Van der Meer is een gevestigde naam 20 21 van der Meer «orting 25% korting Merkbrillen kenmerken de zaak Capelle a/d IJssel Hoofdweg 46, Tel. 010-2587555 op «w fce«keii °P uw Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 18 mei 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 24 Advertorial Brillen- en lenzenspecialist Van der Meer is niet meer weg te denken van het Liesveld in Vlaardingen. Op 1 januari 2010 is de speciaalzaak overgenomen door Marcel van Ooster hout en Monique Fernig. IrisLuijten Vlaardingen Met de nodige kennis over bril lenglazen en contactlenzen en zijn werkervaring bij diverse optiekbedrijven prikkelt de ogenbranche Marcel van Oos terhout voortdurend. Het is daarom niet verwonderlijk dat de keus snel gemaakt was toen de opticien waar zijn vrouw werkte hem vroeg om ook op ticien te worden. De laatste 10 jaar werkte Van Oosterhout met veel plezier bij een opticien in Schiedam. Begin 2010 waagt hij de sprong en begint samen met zijn vrouw voor zichzelf. "Van der Meer is een opticien met een gevestigde naam", zegt Van Oosterhout. Juist het klein schalige trekt hem, zodat hij de klant dezelfde persoonlijke aandacht kan blijven geven en de zekerheid van goede kwaliteit en service waarborgt. "Nu een jaar later merken wij dat onze klanten dit juist waarderen". Merkbrillen kenmerken de zaak. Toch is ervoor iedere beurs een bril. Er zijn brillen vanaf 98 euro maar ook exclusieve in schitterende kleurcombinaties handgemaakte brillen van Gijs Dutch Design. Nog exclusiever is het om je eigen glasvorm te ontwerpen. Uiteraard uitge voerd met de hoogste kwaliteit brillenglazen. Er zijn klassieke monturen van Lunor tot spor tieve van Nike (van zeer buig zaam titanium) Maar ook de modemerken als Dolce Gab- bana en Hugo Boss pralen in de rekken. De zomer staat voor de deur, de tijd voor een zonnebril. Opticien Van der Meer heeft 200 Ray-Ban zonnebrillen in Kwaliteit, service en persoonlijke aandacht voor de klanten zijn collectie zonnebrillen, van retro tot opvallend maar ook het pilotenmodel. Voor de prijs hoef je het niet te laten, want er is al een Ray-Ban zonnebril op sterkte vanaf 139 euro. Ook voor de contactlens ben je hier op het juiste adres. Of je harde of zachte of multifocale lenzen wilt (contactlenzen met leesdeel), zij zijn dé specialist. Als enige in Vlaardingen verkoopt Van der Meer nachtlenzen. Die draag je 's-nachts zodat je overdag geen bril of lenzen meer hoeft te dragen. Een extra service is het contactlensplan, waarbij je de lenzen maandelijks automa tisch betaald. Van Oosterhout maakt gebruik van zeer geavan ceerde oogmeetapparatuur om het hoornvlies en de oogdruk te meten. "Bij ons is het allemaal maatwerk want er bestaat geen één maat. Door maatwerk kun nen we beter adviseren naar de wens van de klant." De passie en enthousiasme van Van Oos terhout is voelbaar. Ben je Op zoek naar een mooie bril? Kom gerust langs zonder afspraak. Voor lensmeting adviseren zij een afspraak te maken. Van der Meer opticien voor meer dan zomaar een bril. Liesveld 133, Vlaardingen, 010-4345391. www.vandermeeropticien.nl BRILLENSPECIALIST mm LIESVELD 133, VLAARDINGEN TELEFOON 010-434 53 91 badkamer www.brugman.nl BRUGMAN Romy BRUGMAN Seda SINDS 1971 KEUKENS BADKAMERS Marcel van Oosterhout werkte bij een opticien in Schiedam maar begon in 2010 voor zichzelf. FOTO: VINCENT VAN DORDRECHT

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 24