O O /I lad? leren luisteren. 01UJORK Open Huis ürcco J CU sz CD _Q cu Q O CO Hans Johannes Hendrikus Maria van de Water Maria Johanna Kerklaan-van Gerwen Everdina Carolina Schonenberg - Jansen Dien Adrianus Kloppers Aad c Word ook buddy! Li Catering medewerkers m/v Altijd actueel: de weekkrant.nl jubileum Geboren j Overlijden In Mefni Dankbetuiging -4—» O JO Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email familieberichtenrotterdam@ whm.vtegener.nl TelefoonJ (010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graagstaanwijuook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Zo bescheiden als je hebt geleefd en anderen hebt geholpen, zo bescheiden ben je heengegaan. Moge God nu Zijn armen om je heen slaan. Bedroefd geven wij u kennis dat, gesterkt door het Heilig Sacrament der Zieken, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 66 jaar. Corry Héinsbroek - van de Water Leo Heinsbroek Marco Angelique en Reinier Miriam en Remco Frans van de Water Henny van de Water - van Evelirigen Ronald Stefan en Nathalie, Romy Edwin en Patty Theo van de Water Annemarie van de Water - Hendriks Jolanda, Jefoen, Sander Rob van de Water 30 april 2011 's-Gravelandseweg 904 3119 NJ Schiedam De bijzetting in het familiegraf heeft inmiddels plaatsgevonden op begraafplaats Beukenhof te Schiedam. In haar slaap is rustig overleden onze lieve tante weduwe van Theodorus Franciscus Kerklaan 25 juli 1918 t 3 mei 2011 Joop en Leny Miriam Tricia Neven en nichten en verdere familie Correspondentieadres: J. Bots Laagland 39 3121 TA Schiedam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. woensdag 11 mei 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 12 Donderdag 12 mei 16.00 -17.30 uur Ouderdom komt met gebreken, och, dat wordt zo vaak gezegd. Maar voor een ouder iemand is het soms een heel gevecht. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma, omi en superoma. Op 94-jarige leeftijd is zij rustig en kalm van ons heengegaan weduwe van Cor L. Schonenberg Deze strijd kon ik niet winnen, laat een ieder opnieuw beginnen. Ik kijk op jullie allen neer, zorg samen voor een goede sfeer. Met herinneringen aan de gelukkige jaren die hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid genomen van mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 80 jaar. Ada Kloppers-van Beek Thomas en Lucie Flip Paul en Yvon Rieschard Natasja en Pedro Ruud en Paulette Danny en Megan Shannon May Albert Vlaardingen, 8 mei 2011 Chopinplein 41 3122 VM Schiedam Mijn man verblijft tot de dag van de uitvaart in CVU uitvaartcentrum "Groenoord", Van Beethovenlaan 180 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium "Beukenhof Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam op vrijdag 13 mei om 11.45 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Rotterdam, 11 september 1916 Vlaardingen, 3 mei 2011 Martin in herinnering en Rosa Ileana en John Jim Rob Loes en Robert Bemt en Francis Max Lucas Correspondentieadres: Familie Villeng - Schonenberg Steenoven 2 3233 AZ Oostvoorne De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden, dag en nacht bereikbaar 6 ersuitvaart.nl "aw*0 uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam MP Grafmonumenten aakt unieke, pe tekens Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl www.buddynetwërk.nl of bei 070-3649500 Appèl B.V. is een snelgroeiende onderneming in Contract-Catering, Schoonmaakdiensten, Theater- en Receptiediensten. Al meer dan 30 jaar bieden wij onze klanten services van'topkwaliteit. 12 -15 uur per week, Schiedam Maak jij er werk van! Het verzorgen van de dagelijkse cateringactiviteiten op de locatie zoals het (voor)bereiden en uitgeven van de lunch, de koffie- en vergaderservices en extra activiteiten zoals recepties; 2 - 4 wisselende werkdagen per week van maandag tot en met vrijdag; Werktijden tussen 08.00-16.00 uur. Appèl zoekt Enthousiaste medewerkers, teamspelers met een dienstverlenende en kwaliteitsbewuste instelling. Met een flexibele opstelling ten aanzien van werkdagen en werktijden. Ervaring en affiniteit met horeca en/of catering zijn een pre. Appèl biedt Goede arbeidsvoorwaarden. De werkzaamheden en werkomgeving zijn inspirerend temidden van jonge, ondernemende mensen. Collega's die er werk van maken. Belangstelling? Stuur dan je sollicitatie met CV naar Appèl B.V., t.a.v. Kristel Verweij, postbus 2250, 5202 CG 's-Hertogenbosch. Via mail: kverweij@appel.nl. Meer info: www.appel.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 12