i I Brand (je) bij WK Nu tanken voor vloeibaar goud bij Shell Station Kalfsbeek i i Gratis I Gratis Shell Motorolie abc Klein beurt fe_ AUTOSERVICE Win een reis of fotoshoot met je leukste trouwfoto "B. I Sparen, b goed voor later! ABC AUTOSERVICE SCHIEDAM www.abcautoserviceschiedaivlnL p Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 11 mei 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 11 0 Doe mee www.deweekkrant.ni/trouwen 119 Wat doet die ambulance bij u in de straat? Waar kwam de brand weer voor of die politie-auto? Kijk snel op www.nieuwestadsblad. nl voor het laatste nieuws. www.nieuwestadsblad.nl Veiliger in bus met prettige geur Schiedam Vrouwen voelen zich veiliger in de bus met een prettige geur. Dat blijkt uit een geur- experiment dat Connexxion in een aantal bussen heeft gedaan om een veilig en comfortabel gevoel bij de busreizigers te verhogen. Het experiment werd gedaan met twee vooraf geselec teerde geuren. Verspreiding •van beide geuren had een positief effect op de reiziger. Vooral vrouwen tonen zich hiervoor gevoelig. Juist vrou wen zijn voor Connexxion een belangrijke doelgroep omdat zij 65 procent van de reizigers vormen én zij groot belang hechten aan sociale veiligheid in het ov. Eén van de twee geteste geuren bleek duidelijk favoriet. Bij deze geur ervaren vooral vrou wen een groter gevoel van veiligheid in de bus, terwijl mannen zich meer welkom voelen. Daar staat tegenover dat een klein deel van de mannelijke reizigers aangeeft een bus zonder geur als meer verzorgd te ervaren. Een kampioensfeestje bij WK leidde zaterdag tot een klein brandje dat al snel onder controle was. Van de redactie Schiedam Na een seizoen lang puntjes sprokkelen is de ontlading groot als blijkt dat het kampioenschap binnen is. Opvallend is dat een kampioenschap de laatste jaren steeds uitbundiger wordt ge vierd. Waren er vroeger vooral bloemen en bubbels, tegen woordig is een kampioensfeest niet meer compleet zonder carnavalsversiering, toeters en de laatste tijd ook steeds meer vuurwerk. Ook bij voetbalvereniging WK werd een kampioenschap het af gelopen weekend uitbundig en met veel vuurwerk gevierd. Een knallend einde van een mooi seizoen, maar ook meteen het begin van een klein grasbrandje op het sportpark in Kethel. Een klein stukje vuurwerk was namelijk in het gras achter de fietsenstalling terecht gekomen en had weinig nodig om de gortdroge struiken en gras, dat ook in geen weken een spatje water had gezien, vlam te laten vatten. Even voor half vijf kwam de brandweer bij de sportclub voorrijden. De brandweerlieden hadden aan één slang genoeg om het bescheiden brandje, dat voor heel wat opschudding had gezorgd, onder controle te krijgen. Bij aankomst bleek de brand namelijk al uit, maar voor de zekerheid werd er toch maar wat water overheen gesproeid. Een paar minuten later kon de brandweer dan ook alweer ver trekken. Daarna keerde de rust snel terug bij WK en kon er weer verder worden gefeest, dit keer zonder vuurwerk. Politie of brandweer in de buurt? Laat het ons weten via twitter: NieuweStadsblad of mail naar: redactie.ns@whm. wegener.nl Waar had de politie het de afgelopen week allemaal druk mee? Een selectie. Straatrover aangehouden Schiedam De politie heeft dinsdag een 16-jarige verdachte van straatroof aangehouden. De jongen wordt verdacht vorig jaar meerdere straatroven te hebben gepleegd. De 16-jarige Schiedammer zou vorig jaar september, november en december meerdere straatroven heb ben gepleegd waarbij hij mobiele telfefoons en een jas buit maakte. Onderzoek mensenhandel Schiedam In een strafrechtelijk onder zoek naar mensenhandel heeft de politie in samen werking met de Bovenregi onale Recherche vier mannen aangehouden. Op Aruba werd een 57-jarige, aldaar woon achtige man aangehouden, in Nederland drie in Nederland woonachtige mannen van 36, 25 en 38 jaar. Daarnaast wer den in Soest en Schiedam twee doorzoekingen verricht. Het Openbaar Ministerie verdenkt de mannen van uitbuiting door Arubaanse slachtoffers. Brand in container Schiedam Een man die zijn hond aan het uitlaten was zag zaterdagmid dag aan de Zoomweg rook uit een container komen. In een grote container achter de ten nisvelden bleek wat te smeulen. De brandweer kwam blussen. Rijbewijs kwijt na te hard rijden Schiedam Een 22-jarige Schiedamse mo torrijder raakte vrijdagavond rond middernacht zijn rijbewijs kwijt na een snelheidsovertre ding op de Holysingel. Hij reed ver boven de 100 km/h waar 50 km/h is toegestaan. Wie slim is komt tanken bij Shell Station Kalfsbeek! In combinatie met abc autoservice kunt u sparen voor: Tanken bij Shell Station Kalfsbeek is meer dan voordelig! Per 5 liter brandstof en bij 5,- besteding in onze shop ontvangt u één stempel. Een volle kaart a 20 stempels geeft recht op W één liter Shell motorolie t.w.v. 16,-. U kunt ook doorsparen voor een Met abc autoservice bent u op de goede weg! Flacon t.w.v. 16,-, af te halen bij abc autoservice, of een NIEUWE HAVEN 233 31 1 7 AB SCHIEDAM - TELEFOON 010-246 91 97 Voor een kleine beurt heeft u - afhankelijk van het aantal liters olie bestemd voor uw auto - hetzelfde aantal volle spaarkaarten nodig ais benodigde liters olie. E.e.a. na te vragen bij de receptie van abc autoservice. Het vuur was snel_ onder controle. In feite was het vuur al uit, voor de brandweer kwam. F0T0:SVEN VAN BEEK

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 11