Patrick Kwist wint Nolte keuken (iïaoooker SHOWROOM LEEGVERKOOP \\m II nolte küchen John Vink wint met apparatuur en Alles moet weg Nolte Küchen Centër No.1 nü in Rotterdam] Sport Tafeltennis met wereldsterren Leren schaken op school Sporters steunen sporters SIEMENS Complete hoogglans keuken Center No. 1 Altijd actueel: de weekkrant.nl Kijk iedere week voor de sport uitslagen op de site. Wie wordt er kampioen en welke ploeg degradeert. De spanning is te snijden. Vlug surfen dus maar! www.nieuwestadsblad.nl Het lukte Patrick Kwist opnieuw om de Havenloop op zijn naam te schrijven. De atleet uit Rotterdam prolongeerde hiermee zijn overwinning van vorig jaar, maar liep de tien kilome ter rond de Oude Haven in het Centrum van Vlaar- dingen nu wel sneller. Peter Spefe P Vlaardingen Liet Patrick Kwist de klokken vorig jaar stilstaan op een tijd van 32 minuten en 01 seconden, nu liep de pas laat aan atletiek begonnen atleet net onder de 32 minuten. De atleet van Rot terdam Atletiek had het niet gemakkelijk op de 65ste editie van de oudste stratenloop van Nederland. 'Het is een echt stratenparcours met enkele hindernissen en ik had de ma rathon van Rotterdam nog een klein beetje in mijn benen', liet de winnaar na afloop weten. 'Ik heb mij niet gek laten maken door mijn tegenstanders en de kans gegrepen op het moment Schiedam Vanaf 8 mei wordt in het Rotterdamse Ahoy het WK Tafeltennis gehouden. Daar mee heeft Rotterdam één van de grootste sportevene menten van de wereld bin nengehaald. Er komen niet minder dan achthonderd deelnemers uit 140 landen. Onder de deelnemers acht Nederlanders waaronder drie uit Schiedam. Britt Eer- land kan mogelijk voor een verrassing zorgen. Zij werd vorig jaar Europees jeugd kampioen. Koen Hageraats van Scyedam heeft zich ge plaatst voor het kwalificatie toernooi en de lang gebles seerde Michel de Boer is op tijd genezen om aan dit WK mee te doen. Patrick Kwist won de 65ste Havenloop op Koninginnedag. dat mij hef beste uitkwam.' De Rotterdammer deed dat in de voorlaatste van de acht te lopen ronden van ruim 1500 meter over de West- en Oostha- vénkade. Al in de eerste ronde ontstond er een kopgroepje van zes man, maar dat brokkelde langzaam af jot drie man. Tot het moment, dat Patrick Kwist in de voorlaatste ronde het tijd vond om alleen weg te gaan. Said Kanfaoui en Mike Bar- saiyan hadden hier geen verweer meer tegen en met bijna tien seconden voorsprong zette hij deze 65ste Havenloop op zijn naam. Ook bij de vrouwen was de spanning te snijden en was het lang onzeker wie uiteindelijk de overwinning zou pakken. Ook hier een kopgroepje van drie vrouwen. In de slotfase plaatste Renate Haring de beslissende demarrage en won deze Havenloop in 37 minuten 32 seconden. Regio In samenwerking met de schaakvereniging Chess or ganiseerde combinatiefunc tionaris Menno Douma op de basisschool 'Palet Centrum een schaakcursus voor deze leerlingen. Menno Douma had beslag weten te leggen op twee schaakmees ters van Chess, Gerard Kou- wenhoven en Sjaak Groene- veld, die de leerlingen in een cursus van 22 lessen met de schaaksport kennis lieten maken. De meeste leerlin gen wisten deze cursus tot een goed eind te brengen. Menno Douma liet de leer lingen ook meedoen aan het schoolschaaktoernooi De Vlaardingse handbiker John Vink won op Koninginne dag de eerste Huub Nelisse-bokaal tijdens de 65ste editie van de Havenloop. En met overmacht. John Vink nam in de eerste ronde van deze tien kilometer al een ruime voor sprong op al zijn concurrenten en gaf deze niet meer af. van het gemeentelijk Sportservicebureau. 'De cursus wierp haar vruch ten al af op dit toernooi. Daar wisten deze leer lingen drie prijzen weg te slepen', aldus Menno Douma. Van de veertien leerlingen hebben uitein delijk acht leerlingen exa men gedaan en alle acht zijn geslaagd. 'Het was bij het examen dan ook doodstil in het klaslokaal en in uiterste concentra tie werd er gespeeld'. De schaakmeesters konden tevreden zijn met het re sultaat. 'Er viel zelfs een tien te noteren', aldus Menno Douma Regio Onder het motto 'sporters steunen sporters' overhan digt bestuur van de Toer club Rijnmond op dinsdag 10 mei een cheque aan de judoka's van Tino Hoogen- dijk die mee gaan doen aan de Special Olympics, die half juni in Athene worden ge houden. Zeven Vlaardingse en Schiedamse judoka's met een verstandelijke beperking komen in Athene o in actie. De leden van de toerclub Rijnmond willen de judo ka's met een geldbedrag on dersteunen, dat bijeen is ge bracht van het inschrijfgeld van een toertocht. Hoogglans keuken met o.a. apparatuur incl. apparatuur GRATIS Quooker Comfort demping op de laden en deuren Binnenzijde kasten in diverse kleuren Composiet werkblad inclusief spoelbakkraan Prijs inclusief: Hoogglans keuken uitgevoerd met combi-magnetron, espresso/koffieautomaat, gaskookplaat 70cm, koelkast, vriezer, vaatwasser en afzuigkap en GRATIS Quooker. Gezien bij de film 70 cm SIEMENS SIEMENS Espresso/ koffieautomaat Combi magnetron SIEMENS ris-ri tmppsdi Composiet werkblad 2 cm dik in diverse kleuren Gaskookplaat (i.v.m. de uitbreiding van onze keukenshowroom) Satijnbloem 55 Rotterdam-Ommoord T: 010-4550511 (industrieterrein) OPENINGSTIJDEN: maandag t/m donderdag: 9.00 -18.00 uur vrijdag: 9.00-21.00 uur zaterdag: 9.00 -17.00 uur en zondag's: GESLOTEN www.noltekeukensrotterdam.nl www.alleinbouwapparaten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 42