Meer dan handen awards Wijkoverleg Schiedam Spaland Het Stadserf over cultuur in Schiedam till!! Awards in het kader van het Europees jaar van het vrijwilligerswerk Concept Drank- en Horecavergunning Pétanque sportvereniging L'Esprit, Stadhouderslaan 119 Wet bodembescherming Verkeersbesluit gemeente Schiedam 'se rif Zondag 26 juni worden, tijdens het Maasboulevardfeest, de 'Meer dan handen awards' uitgereikt; een award voor vrijwilligers. De awards vormen een bekroning op het goede werk dat de vrijwilligers doen en staan symbool voor hoe belangrijk zij zijn. V kunt nu vrijwilligers nomineren! Europees jaar van het vrijwilli gerswerk Nederland telt zo'n vijf miljoen vrij willigers. Zij zetten zich met groot enthousiasme in voor anderen. Tij dens het 'Europees jaar van het vrijwilligerswerk 2011' staan Eu ropa, Nederland en Schiedam met verschillende activiteiten stil bij hoe belangrijk vrijwilligers zijn. On der meer door de uitreiking van de 'Meer dan handen awards'. Meer dan handen De 'Meer dan handen awards' zijn zo genoemd om te laten zien dat vrijwilligerswerk een enorme vari-. atie kent; van eenvoudige arbeid tot het besturen van een organisatie. Het doel van deze awards is laten zien dat vrijwilligerswerk leuk en zinvol is, dat talloze mensen het met plezier doen en dat tal van vrijwil- ligersactiviteiten bij veel mensen nog onbekend zijn. Vier thema's Er zijn in vier thema's 'Meer dan hancjen awards' te verdienen: Passie Wie of welke kanshebber legt zijn hart en ziel in zijn vrijwilligerswerk Kernwoorden: passie, betrokken heid, betrouwbaarheid, doorzet tingsvermogen, etc. Competentie Wie of welke kanshebber doet het meest aan talentontwikkeling Kernwoorden: opleiding, deskun digheidsbevordering, coaching, leerwerkplek, leereffect, etc. Verbinding Wie of welke kanshebber is het beste in het met elkaar verbinden van mensen Kernwoorden: sociale cohesie, ontmoeting, diversiteit, integratie, netwerken opzetten,etc. Innovatie Wie of wat is het meest vernieuwend Kernwoorden: vernieuwing, nieuwe manier van werken, nieuw beleid, nieuwe initiatieven, betrekken van nieuwe doel groepen, nieuwe samenwerkings partners, etc. Voor wie zij de awards bedoeld? De 'Meer dan handen awards' zijn bedoeld voor: individuele vrijwilligers, samenwerkingsverbanden, projecten, vrijwilligersorganisaties; bedrijven, fondsen en ondersteuningsorganisaties die vrijwilligersactiviteiten uitvoeren, faciliteren of een voorbeeld functie hebben. U kunt nomineren! Kent u vrijwilligers, projecten, of organisaties die vrijwilligersactivi teiten uitvoeren, faciliteren of een voorbeeldfunctie hebben? En ver dienen zij een 'Meer dan handen award'? Nomineer hen dan nu! Download het aanmeldingsformulier via de websites www.schiedam.nl en www.vrijwilligerswerkschiedam.nl of vraag het formulier op bij Steun punt Vrijwilligerswerk Schiedam, telefonisch bereikbaar via 14 010. Let op: de nominaties moeten voor 1 juni binnen zijn! Uitreiking awards De 'Meer dan handen awards' wor den uitgereikt tijdens het Maasbou levardfeest op zondag 26 juni 2011. Winnaars van de lokale awards kunnen opgegeven worden voor de landelijke uitreiking. De landelijke awards worden uitgereikt op woens dag 7 december. Meer informatie? Wilt u meer informatie over het 'Europees jaar van het vrijwilli gerswerk'? Kijk dan ook eens op de website www.vrijwilligerswerk. nl Over het Europees jaar of http://europa.eu/volunteering/. Het wijkoverleg van de wijk Spaland/Sveaparken vindt plaats op: Datum: maandag 12 mei 2011 Locatie: Het Schepphuis, Dorpsstraat 17 Aanvang: 19.30 uur, einde 22.00 uur Agenda De agenda voor deze vergadering ziet er als volgt uit: 1. Opening 2. Verslag bijeenkomst 21 maart 2011 3. Stand van zaken vouchers 4. Stand van zaken wijkbudget 5. Mededelingen vanuit de gemeente stand van zaken langlopende kwesties 6. Rondvraag 7. Sluiting, Informatie of aanmelden? Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, de heer Marcel Kreuger. Hij is telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail via contact® schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk ontwikkeling, telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail op contact@schiedam.nl o.v.v. 