackenbach spetterende shows tijdens de opening van de Natio nale Sport Week in Schiedam. Ook lokale talenten als rapper Rude- beats en bokser Nouschka Fontijn waren te zien-. Daarnaast brachten Marco Borsato en Mark Huizinga samen met twaalf hardlopers het Olympisch Vuur naar het podium. De achtste editie van de Nationale Sport Week ging hiermee officieel van stapt. Sport leeft! Directeur Nationale Sport Platform Kees Sijbesma: "We hebben kun nen zien dat sport leeft. Kijk maar naar al die duizenden mensen die op de opening hiér in Schiedam zijn afgekomen en meedoen met al de sportactiviteiten aangeboden door de lokale sportaanbieders. We verwachten de komende week in Schiedam en de rest van Nederland niet anders." Burgemeester W.M. Verver-Aartsen startte de middag met een welkomst woord vol lof: "Wij zijn er als ge meente Schiedam ongelooflijk trots op dat de opening van de Nationale Sport Week in onze stad plaatsvindt. Ook na deze geweldige openingsdag zetten wij het sportfeest voort met een lokale Sportweek en dat vieren we samen met onze inwoners en lokale sportambassadeurs."

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 8