Op naar Athene Heeft Turkije het wonder afslankmiddel gevoÉclen? mgr.- Twee keer winst De ontknopingen Geldbedrag voor judoka's Prijzen voor karateka op NK Favorietenrol voor Deltasport GezondheidsWinkel Libra Cadeau! BELISOL KOZIJNEN EN DEUREN BELISOL Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 11 mei 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 20 Net als in de eredivisie zijn de voet balamateurs toe aan de ontknopin gen van de competities. Op de site worden de lokale clubs gevolgd en staan de prestaties weergegeven. www.nieuwestadsblad.nl Zeven judoka's uit Vlaar- dingen en Schiedam van sportschool Tino Hoogendijk komen over ruim twee maan den in Athene uit op de Olym pische Spelen voor sporters met een verstandelijke beper king tijdens de Special Olym pics World Summer Games. Peter Spefe Regio Om dit allemaal mogelijk te maken wordt van de judoka's een eigen financiële bijdrage verwacht. Zaak voor de coa ches, Rob Hoogendijk en Ruud Ham om samen met de ouders en de zeven judoka's alles uit de kast te halen om het benodigde bedrag bijeen te brengen om straks in Griekenland op het toernooi uit te kunnen komen. 'Inmiddels zijn er diverse ac ties opgezet en afgerond door de enthousiaste sportploeg. Zo werd er in december speculaas verkocht, werden er flessen in gezameld en waren de sporters op een rommelmarkt te vinden', zegt Ruud Ham. 'Ook vrienden, kennissen en familieleden wer den benaderd om bedragen te doneren. Naast spontane giften van diverse bedrijven heeft de Lions Club in Schiedam een bijzondere donatie gedaan', al dus de begeleider van de ploeg. Ieder jaar wordt er door de Lions in Schiedam een kloot- schietwedstrijd gehouden in het Julianapark voor een goed doel. Onlangs was het weer zover en gingen verschillende teams met elkaar de strijd aan. 'Aan het einde van de wedstrijddag werd er door de judoka's van de Olympische ploeg in het Julianapark een demonstra tie gegeven. De klootschie- ters konden zo kennismaken met de judoka's en zagen met eigen ogen dat de judoka's een behoorlijk niveau heb ben qua judotechniek. Dat schept natuurlijk medaille verwachting in Athene', zegt Ruud Ham. Regio Tijdens het klootschiet- toernooi voor de judoka's van Tino Hoogendijk werd er door de Lions Club geld opgehaald dat wordt ge schonken aan verschillende goede doelen. In totaal werd er 6000 euro opgehaald, waarvan de judoka's er 2000 krijgen. De judoploeg voor Athene bestaat uit vijf Vlaardingers en twee Schie dammers. Met het geschon ken geldbedrag kunnen de Schiedamse sporters Frank Amiabel en Jeremy Kruize hun verblijf in de Griekse hoofdstad betalen. 'Wij zijn heel blij met deze enorme gift die ervoor zorgt dat Athene nu financieel dichtbij is ge komen', zegt Ruud Ham. Schiedam Op het Nederlands kampi oenschap kyu-graden ston den de Schiedamse vechters Cedric Watson en Frederik Teixeira van de Vlaardingse sportschool van Egbert Tho mas op het erepodium. Bei de vechters hebben al met succes aan meerdere jeugd kampioenschappen deelge nomen, maar zij kwamen nu voor de eerste keer uit bij de senioren en niet zonder succes. Frederik Teixeira won zijn eerste partij met overtuiging wat hem vol doende zelfvertrouwen gaf voor de volgende partijen. De Schiedammer won uit eindelijk ook de halve finale wat hem een fraaie derde plaats opleverde. Cedric Watson was vol ledig in zijn element op dit toernooi voor senio ren. Hij verraste zowel zijn tegenstander als zijn trainers/coaches van de sportschool in de halve finale met een knock-out door een hoge mawashi- geri, een schop naar het hoofd. Zijn tegenstander in de finale was nog net iets te sterk voor hem, maar de pupil van Egbert Thomas kon tevreden zijn met zijn zilveren me daille en de stijlprijs voor het kyu-graden kampi oenschap. Vlaardingen De strijd om het Vlaardings voetbalkampioenschap is begonnen. CION wist zich met een overwinning van 3-1 op Victoria '04(za) alvast te plaatsen voor de kwartfi nale. Victoria '04 nam ove rigens wel een voorsprong in de eerste helft door een doelpunt van Stephan Kor- czak. In de tweede helft nam CION het heft in handen en met doelpunten van Michael de Wijs(2x) en Nick War merdam had de ploeg van scheidend trainer Han van Leeuwen geen moeite met de ploeg uit de Broekpolder. Deltasport stuurde VFC met een 4-1 nederlaag naar de Sportlaan terug. De honkballers van Holy en Schiedam blijven aan elkaar gewaagd. De ploegen die bij elkaar in de tweede klasse zijn ir gedeeld doen in deze competitie nog niet veel voor elkaar onder. Holy won in Vlaardingen met ruime cijfers, 21-1, van Wassenaar en Schiedam won bij Adegeest met 10-4. X-Trine Altin Qlek oftewel de Gouden Aardbei, is 's werelds meest vezelrijke vrucht. Deze vrucht bevat zelfs 3,5 keer meer vezels dan de meeste droge fruitsoorten. Dit maakt het tot een echte uitblinkerUjg^ Vetverbrander IB Gouden Aardbei zorgt voor een vol gevoel en ondersteunt de vetverbranding. Het draagt bij aan de verzadi ging van het lichaam, te danken aan het hoge vezelgehalte. Spijsvertering De toegevoegde Papaya bevordert een soepele spijsvertering. De combinatie van Altin Qlek Gouden Aard bei en Papaya zorgt voor ongelooflijke resultaten in het lichaam. Gouden Aardbei helpt, door haar mengsel van de meest krachtige ingrediënten, gewicht te verliezen. Welk afslankproduct u ook heeft gebruikt, u zult telkens weer blijven terugkomen op X-Trine Altin £ilek Gouden Aardbei. - Met Altin £ilek Gouden Aardbei boekt zelfs het meest eigenwijze lichaam resul taat. U zult versteld staan van de positieve effecten van dit wonder afslankmiddel. In Turkije is een aantal bekende sterren en zelfs de premier al overtuigd van dit krachtige product. Waarom zou u achterblijven?! U wilt toch ook een perfect lichaam voordat u de zomer in gaat? Helpt bij afslanken 1 Draagt bij aan een goede spijsvertering 's Werelds rijkste vezelhoudende fruitsoort onder gedroogd fruit Hoog Vitamine C gehalte Rijk aan anti-oxidanten 1 Voor de promotie van een gezonde bloedsuikerbalans 1 Versnelt de stofwisseling Onderdrukt eetlust Altin Cilek Hoogstraat 15, Schiedam Tel. 010-426 32 80 afhaaladres voor Odin-groente abonnement iedere dinsdag en vrijdag vers biologisch brood! De judoka's krijgen een cheque van 2000 euro aangeboden. FOTO: PR leven lang De expertise kozijnen KUNSTSTOF - ALUMINIUM - HOUT 10 jaar garantie Meer dan 30 jaar ervaring Renovatie en nieuwbouw Inbraakwerend hang- en sluitwerk BELISOL ROTTERDAM ZUID Fermiweg 2 3208 KT Spijkenisse T - 0181 - 31 31 30 en deuren E - rotterdamzuid@belisol.com 'Vraag naar de voorwaarden

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 20