'Wijkoverleg Spaland/Sveaparken'. Op 12 mei vindt er een Stadserfbij- eenkomst plaats in het Wenneker- pand. Centraal staan de conceptuit gangspunten voor het toekomstige Schiedamse cultuurbeleid. Deze uitgangspunten vormen de opmaat voor de 'Cultuurvisie 2011-2021' die later dit jaar verschijnt. De gemeente Schiedam wil de grote lijnen van het cultuurbeleid voor de komende tien jaar vastleggen in een cultuurvisie, rekening houdend met de beperking van de financiële mogelijk heden van de gemeente. De cultuurvi sie wordt opgesteld rondom de vraag: "Aan welke voorwaarden moet cultuur voldoen om steun te krijgen van de gemeente?" Tijdens Het Stadserf kunt u met de raadsleden praten over de conceptuit- gangspunten. Een uitgewerkte versie van deze uitgangspunten is op 12 mei voor de aanwezigen beschikbaar. Het Stadserf Wanneer: 12 mei 2011 Waar: Wennekerpand, Vijgensteeg 2, Schiedam Aanvang: 20.00 uur Namens het bestuur van Pétanque sportvereniging L'Esprit, Stadhou derslaan 119, 3116 HM Schiedam, een paracommerciële instelling (stichtingen of verenigingen, die zich richten op activiteiten van recre atieve, sportieve, sociaal-culturele, educatieve, levensbeschouwelijke of godsdienstige aard) is een aanvraag ingediend voor een nieuwe Drank en Horecavergunning. De concept vergunning op grond van artikel 3 van de Drank- en Horeca- wet ligt vanaf woensdag 4 mei 2011 gedurende zes weken ter inzage bij het Omgevingsloket in de Stadswin- kel aan het Stadserf 1. Gedurende deze periode bestaat voor belang hebbenden de mogelijkheid mon delinge of schriftelijke zienswijzen naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Beschikking (De Brauwweg 13 te Schiedam) Onderwerp Op grond van artikel 39c van de Wet bodembescherming hebben burge meester en wethouders van de gemeente Schiedam van Applikon Analytical BV voor de locatie De Brauwweg 13 (postcode 3125 AE), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie I nummer 4457 een melding ontvangen met be trekking tot het verzoek in te stemmen een saneringsverslag. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aan leiding van de melding hebben besloten: - in te stemmen met het saneringsverslag; - dat het opstellen van een nazorgplan niet noodzakelijk is. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 4 mei 2011 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag t/m vrijdag van 08.00 uur tot 13.00 uur (vrije inloop) en maandag, woensdag en donderdag van 14.00 tot 20.00 uur (op afspraak), telefoon 14 010. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website, van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen. Bezwaarschrift Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Al gemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking van het besluit (verzenddatum) worden verzonden, onder vermelding van 'Awb- bezwaar' in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan het College van burgemeester en wethou ders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee tq zenden. Voorlopige voorziening Krachtens arfikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt ingesteld - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer én in verbinding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefonisch bereikbaar via 14 010. Wbb-code: SC060601098 Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: de onderstaande plaats aan te wijzen als een standplaats t.b.v. Autodate - Greenwheels, aan te geven door plaatsing van het bord model E4 bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 29 april 2011: Tielman Oemstraat, voor pand nr. 1, postcode 3117 CD Wij wijzen U erop dat U op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethou ders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestre den besluit. Als U dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981,3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij Klanten Contact Centrum, tel. nr. 14- 010. Het besluit kan worden ingezien bij de ontvangstbalie in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 4 mei 2011 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Be heer Openbare Ruimte a.i. C.G. Henkelman

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 6