Van de rechtbank sweeManl i." Sr 1 - JL# Mold Jo nu aan op ,1 sil>akker<s t awiwierlaan Aardbei slofje ten- slagroom- schnitte Krenten bollen Bereik online uw lokale doelgroep! Koop een tekstlink in mei en krijg er gratis een maand bij Rustige 30 april Schiedammer misdraagt zich Koninginnedag rustig verlopen Gaslek in Vivaldilaan Driedubbele aanrijding Auto en scooter botsen Lading frituurvet over straat II U II '5 /d»" Voor moeder" Surinaamse - puntjes II 4 stuks X 6 stuks Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 4 mei 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 16 www.deweekkfant.nl/maakmedia Koninginnedag is rustig verlopen ais we de politie mogen geloven, ledereen wist zich te gedragen en hét gezellig te houden. Er was hooguit een bon voor dronkenschap. www.nieuwestadsbladnl Regio De politie heeft zaterdag avond in Etten-Leur een 40-jarige man uit Schie dam aangehouden omdat hij een 17-jarig meisje aan haar haren over de straat had gesleept en haar gezicht op het asfalt had gedrukt. Het meisje was een voorbij gangster die met een groep vriendinnen even was blij ven staan omdat de man op straat ruzie maakte met zijn vriendin. De man verklaarde later tegenover de politie zich niets meer tekunnen herin neren omdat hij stomdron ken was. Schiedam Koninginnedag is volgens de politie in de hele regio rustig en beheersbaar verlopen. In het district Waterweg. (Schiedam, Vlaardingen en Maassluis) zijn uiteindelijk alleen twee mannen aange houden voor het plegen van schennis en één voor beledi ging. In de rubriek 'Van de recht bank' doet onze rechtbank correspondent verslag van een zaak die de afgelopen week voor is gekomen. Canis Zijlmans Schiedam De 30-jarige Schiedamse vader was al eerder veroordeeld voor mishandeling en bedreiging van z'n geliefde. Een strafblad van 13 kantjes met veroordelingen voor ondermeer huiselijk geweld en diefstallen heeft hij. In febru ari ging het weer mis. Bij een ru zie - omdat hij weer cocaïne had gebruikt - bedreigt hij zijn 26-, jarige vriendin in haar woning in de Van Hallstraat en steelt haar tas met geld, autosleutels en een gouden armband. Het sieraad had ze als cadeau bij hun kerkelijk huwelijk gekregen van zijn moeder. Hij verkoopt het boos bij de juwelier. Haar auto voor de deur neemt de Schiedammer zonder rijbewijs ook mee. Hoog zwanger ver schijnt de vriendin onlangs als getuige in de rechtszaal. „Als ïtiaKss* De rechter veroordeelde de Schiedammer alleen voor de dief stallen. FOTO:WM u hier gaat ontkennen wat u bij de politie in uw aangifte stelde, loopt u kans te worden vervolgd voor meineed," waarschuwt de politierechter haar. „Nee, hoor. Ik wil alleen zeggen dat het ook zijn auto was. Hij stond alleen op mijn naam en ik had z'n sleu tel afgepakt," aldus de vriendin. De aanklager: „Zij figureert prominent in uw strafblad. U mag wel in uw handen wrijven dat ze het nog met u ziet zitten. Dit kan in de relatiesfeer echt niet geaccepteerd worden." Verdachte: „Helaas had ik een terugvalletje met treurige gevol gen. Ik heb wel een kort lontje, maar nu is de tweede op komst, sta ik sterker in mijn schoenen en wil ik me laten behande len." De rechter veroordeelde de Schiedammer, die 40 dagen in voorarrest zat, alleen voor de diefstallen tot een werkstraf van 80 uur en een voorwaardelijke celstraf van 6 weken om hem tot behandeling te dwingen Waar had de politie het de afgelopen week allemaal druk mee? Een selectie. Omdat aan de Vivaldilaan in Groenoord een waterleiding was gesprongen, ontstond ook een gaslek. Weliswaar op een wat vreemde plek, namelijk onder water, in de singel. Doordat het lek onder water zat, was er weinig ex plosiegevaar en hoefde nie mand zijn huis uit. Op de Karei Doormanweg vond een aanrijding plaats met 3 auto's. Vlak voor het verkeerslicht bij de Vlaardin- gerdijk reden ze op elkaar. De bestuurder van de voor ste auto, een man, had on der andere nekklachten door de botsing. Na een bezoek aan de motorambulance bleek dat hij ook naar het ziekenhuis moest. Door de botsing ontstond er wat extra drukte vanaf de Karei Doormanweg, Een auto en scooter kwamen met elkaar in botsing op de Bur gemeester van Haarenlaan. Bij de kruising met de Loeffstraat, waarbij autoverkeer eerst een fietspad moet oversteken om in de Loeffstraat te komen, ging het mis en botsten beide voer tuigen. Er zaten twee personen op de scooter die allebei lichtge wond raakten. Op het Broersveld is zaterdag ochtend een lading frituurvet op de straat terecht gekomen. Door de gladheid op de weg geleden voetgangers en fietsers uit. Het frituurvet lag tussen de ingang van de Passage en Halfords in. Tussen 12.00 en 13.00 uur werd dit stuk afgesloten in verband met opruimwerkzaamheden. 100 -L-jV- (donderdag, vrijdag en zaterdag) vrijdag en zaterdag) 11 100 1 ïm 1!° Aanbiedingen gelden van donderdag 5 mei t/m woensdag II mei 2011 Hof van Spaland 23 - Schiedam - 471 69 69 www .bakkerammerlaan. nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 16