je, «r SE eengezinswoningen met tuin op eigen grond uiLuui.hBtHiiiartEtschifid3m.nl Sjansongs door Simon Stokvis Uit de onvergetelijke jaren toen geluk nog heel gewoon was De Bezoeker Verzamelbeurs Manifestatie Filmhuis Inloopconcert De Wissel Amateurkunst Harmonia Zumba voor kids TalentProof natfl Kuiartet formatieWjeenHoBSt „antl-DB tot PrijRm vanaf circa 209.QÖQ,- tot 2B7.S00.-v o n. 0ERK0DPMF0: Ooms Plafcelaars 010 - 273 01 02 of flnhe aadewes fflahelaardu 010 - 2HS HH HM Service IOEN WAS GELUK J- www.deweekkrant.nl/webwinkel Altijd actueel: de weekkrant.nl Plaats uw eigen nieuws op onze site. Even inloggen en heel Schie dam is op de hoogte van uw evenement! Alles overzichtelijk onder het kopje De Bezoeker. www.nieuwestadsblad Schiedam In de pastorie van de Heilig Hartkerk wordt zondag 15 mei een ruilbeurs gehouden. De verzamelaarsbijeenkomst wordt georganiseerd in het kader van Gezond in Zuid. Ieder die op zoek is zijn of haar verzameling aan te vul len met ontbrekende items is welkom van 14.30 tot 17.00 uur. Voor de toegang volstaat eén vrijwillige bijdrage. De zaal, Lekstraat 55, is makkelijk bereikbaar, ook met de bussen van RET. Regio In Den Haag wordt donderdag 12 mei een zorgmanifestatie gehouden waar ook genoeg Schiedammers naartoe gaan. Motto is: samen opstaan voor de zorg. The Kings's Speech won maar liefst vier oscars. FOTO: PR Schiedam In het Filmhuis is donderdag 12, vrijdag 13, zaterdag 14 en zondag 15 mei The King's Speech te zien. Dé Oscarwin naar van 2011 met maar liefst vier beeldjes voor beste acteur, film, regie en filmscript. Dit prachtige waargebeurde verhaal over een koning die worstelt mét een ernstig stot- terprobleem, moet je gezien hebben! Locatie: Wennekerpand, Vijgensteeg 2. Reserveren via: VW Schiedam, tel. 473 30 00. Schiedam Het wekelijkse inloopcon cert op zaterdagmiddag in de Grote Kerk wordt 14 mei verzorgd door het Trio Teeuw, bestaande uit Jan Teeuw, Ar jan Huizer en Fryda Huizer op panfluit. Aanvang is 15.00 uur en de toegang is vrij. Schiedam In De Wissel aan het Broers- veld wordt donderdagmiddag, 19 mei voor de eerste keer een spelletjesmiddag gehouden. Wie mee wil doen met rummi- cub en sjoelen is hier aan het juiste adres. Start is om 14.00 uur en de toegnag is vfij. Schiedam Koninklijk Schiedams Man nenkoor Orpheus houdt dinsdag 17 mei vanaf 20.00 uur een openbare repetitie in het nieuwe cultuurgebouw, het Wennekerpand. Meer informatie: Ton Heuche- mer, tel. 426 94 30. Schiedam Spirituele vereniging Har monia ontvangt maandag medium Linda Ista die aan zandlezen doet. Door uw hand in het zand te drukken onstaat er de afdruk waarmee Linda haar waarnemingen kan doen. Aanvang 19.45 in Wijkcen trum Dreesplein, toegang 6,00 euro. Schiedam Kinderwerk van SWS Welzijn start donderdag 12 mei met Zumba voor kinderen uit groep 5 tot en met 8. Iedere week leer je van 16.00 tot 17.00 uur nieuwe danspassen tijdens de gezellige lessen in Wijkcen trum Oost. De cursus duurt tot 30 juni en de kosten zijn 30 euro voor de gehele cursus. Geef je snel op bij de balie in Wijkcentrum Oost. Meer informatie vind je op www.swswelzijn.nl. Schiedam Stichting TalentProof verzorgt zondag 15 mei de program mering in de grote zaal van het Wennekerpand.TalentProof ontwikkelt uitdagende projec ten voor kinderen en jongeren op het gebied van theater, zang en dans. Deelnemers schrijven per project in, zonder verplich ting van een lidmaatschap. Op die manier is de drempel om mee te doen heel erg laag en zijn er geen langdurige verplichtingen. Van 13.00u tot 16.15 uur zijn er workshops.

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 31