Open Huis koopwoningen Woonplus Schiedam Hoe Je Binnen 30 Dagen Van Dubbele Lasten Af Komt ZATERDAG 7 MEI 2011 VAN 11.00 TOT 12.00 UUR Kijk voor ons actuele woningaanbod op WWW.WOOnplUS.lll Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 4 mei 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 31 - U bent van harte welkom tijdens ons Open Huis. Alle getoonde koopwoningen zijn deze dag vrijblijvend te bezichtigen. De verkoopadviseurs van Woonplus zijn aanwezig om u van informatie te voorzien. Nieuwsgierig? Kom gerust langs! Bent u geïnteresseerd maar komt het u op een andere dag beter uit, dan kunt u contact met ons opnemen via verkoop@woonplus.nl of (010) 204 51 00. Meer informatie over het koopaanbod van Woonplus vindt u op www.woonplus.nl. MAAK NU NOG GEBRUIK VAN DE MOGELIJKHEID DEZE UNIEKE WONINGEN TE KOPEN VOORDAT DE FINANCIERINGSEISEN WORDEN AANGESCHERPT! Lisztplein 47, Schiedam-Noord Schubertplein 153, Schiedam-Noord 4 kamerappartement op de 8e etage van een goed onderhouden apparte mentencomplex met lift met nieuwe keuken, laminaatvloer en strakke witte wanden (2011) woonoppervlakte: 85 m2 nabij winkelcentra, openbaar vervoer en sportfaciliteiten vraagprijs 133.500,- k.k. Meer informatie: Woonplus Schiedam T: (010) 204 53 82 E: verkoop@woonplus.nl Bouwmeesterweg 6i, Schiedam-Woudhoek 3 kamermaisonnette met inpandige garage en voortuin op de begane grond en lc etage van een kleinschalig complex keurig opgeknapt met strakke witte wanden en laminaatvloer winkelcentrum om de hoek prima ontsluiting naar de uitvalswegen en in nabijheid van openbaar vervoer vraagprijs 159.500,- k.k. Meer informatie: Woonplus Schiedam T: (010) 204 53 82 E: verkoop@woonplus.nl Tjalk 78, Schiedam-Woudhoek 4 kamerappartement op de 3e etage van een goed onderhouden apparte mentencomplex met lift met nieuwe keuken, laminaatvloer en strakke witte wanden (2011) woonoppervlakte :85 m2 nabij winkelcentra, openbaar vervoer en sportfaciliteiten vraagprijs 130.000,- k.k. Meer informatie: Woonplus Schiedam T: (010) 204 53 82 E: verkoop@woonplus.nl Scheepvaartweg 17, Schiedam-Woudhoek 4 kamermaisonnette met ruime voor- en achtertuin gelegen in een rustig deel van de wijk Woudhoek (Botenbuurt) woonoppervlakte: 95 m2 op loopafstand van scholen, kinder dagverblijf, winkelcentrum en open baar vervoer vraagprijs 159.500,- k.k. Meer informatie: Woonplus Schiedam T: (010) 204 53 82 E: verkoop@woonplus.nl 3 kamermaisonnette op de T- en 3e etage in een kleinschalig portiekcomplex keurig opgeknapt met strakke witte wanden en laminaatvloer winkelcentrum om de hoek prima ontsluiting naar de uitvals wegen en in nabijheid van openbaar vervoer vraagprijs 149.000,- k.k. Meer informatie: Woonplus Schiedam T: (010) 204 53 82 E: verkoop@woonplus.nl Valeriusstraat 3-5 3122 AM Schiedam T. (010) 204 51 00 Als jouw huis een blok aan je been is en je word verpletterd door dubbele maandlas ten... dan is dit het belangrijkste artikel dat je dit jaar kunt lezen. Mijn naam is Arno Wingen. Ik kan er voor zorgen dat je binnen 30 dagen van je dubbele lasten af bent. Het klinkt onwaarschijnlijk, maar ik heb het al voor tientallen andere mensen gedaan. Voor ik je vertel waar dit allemaal over gaat en hoe dit werkt, wil ik je eerst zeggen wat dit NIET is. Dit is GEEN constructie om je huis voor een spotprijs te laten kopen door een vage opkoper. Dit is GEEN illegaal of half-illegaal idee. Ik heb goede relaties met elke grote bank in Nederland, dus ik hou me niet bezig met schimmige zaken. Dit is GEEN huurconstructie, erfpacht constructie, overbruggingsconstructie of vage constructie die wel sexy klinkt... maar waar jij als verkoper weinig aan hebt. Ik doe dit elke week voor woningeigenaren en dit is een echte oplossing. Geen fabeltje, geen sprookje, geen marketing trucje. Nu weet je waar dit niet over gaat. Hier is waar het wel over gaat. Ik ga er vanuit dat je jouw huis echt wilt ver kopen. Dat je dit hoofdstuk wilt sluiten en verder wilt gaan met je leven. Als dat je be doeling is, dan kan ik je helpen. De pijnlijke waarheid van deze markt is dat tienduizen den huizen in Nederland minder waard zijn dan de hypotheek die erop zit. Misschien wel honderdduizenden. En als jij ook al een eeu wigheid bezig bent met verkopen, dan zit het er dik in dat jij in hetzelfde schuitje zit. Hier is het grote probleem: je denkt dat je niet kunt verkopen als je hypotheek hoger is dan de opbrengst. Dus je zit, net als dui zenden anderen, gevangen in je eigen huis. Maar het kan ook anders. Je kunt namelijk wel verkopen met een tekort. Zonder in diepe financiële problemen te komen, zonder