B0WI Benefiet Hoera..! Een nieuwe Wooning 50% 59,% KORTING Volg de carrière van de orkestleider inclusief zijn Nederlandse hits Proms Alzheimercafé (nog) niet in Schiedam Reactie op 'parkeren' Reactie op 'thuiszitters' Complimenten FEESTELIJK OPENINGSVOORDEEL rfiifikYtiri OP APPARATUUR GRATIS MONTAGE* ROTTERDAM T/M 29 MEI! De grootste specialist van West-Nederland Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 18 mei 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 37 James Last in Holland www.deweekkrant.nl/webwinkel Nog 6 weken en dan barst Schie dam Proms los in de Margriet hal. Nieuwe Stadsblad telt met u af tot het spektakel vrijdag 24 en zaterdag 25 juni losbarst. www.nieuwestadsblad.nl Schiedam In tegenstelling tot wat vo rige week in het Nieuwe Stadsblad te lezen was, is er (nog) geen alzheimercafé in Schiedam. Volgens Kees Schriek, betrokken bij de Vlaardingse variant, is er in het verleden inderdaad wel een alzheimercafé in Schie dam geweest, maar is deze door gebrek aan belangstel ling ook snel weer gesloten. Euvel hierbij was dat het café overdag werd gehouden, zo dat er te weinig mensen naartoe konden. Inmiddels zijn er weer goede vooruit zichten op de start van een nieuw Schiedams alzheimer café, mede omdat er volgens Schriek veel mensen met de mentie zijn en er dus markt voor is. Dat café zal er niet vandaag of morgen komen, maar volgens planning wel voor het einde van dit jaar. Tot die tijd kunnen Schie dammers natuurlijk altijd terecht in het café in Vlaar- dingen, in het Zonnehuis, elke eerste dinsdag van de maand vanaf 19.30 uur. In het Deltahotel is zaterdag 21 mei een grote benefiet avond. 'Waterdance' staat compleet in het teken van Stichting BOWI. Een muzikale avond op een mooie lokatie met als doel zo veel mogelijk geld inzamelen om het leven van meervoudig gehandi capten te optimaliseren. /os Hemme Regio BOWI staat voor Blijf Opti mistisch, Wees Initiatiefrijk. De stichting realiseert en on dersteunt projecten die op wat voor manier dan ook het leven van meervoudig gehandicapten optimaliseren. Stefanie Middeldorp vertelt dat de hele avond met zo min mogelijk kosten georganiseerd wordt en dat de organisatie hulp gevraagd heeft bij verschillende bedrijven. "Daardoor gaat de gehele opbrengst naar Stichting BOWI. De kaartverkoop loopt erg goed. Er zijn al ruim 170 kaarten de deur uit gegaan. Dit wordt echt een superavond en De organisatoren hopen op een superfeest op 21 mei in het Delta Hotel met veel bezoekers. FOTO: WM ik hoop dat er zoveel mogelijk mensen naar het Delta Hotel komen." De avond start om 20.00 uur met een swingende warming- up door DJ Lucky Luciano. Dan volgt een optreden van akoestisch duo Ginfish. Ook zijn de Top 40 hits uit de jaren '90 van Critical Mass, de 70's- 8Ó's soul, funk, danceclassics van coverband The Soulmaids te horen. Peter Meijer presen teert de hele avond en zorgt voor amusement. Maar dat is niet alles. Er is een loterij waar bij onder andere een iPad, een digitale camera, een wellness arrangement en een diner voor twee te winnen zijn. Verder zal er een galerie zijn met schilde rijen gemaakt door meervou dig gehandicapten, die gekocht kunnen worden. De Schiedamse Middeldorp wijst voor meer informatie over 'Waterdance' op de website www.waterdancebenefiet.nl. Schiedam „Het artikel over 'parkeren blijft grootste probleem' greep mij aan. Het grappige is dat ik in een nieuwbouw wijk woon en onder onze huizen ideaal een carport gerealiseerd kan worden. Onder deze carport kun nen 2 auto's gezet worden. De weg waar onze auto op komt te staan is eigendom van alle bewoners en het enige wat de gemeente zou moeten doen is langs deze tunnel een weg aanleggen van ongeveer 4 meter. Het is nu een grasveld waar de honden poepen. Het is makkelijk te realiseren maar de gemeente heeft de aanvraag tot twee maal toe afgewezen en waarom? In verband met het groen en de norm dat elk huis 1 tot 1,5 auto mag hebben. De weg naar de carport kan worden aangelegd met grastegels. Ook worden er vele bekeu ringen uitgeschreven om dat er gewoonweg te weinig parkeervakken zijn. Helaas maar waar. LisaSchiedam Schiedam Schiedam heeft ineens het ei van Columbus ontdekt: een 5 procent-regeling om langdurige thuiszitters aan het werk te krij gen. Wat een onzin! In Vlaar- dingen weten ze al lang hoe laat het is. Daar hebben ze het al eens geprobeerd en wilde geen hond zo'n* thuiszitter in dienst nemen. Laat de gemeen te liever haar geld aan andere dingen uitgeven. Aan dingen die echt helpen of stoppen in de mensen die wél werken en waaraan geen handen met geld uitgeven hoeven te wor den. T. van Dijk, Schiedam Schiedam Mag ik u de complimenten overbrengen voor uw krant. Ik ben er elke week weer zo blij mee. Elke woensdag kijk ik er naar uit en kan ik er weer een paar dagen mee toe. Dat moet af en toe ook eens gezegd. W. van Deurne, Schiedam Onze vestiging in Rotterdam heeft net een ingrijpende verbouwing achter de rug en is onlangs heropend. U vindt er de nieuwste modellen keukens, de laatste trends op het gebied van badkamers en een zeer ruime keuze in wand- en vloertegels. Onze specialisten zien u graag in onze showroom! Jubileumbadkamer Quartz Strak tot in de details, dat is de Quartz. Onze speciale jubileumbadkamer is een lijnrecht afgewerkte badkamer met dubbele wastafel en designradiator. De lades in het badkamermeubel hebben een ingewerkte greep. De toiletcombinatie is uitgevoerd met handige softdosing, de inloopdouche met een luxe regendouchekop. En omdat we alweer 50 jaar bestaan is de Quartz nu extra scherp geprijsd. Jubileumkeuken IJssel Deze speciaal voor u geselecteerde jubileum keuken is een aanwinst voorieder huis. Het kookeiland zorgt voor de hoognodige werkruimte en met de greeploze lades zorgt het voor een moderne uitstraling. De hoge kasten voorzien van Siemens- topapparatuur maken het plaatje compleet. Deze keuken is bovendien extra scherp geprijsd om ons jubileum te vieren! PMlina Forto Rotondo Wooning Rotterdam Olympiaweg 44a (Pal naast de Kuip), tel. 010 - 47919 44 WWW.W00NING .ORG AcIÜ9f^ erynsJ 29 mei 2Q11. KeukeciKtieJjjj aankoop van een comptettkeukëjyapaf 7^^^|||{Mêi(^owreoiT)keüt(CTs)^^meractief^dij bij aankoop van een complete b^j^r^ar^^OQ,-, 50 m' recht gelegd Vraag naar de voorwaarden in dé showroom AlexWicklert, Marianne Hofman, Danny dos San keukenpecialist badkamerspecialiste tegelspecialist

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 37