mwMs Dag van de Beroerte Autocentrum Nooteboom Dienstregeling Vlietland Ziekenhuis mei 2011 ervaren receptionist Vlietland Jazeker Dinsdag 10 mei 2011 Snel handelen is van levensbelang Vlietland ww.wullems.com zoekt een Ongekend f k GRATIS N OEGANG Als eerste alleen bij WULLEMS Zonwering het nieuwe cassettescherm DE IBIZA Dit super degelijke scherm ter introductie alleen bij ons in de actie -4199,- I500*"01 Zonwering Specialist cte. mmmn mwmthu., f. mm* mmrn Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 4 mei 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 12 Op onderstaande dag is in het Vlietland Ziekenhuis de weekend dienstregeling van kracht: Donderdag 5 mei Bevrijdingsdag Alle bloedafnamepunten ziin gesloten. Voor meer informatie kijk op www.vlietland-ziekenhuis.nl Autocentrum Nooteboom is een jong, dynamisch bedrijf, waar de klant mag rekenen op een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, hoogwaardige service en een unieke zekerheidsgarantie. Door onze goede en persoonlijke service komen klanten graag bij ons terug. Wij zijn dealer van SEAT en bieden daarbij een breed scala aan auto gerelateerde diensten. Hierbij kun je denken aan de financiering, verzekering en lease van diverse auto's. Wij zoeken een receptionist die goed is in het omgaan met klanten, goed kan organiseren en daarmee de spil is in onze After Sales afdeling. Voel jij je aangesproken door bovenstaande neem dan contact op met Remco Nooteboom, Tel: 010-4704731 Mail: info@intexwheels.nl Adres: Zwaluwlaan 84, 3121XX Schiedam de Column van Kees Risseeuw Ziekenhuis Vlietlandplein 2 3118 JH Schiedam Beter worden doen wij samen De Hypotheker Broersvest 64 3112 DG Schiedam Postbus 620 3100 AP Schiedam (010) 473 11 50 www.hypotheker.nl Al enkele weken lijkt het wel zomer in Nederland. Het mooie weer houdt niet op, terrassen en zelfs stranden liggen vol, het lijkt wel zomer. De ho reca doet goede zaken en de tuin ligt erbij alsof het juni is. De eerste bos- en bermbranden zijn alweer gesignaleerd, kortom de zomer speelt zich dit jaar af in april, zo lijkt het. Ongekend natuurlijk, en ik denk dat veel mensen het niet erg vinden, immers, we genieten er met volle teugen van, ik ook hoor! Maar toch moeten we een beetje voorzichtig zijn. Het blijft namelijk niet altijd zo. Na regen komt zonneschijn, maar ook andersom. Ik kan deze vergelijking ook moeiteloos doortrekken in de financiële sector. Velen van u weten misschien nog wel van de periode grofweg 1995-2002 toen de aandelen "skyhigh" gingen, hypotheekrente historisch laag werd, en de huizen in waarde verdubbelden, the sky was the limit.... en ik weet zeker dat heel veel adviseurs van nu er toen ook aan meededen en een graantje hebben meegepikt. Maar the sky, bleek toch niet the limit. Aan delenmarkten zakten als een kaartenhuis in elkaar, zeker de IT-fondsen, huizenprijzen daalden, alleen de hypotheekrente bleef historisch laag, dat was nog een groot voordeel. Dus alle mensen die in hun huis bleven wonen merkten in de maandlasten niet veel. Weliswaar was hun huis in waarde gedaald, en hun beleggingsportefeuille ook, maar de maandlas ten bleven gelijk, dus ach, wat zou het.... Maar ook daar is al verandering in gekomen. Met de aanpak van de woekerpolisaffaire en de problemen in de huizenmarkt, verkopen is immers een stuk lastiger geworden als je huis minder waard is dan de hoogte van de hypotheekschuld, hebben ook de mensen die niets hebben gedaan, nu een groeiend probleem. En ik voorzie er nog één.... de hypotheekrente! Alle voortekenen wijzen erop dat die gaat stijgen binnen nu en 1 a 2 jaar. Hoeveel, dat kan ik niet zeggen, ik heb geen glazen bol, maar het is echt geen overbodige luxe om uw huidige hypotheek, als daar recentelijk nog niets mee gebeurd is, eens goed onder de loep te (laten) nemen. Want straks heeft het waarschijnlijk geen zin meer, dan is de laatste reden om nog over te sluiten, de lage rente, ook voorbij. Aan alles komt een eind. Of het nu de zomer in april is, of de historisch lage hypotheekrente. Onderneem actie als het kan, kom langs en laat uw hypotheek even controleren door een echte professional. Baat het niet, schaden doet het zeker niet! U kunt uw reactie mailen naar: kees.risseeuw@hypotheker.nl Wat is er op 10 mei in de Nolet Hal te doen? Informatiestands over neurologie en diverse therapieën. Voorlichting van Rijndam Revalidatiecentrum en Zorgcombinatie Nieuwe Maas (locatie Zonnehuis). Meten van bloedsuikers en bloeddruk. Vanaf 13.00 uur is er een neuroloog aanwezig aan wie u al uw vragen over het herkennen en voorkomen van een beroerte kunt stellen. ZORGCOMBINATIE NIEUWE MAAS Rijndam revalidatiecentrum fivim teomje thoh te Vlietlandplein 2 3118 JH Schiedam 10.00 -17-°01 Ziekenhuis Beter worden doen wij samen Naast de bekende Antraciet slruetuurlak nu ook verkrijgbaar in de /eer speciale kleur Stargrey structuurlak. Keuze uit exclusief voor deze serie ontworpen doeken. GRATIS LIMITED EDITION PAKKET nRlNIRODUCl" De Ibiza Cassette - Stargrey - Becker SI,T Motor - Streepdoek - Meten en monteren - 5 jaar Garantie - Uniek Sluitsvstecm Iedere ma Als enige in de Regio ISO en VCA gecertificeerd. Dus gegarandeerde garantie! Uwkmiémm m, f«- «êf«l ihfw.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 12