fail liet te gaan en zonder je elke maand blauw te betalen. Je moet alleen weten hoe je het aanpakt. En daarom heeft niemand jou nog kunnen helpen. Want als je rond gaat vragen hoor je hier niks over. Het wordt angstvallig stilgehouden. Sterker nog, je krijgt van ieder een te horen dat het onmogelijk is. Je make laar, je hypotheekadviseur of je notaris we ten hier niks van. Het enige dat zij zeggen is: "Je moet het tekort oplossen VOOR je naar de notaris gaat, anders kun je niet leveren". Zoek het maar uit en succes ermee... Het lijkt alsof je geen uitweg hebt. Maar in 95% van de gevallen heb je die wel. Wat jouw bank je niet wil vertellen Als er een tekort overblijft zijn er mogelijk heden voor renteloze leningenvoor gedeel telijke kwijtschelding van het tekort of zelfs voor kwijtschelding van het hele bedrag. Ik weet het, want ik heb het al tientallen keren gedaan. Maar als je me dit 3 jaar geleden had gezegd, dan had ik je uitgelachen. Dan had ik je gezegd dat het onzin was en dat het niet kon. Nu weet ik dat dit elke dag gebeurt. Al leen gaat jouw bank het je nooit vertellen. Als je nu de bank belt dan word je afgewim peld. Je komt bij een afdeling terecht die je niet verder kan helpen. Er wordt gezegd dat je gewoon de hypotheek moet blijven beta len en dat er niks te regelen valt. Je krijgt het probleem gewoon teruggeschoven. En voordat je bij een 'regeling' gaat denken aan gigantische maandlasten die je nooit kunt dragen... een regeling gaat altijd op 'draagkracht'. Dat betekent dat je de maan delijkse aflossing makkelijk moet kunnen betalen, zonder in de knoei te komen. Je kunt je maandlasten in veel gevallen bijna halveren. Stel je voor dat je nog maar de helft zou moeten betalen van wat je nu betaalt. Wat zou dat betekenen voor je maandelijkse budget? Voor je levensstijl? Voor je nachtrust? Waarom hoor je hier niks over? Misschien vraag je jezelf nu af: "Als dit alle maal kan en zo geweldig is, waarom hoor je er dan niemand over?" Er zijn 2 redenen dat je hier niks over hoort. 1. De bank wil het stilhouden en niet aan de grote klok hangen. 2. Elkefinancieeladviseurofmakelaarvermijdt dit soort huizen alsof er een vloek op zit. Dat de bank het onder de radar wilt houden is logisch. Als morgen bekend zou worden dat er mogelijkheden zijn voor een regeling, dan zouden ze overspoeld worden door een mensenmenigte die wanhopig graag van dubbele lasten af wilt. Daarom wordt het in de doofpot gestopt. Daarom hoor je er als consument niks over. Daarom lees je er niks over op forums of blogs. Makelaars, fi nancieel adviseurs en notarissen werken hier nauwelijks mee en het wordt zo moeilijk ge maakt dat niemand eraan wil beginnen. Elke bank behandelt een tekort procedure an ders. Als je zonder ervaring hieraan begint, is het alsof je geblinddoekt van een berg rijdt met je mountainbike. Er is een kans dat je het zonder kleerscheuren haalt... maar die is heel, heel klein. Makelaars en financieel adviseurs hebben een bloedhekel aan dit soort dossiers, omdat er niks aan te verdienen valt. Dat betekent niet dat het slechte bedrijven zijn, het is gewoon een zakelijke beslissing. Als er niks overblijft bij de notaris, dan kan de makelaar niet wor den betaald. En als de lasten zo hoog zijn dat je geen financiering kunt nemen voor een te kort, dan kan je financieel adviseur ook niks voor je betekenen. Waarom kunnen wij het dan wel? In 2010 heb ik meer dan 60 mensen geholpen die in jouw schuitje zitten. In 2011 zit ik op koers om meer dan 150 woningeigenaren van hun dubbele lasten af te helpen. Ik doe dit de hele dag. Ik weet welke stappen er genomen moeten worden, welke voorkeuren jouw bank heeft om het dossier aangeleverd te krijgen en hoe je een akkoord kunt krijgen. Gratis Meer informatie De eerstvolgende stap is kijken of dit systeem geschikt is voor jou. Er zijn 2 manieren. Je kunt onderstaande coupon invullen en naar ons sturen. Je kunt ook een e-mail sturen naar: info@huisverkopenmetverlies.nl. Je ontvangt dan automatisch meer informatie. Als ik je verder kan helpen, dan vertel ik het je. Als ik je niet verder kan helpen, dan geef ik je in elk geval tips over wat in jouw situatie een goede oplossing is. Jij wint dus altijd. AANVRAAG VERLIESBEPERKING INFO Ja, ik wil graag gratis en vrijblijvend te weten komen wat de mogelijkheden zijn voor verliesbeperking in mijn situatie. Neem contact met mij op bij ontvangst van deze invulbon. Naam Postcode/plaats Telefoonnummer Stuur deze bon naar: Verliesbeperking A. Wingen Antwoordnummer 1004 6200 VB Maastricht

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 31