Huren in het 'Land van Belofte' Gebr. v/d Bosch keukens Super aanbieding ■ra Wie een volgend huis gaat kopen weet al wel zo'n beetje wat hem te wachten staat. Wij bij De Hypotheker nemen in ons advies vanzelfsprekend ook al jouw ervaring mee. Ruime atelierwoningen en appartementen Gebr. v/d Bosch keukens Jazeker. De Hypotheker. Open Huis op zaterdag 7 mei van 11.00 uur tot 13.00 uur Kijk voor ons actuele woningaanbod op WWW.W00nplliS.nl Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. WONINGAANBOD Kijk ook op: deweekkrant.nl Altijd actueel: de weekkrant.nl 1 Atelierwoning Aan de 'poort' van het historische centrum van Schiedam ligt het 'Land van Belofte'. Op deze unieke locatie verhuurt Woonplus ruime atelierwoningen en driekamerappartementen. De atelier woningen maken het mogelijk om vanuit huis te werken. Land van Belofte ligt midden tussen de monumentale panden in het oude stadshart van Schiedam. De levendigheid van het centrum is om de hoek, maar ook rustige plekken zijn op loopafstand te vinden: in de binnentuin, op het Plein of aan de Schie. Bovendien is dit een perfecte uitvalsbasis voor andere interessante locaties. Station Schiedam Centrum ligt op vijf minuten loopafstand. Binnen ongeveer tien minuten bent u in hartje Rotterdam en in twintig minuten op het strand in Hoek van Holland. Bijzonderheden atelierwoningen en appartementen: De appartementen hebben een berging in de kelder van het complex. Eigen parkeerplaats in de parkeergarage bij huurprijs inbegrepen. Oplevering in overleg na toetsing financiële gegevens (inkomenseis: minimaal 33.614,- bruto per jaar). Start open huis Het startpunt voor het Open Huis is Kreupelstraat 46, tegenover de parkeergarage van het ABC-complex. Meer informatie Kijk voor ons volledige aanbod op www.woonplus.nl/woningzoekende of neem contact met ons op via (010) 204 51 00. Een grote woning (tot circa 160 m2) met atelier. Begane grond: Lichte atelierruimte met eigen ingang aan de Kreupelstraat. Deze is ook bereikbaar vanuit de woning. De hal geeft toegang tot een ruime berging, het toilet en het atelier. Eerste verdieping: Ruime woonkamer met uitzicht op de binnentuin met terras. De keuken ligt centraal op de eerste verdieping. De eetkamer kijkt uit op de Kreupelstraat. Tweede verdieping: Drie slaapkamers, toilet en een ruime badkamer. Derde verdieping: Een vrij indeelbare open ruimte, bereikbaar via een vaste trap. Huurprijs: 1.060 per maand Tijdelijke huurkorting Huurt u een atelierwoning naar aanleiding van dit Open Huis, dan ontvangt u een aantrekkelijke (tijdelijke) huurkorting van C 200,- per maand! Dan huurt u een atelier woning vanaf C 860 per maand! Vraag tijdens het Open Huis naar onze voorwaarden. Het appartement is bereikbaar via de re presentatieve hal met lift en trappenhuis aan de Boterstraat. De ruime en lichte woonkamer is voorzien van een grote raampartij en een Frans balkon met uitzicht op de Broersvest. De half-open keuken is bereikbaar via de woonkamer en beschikt over een L-vormig keukenblok. Hierachter bevindt zich de bijkeuken met wasmachineaansluiting. Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers, een ruime badkamer en een apart toilet. Huurprijs: 876 per maand (inclusief servicekosten van ca. 25,- p/m) Maandhuur cadeau Huurt u naar aanleiding van het bezoek aan dit Open Huis een appartement in het Land van Belofte dan ontvangt u de eerste maandhuur cadeau! Vateriusstraat 3-5 3122 AM Schiedam T. (010) 204 51 00 Hoekkeuken 245 x 230 compleet met carouselkast Multiplexblad met ingefreesde spoelunit koelvries, oven, kookplaat, schouw en vaatwasser in 70 kleuren/modellen leverbaar Alleen kasten zonder blad en apparatuur voor 2195,- www.vdboschkeukens.nl Schiedam, Broersvest 64, (010) 473 11 50 www. hypotheker. nl Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 0104354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur -16.00 uur Zaterdag 10.00 uur -14.30 uur

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 34