w www.eigenraam.nl Bezoek de molens in vijf talen Synres-Almoco BV .RASCHIG. Er is genoeg te doen in onze omgeving. Wat allemaal? Kijk op de site. Service Haren voorspellen risico's Administratief Medewerk(st)er Schiedam 32 uur per week, tijden in onderling overleg MISTRAS Medewerker applicatie - productie UITGAAN Kijk Service Er op uit Altijd actueel: de weekkrant.nl www.nieuwestadsblad.nl Welke arts heeft dit weekend dienst? Wie preekt wanneer in welke kerk? En waar kan ik shop pen op zondag? Kijk ook voor deze informatie op de website. www.nieuwestadsblad.nl Schiedam Bij de start van het provinciale themajaar 'Leve de Molens!in Schiedam zijn onlangs de eerste herdrukken van het boekje 'Bezoek de molens in Zuid-Hol land' overhandigd aan Annemiek Loef (direc teur Stichting Promotie Schiedam), Reinier Scheeres (voorzitter Stichting Schiedamse Molens), projectleider Niels Dekker, Martin van Engelshoven-Hüls( gedeputeerde van de Pro vincie Zuid-Holland) en wethouder Ad Hekman. Van de nog ongeveer 1200 Ne derlandse molens staan er 228 in Zuid-Holland, dat daarmee de grootste 'molenprovincie' van Nederland is. Deze nog resterende molens worden als iconen van Hollands erfgoed De overhandiging van het molenboek in Schiedam. F0T0:PR gekoesterd en onderhouden door honderden vrijwilligers. Het nieuwe boekje 'Bezoek de molens in Zuid-Holland' vertelt het verhaal van de Zuid- Hollandse molens en laat zien welke 35 daarvan te bezoeken zijn. Het full colourboekje telt 36 pagina's en is uitgegeven door Erfgoedhuis Zuid- Holland in vijf talen. Het ISBN nummer is 978-90- 78388-03-6. KIJK VOOR ONS PEUGEOT OCCASION AANBOD OP Vraag naar de aantrekkelijke financieringsvoorwaarden! AUTOSERVICE EIGENRAAM SCHIEDAM Fokkerstraat 576 Schiedam 'Telefoon (010) 462 20 22 U vind ons ook in Naaldwijk en Vlaardingen! peuceot X WmH of NOT So Mistras Group Rotterdam ir H.J. Schoorlemmer info@mistras.nl 010-245 0325 Schiedam Onderzoekers van het Eras mus MC hebben voor het eerst een methode gevon den waarmee kan worden bepaald of een persoon over een langere periode teveel van het stresshormoon Cortisol in zijn lichaam had. Zij waren in staat dit terug te vinden in het haar. Deze nieuwe methode kan een belangrijke rol spelen in het preventief opsporen van het ontstaan van hart- en vaatziektes, diabetes en depressie. De onderzoe kers presenteerden hun resultaten dinsdag tijdens het European Congress of Endocrinology. Het hoofdhaar van 195 gezonde onderzoeksperso- t nen en 14 patiënten werd onderzocht op Cortisol. Mistras Group is een technisch bedrijf met bijna 40 personeelsleden. We voeren inspecties uit voor de grote tank terminals en raffinaderijen in de regio Rotterdam, Amsterdam en Antwerpen. Onze administratie coördineert de werkzaamheden van de technici en verzorgt de boekhouding en facturatie. Er is regelmatig contact met de mannen in het veld om te zorgen dat de zaken ook administratief vlot blijven lopen. We zoeken een ervaren, wakkere en vooral nauwkeurige administratief medewerk(st)er. Kennis van boekhouding is een pré maar geen absolute vereiste. Ervaring met Word en Excel is gewenst. De werkzaamheden bestaan uit het verwerken van de urenadministratie. Daarnaast ook administratieve ondersteuning van het bedrijfskantoor. De functie is parttime, 32uur. De tijden zijn in goed overleg met onze administratrice te regelen. De functie is beschikbaar per direct. Standplaats is ons kantoor in Schiedam. Onze salarissen zijn marktconform. Ben je geïnteresseerd: schrijf een korte email met cv of bel voor nadere info: Synres-Almoco BV is al meer dan 40 jaar een gespecialiseerd toonaangevend productiebedrijf van kunststof halffabrikaten. Deze thermohardende compounds worden geleverd aan gerenomeerde afnemers over de gehele wereld. Toepassing vindt ondermeer plaats in de huishoud-, automobiel-, luchtvaart- en ruimtevaart-industrie. Synres-Almoco BV is zelfstandig onderdeel van Raschig GmbH. Gezocht op korte termijn Functie omschrijving: - recepten aanpassen op gewenste kleur, monsterplaatjes produceren - recepten testen en assisteren bij ontwikkeling nieuwe recepten - ondersteunen productie- en pilot-plant mbt specificaties en product-kwaliteit - assisteren van de productie, ter inwerking/opleiding wordt hier de eerste 6-12 mnd volledig meegewerkt in 3 ploegen (ma-vr) om de processen te leren. Profiel: - MBO techniek met natuur- en scheikunde met als pre: chemie of chemisch-fysisch analist en bereidheid tot specifieke opleidingen - goede kennis van Engels en kennis van Duits is een pre - kennis of ervaring met kunststoffen is een pre Wij bieden: - Een aantrekkelijke, veelzijdige functie in een prettige werkomgeving binnen een solide bloeiende organisatie. Met een passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden waarbij door groei en opleidingsmogelijkheden aanwezig zijn. Ook jongeren met minder jaren werkervaring, maar met passende opleiding, die zich willen specialiseren, worden uitgenodigd te reageren. Interesse? Schrijf of mail uw sollicitatie en c.v. aan: Synres-Almoco BV Kulkweg 102 3151 XE Hoek van Holland T.a.v. dhr. C. van Iperen C.vanlperen(8almoco.nl Met zijn ruim elf jaar is Lougguan geen jonge hond meer, maar qua geest nog wel. Deze grappige lobbes is in het asiel terecht geko men omdat zijn eigenaar ineens geen geld meer voor hem had. FOTO: RICK VAN HELDEN

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 41