Verberg uw lach niet langer! Zet nu uw eerste stap naar een stralende lach ALLROUND PIJPFITTER ALLROUND LASSER Twitter Actie Vier toezichthoudende bestuursleden intake gratis.* gratis gebits behandeling.* Meld u aan op www.cdclach.nl of maak telefonisch een afspraak 0499 37 88 25 Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 11 mei 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 48 Sint Janschool Sint Jozefschool 't Palet De Regenboog Sint Willibrordus De Vlinder De Hoeksteen 't Meesterwerk Sint Bernardus f GROEI MEE MET DE WINNAAR VAN DE ROTTERDAMSE ONDERNEMERSPRIJS! De A. de long Groep bestaat uit een aantal ondernemingen waar op een innovatieve en milieubewuste manier invulling wordt gegeven aan betekenisvol ondernemen. De Jong Combustion is een van de werkmaatschappijen van de A. de Jong Groep. De Jong Combustion, ontwerpt, fabriceert en levert industriële branderinstallaties over de gehele wereld voor onder andere de (proces)industrie, de petrochemische industrie en elektriciteitsopwekking. In de fabriek van De Jong Combustion worden de industriële branderinstallaties gebouwd voor alle branderbedrijven van de A. de Jong Groep. De branders worden met name uit hittebestendig en roestvaststaai vervaardigd. Verder worden in. de fabriek gasregel- stations gefabriceerd en samengebouwd, die meestal uit koolstofstaai worden gemaakt. De fabricagewerkzaamheden omvatten o.a. constructiewerk, leidingwerk, fitwerk en het samenbouwen en elektrisch aansluiten van de gasregelstations. Ter versterking van het team in onze fabriek zijn wij op zoek naar nieuwe collega's voor de functie van: De werkzaamheden bestaan onder andere uit het voorbewerken en hechten van leidingcomponenten, het persen van leidingstukken, het fitten van RVS tubing en het samenbouwen van leidingen met afsluiters en instrumentatie tot een gasregelstation. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit laswerk dat kan variëren van het lassen van constructiewerk tot fotolaswerk van branders en leidingstukken. Het bezit van lassercertificaten voor koolstofstaalen roestvaststaai is een pre. Wanneer je ruime ervaring hebt in de genoemde werkzaamheden, tekening kunt lezen, een flexibele werkhouding hebt en gewend bent in teamverband te werken, aangevuld met een relevante opleiding op minimaal MBO niveau 3 (voorheen Bemetel) dan zijn wij opzoek naar jou. Voor beide functies geldt dat in voorkomende gevallen ook andere werkzaamheden kunnen worden uitgevoerd. Wij bieden: Naast een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden én een interessante winstdelingsregeling van minimaal 8% van het bruto jaarsalaris, bieden we je een zelfstandige functie met veel verantwoording, ruimte en uitdaging in een dynamische organisatie met korte lijnen, waarbij oog is voor jouw persoonlijke ontwikkeling. Stuur onsje motivatie binnen 10 dagen - voorzien van CV - via het sollicitatieformulier op onze website of per brief aan postbus 5,3100 AA Schiedam, t.a.v. mevr. rrtr. M. Jonkman. De slutingsdatum voor beide vacatures is 23 mei 2011. (Groep Meerinformatie en andere vacatures binnen onze organisatie vind je op www.dejong.nl deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Negen basisscholen met in totaal 11 vestigingen in Schiedam en Vlaardingen vormen samen de Stichting Interconfessioneel en Katholiek Onderwijs. Ter uitbreiding van het huidige bestuur zoekt SIKO Van een lid van het bestuur van SIKO wordt ven/vacht: Een brede maatschappelijke betrokkenheid Deskundigheid op één van de volgende gebieden: bestuurlijke verhoudingen, kennis van onderwijs en jeugdzorg, financiën, juridisch of Human Resource Management Affiniteit met onderwijs en in het bijzonder met het basisonderwijs Een profielschets van een toezichthoudend bestuurslid kan bij SIKO worden opgevraagd via info@siko.nl. Voor verdere informatie kunt u zich richten tot de voorzitter van het bestuur, mevrouw Mr. M.P.C. Kaptein, tel. 06 - 20 01 21 67, of tot de algemeen directeur, de heer B.T. Riemersma, tel. 010-4 26 48 30. Uw aanmelding met motivatie kunt u t/m 1 juni a.s. richten aan de voorzitter van het bestuur, mevrouw Mr. M.P.C. Kaptein, Postbus 198, 3100 AD Schiedam. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 14 en 15 juni ('s middags). en laat u behandelen in de CDC Kliniek te Best. y Geen schaamte meer J Geen pijn meer y Geen ontstekingen meer Geen losse tanden meer J Geen slechte adem meer J Geen aangetaste tanden meer Behandeling onder narcose mogelijk. Meld u aan voor een eerste intakegesprek*: persoonlijk gesprek met zorgconsulente, gebitsanalyse, röntgenfoto en behandelingsadvies. -"9=-F" Ja, neem contact met mij op voor een eerste intakegesprek Naam: Adres: PC/Plaats: Tel.: Iedere aanmelder maakt kans op een Email: v*Dit kost 92,99 ep wordt rechtstreeks bij uw zorgverzekeraar gedeclareerd. Afhankelijk van uw verzekering komen deze kosten in principe voor vergoeding in aanmerking. Anders ontvangt u een rekening. Stuur deze antwoordcoupon op naar CDC Kliniek voor tandzorg, Antwoordnummer 10514,5680 WB Best. Vertel deze actie door aan 25 vrienden #C DC Lach en verdien de *Actie geldig t/m 30 juni 2011 Actie geldig t/m 30 juni 2011

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 48