Schiedam een week lang in het teken van sport VERGUNNING AANVRAGEN? Wijkoverleg Schiedam Woudhoek mm Nationale Sport Week uMH IIP 16-23 april Het ondernemersloket alle informatie bij één loket www.schiedam.nl Wet Bodembescherming Wet Bodembescherming gemeente Schiedam ajÈ-ÊMl Landelijke opening in Schiedam P1 d t gn Na de spectaculaire landelijke opening van de Natio nale Sport Week op 16 april stond Schiedam een week lang in het teken van sport. Op verschillende locaties in de stad vonden activiteiten plaats om het sporten en bewegen bij zowel jong als oud te stimuleren. Wethouder Ad Mostert (Sport en recreatie) was bij een aantal van de activiteiten aanwezig. Zo nam hij samen met Olga Commandeur, onder meer bekend van 'Nederland" in beweging', op maandag 18 april of ficieel het Yalp combinatietoestel op het Dwarsplein in gebruik. Het bijzondere aan dit toestel is dat zowel jongeren als 65-plussers hierop kunnen bewegen en dus fit kunnen blijven. Wethouder Mostert trapt samen met een aantal leef linzen van het Life College stevig de pedalen rond Jim van Fessem (NAC) bij keepersdag Voetbalvereniging WK organiseerde op woensdag 20 april een keepersdag waaraan ruim 70 doelman nen vanaf acht jaar deelnamen. De jongste deelne mer kreeg uit handen van de wethouder een cadeau pakket uitgereikt waarmee de keepersdag werd geopend. Ook eredivisie doelman Jim van Fessem van NAC was aanwezig! laid.a*! Sport en voeding Het LIFE college aan de Mgr. Nolenslaan organiseerde voor haar leerlingen een sportweek die voor een be langrijk deel in het teken stond van sport en voeding. De leerlingen konden tijdens deze week met diverse sportactiviteiten nader kennismaken zoals tafeltennis, lasergame, digidance, hakobal, straatvoetbal/panna en freerunning. De sportweek van het LIFE Collége werd geopend door de wethouder door het maken van een gezonde smoothie. bedrijfsruimte bestemmingsplannen vergunningen mentor microfinanciering subsidies Openingstijden zonder afspraak: Openingstijden met afspraak: Maandag t/m vrijdag van 09.00 -13.00 uur. Maandag, woensdag, donderdag van 14.00 - 20.00 uur. Vrijdag van 14.00 -17.00 (Dinsdagmiddag en -avond gesloten). Stadserf 13112 DZ Schiedam, telefoon 14010 contact@schiedam.nl Het wijkoverleg van de wijk Woudhoek vindt plaats op: Datum: dinsdag 10 mei 2011 Locatie: Het Schepphuis, Dorpsstraat 17 Tijd: aanvang 19.30 uur, einde 22.00 uur Agenda De agenda voor deze vergadering ziet er als volgt uit: 1. Opening 2. Verslag bijeenkomst 15 maart 2011 3. A4 4. Werkplan opbouwwerk 2011 5. Stand van zaken wijkbudget vouchers le tranche 2011 6. Mededelingen vanuit de gemeente/ stand van zaken langlopende kwesties 7. Rondvraag 8. Sluiting Informatie of aanmelden? Voor meer informatie kunt u terecht bij de wijk- procesmanager, de heer Chris Stuart. Hij is telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail via contact® schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk ontwikkeling, telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail op contact@schiedam.nl o.v.v. 'Wijkoverleg Woudhoek'. Ontwerpbeschikking (Johann Straussplein 190-252) Onderwerp Naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een nader bodemon derzoek voor de locatie locatie Johann Straussplein 190-252 (postcode 3122 ZD), kadastraal bekend onder sectie Q, nummers 7082, 8399 en 8422 (allen gedeeltelijk), nemen burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam op grond van artikel 29, lid 1 en artikel 37 van de Wet bodembescherming een besluit inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of het uitvoeren van een spoedige sanering noodzakelijk is. Burgemeester en wethouders van Schiedam zijn voornemens om op basis van het nader bodemonderzoek te besluiten dat: - op de locatie sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29, lid 1 van de Wet bodembescherming; - geen sprake is van zodanige risico's als bedoeld in artikel 37, lid 1 van de Wet bodembescherming dat spoedige sanering noodzakelijk is; - wijzigingen in het gebruik van de locatie te allen tijde dienen te worden gemeld bij het bevoegd gezag, zijnde het college van burgemeester en wet houders van Schiedam. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf woensdag 27 april 2011 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag t/m vrijdag van 08.00 uur tot 13.00 uur (vrije inloop) en maandag, woens dag en donderdag van 14.00 tot 20.00 uur (op afspraak), telefoon 14 010. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen Zienswijze Belanghebbenden kunnen gedurende de bovengenoemde termijn hun ziens wijze over de ontwerpbeschikking zowel schriftelijk als mondeling kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefoon 14 010. Ontwerpbeschikking Johann Straussplein 235-315) Onderwerp Naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een nader bodem onderzoek voor de locatie Johann Straussplein 235-315 postcode 3122 ZD), kadastraal bekend onder sectie Q, nummers 8399, 7079, 2222 en 8422 allen gedeeltelijk, nemen burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam op grond van artikel 29, lid 1 en artikel 37 van de Wet bodembescherming een besluit inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of het uitvoeren van een spoedige sanering noodzakelijk is. Burgemeester en wethouders van Schiedam zijn voornemens om op basis van het nader bodemonderzoek te besluiten dat: - sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb; - op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en de mogelijkheden tot verspreiding van de verontreiniging, een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is; - wijzigingen in het gebruik van de locatie te allen tijde dienen te worden gemeld bij het bevoegd gezag, zijnde het college van burgemeester en wet houders van Schiedam. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 27 april 2011 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag t/m vrijdag van 08.00 uur tot 13.00 uur (vrije inloop) en maandag, woens dag en donderdag van 14.00 tot 20.00 uur (op afspraak), telefoon 14 010. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen Zienswijze Belanghebbenden kunnen gedurende de bovengenoemde termijn hun ziens wijze over de ontwerpbeschikking zowel schriftelijk als mondeling kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA* Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefoon 14 010. Wbb-code: SC060601017

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 8