Sweetdeal: elke dag flinke korting van Zanden Kijk op onze site en wie weet vind je de baan van je leven Twitter WIE KOMT BINNENKORT ONS ENTHOUSIASTE TEAM VERSTERKEN? Wij' hebben een leuke baan voor jou! Voor onze nieuwe praktijk aan de Lange Boonestraat 10 in centrum Maassluis en onze praktijk Vlaardingen zoekt ORTHODONTIE Al 15 jaar specialist in beugelbehandelingen. Je opleiding wordt intern verzorgd! Altijd actueel: de weekkrant.nl Toe aan een andere job? www.deweekkrant.nl/banen woensdag 18 mei 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 47 Natuurlijk is het Nieuwe Stads blad ook te vinden op Twitter: #NieuweStadsblad. Voor de laatste weetjes en nieuwtjes. Votgt u ons? Dan volgen wij u! www.nieuwestadsblad.nl Een broodje voor de helft van het geld, 70 korting op een abonnement bij de sportschool om de hoek, of onbeperkt wokken met meer dan 50 korting. De aanbie dingensite Sweetdeal moet Rotterdam en regio overdon deren met de leukste aanbie dingen. Maar hoe werkt het eigenlijk? Sandra Groeneveld van Sweetdeal vertelt erover. Van de redactie Rotterdam „Iedere dag doen we één scher pe aanbieding, die 24 uur geldig is", vertelt Sandra Groeneveld. „Gebruikers die zich hebben aangemeld op www.sweetdeal. nl ontvangen de aanbieding dagelijks in hun mailbox. Ze kunnen deze deal direct via de site kopen." Het is niet altijd zo dat de deal - de scherpe aanbieding van Sweetdeal - ook daadwerkelijk doorgaat. Groeneveld zegt hier over: „Elke aanbieding heeft een minimum aantal kopers nodig voordat de deal doorgaat. Zodra er genoeg kopers zijn, gaat de deal definitief door. Zijn die er niet, geen zorgen, dan gebeurt er niks. Maar ik kan wel stellen: de aanbiedingen zijn zo leuk dat er bijna altijd wel genoeg deelnemers voor te vinden zijn." Wanneer de deal doorgaat krijgt de gebruiker een Aanbiedingensite Sweetdeal start in regio Rotterdam bevestigingsmail met daarin de voucher die hij vervolgens kan inwisselen bij de aanbieder. Welke aanbiedingen? Maar om wat voor aanbiedin gen gaat het eigenlijk? Sweet deal heeft vooral acties op het gebied van ontspanning en vrije tijd. Denk daarbij aan uitgaan, uit eten of weiness. "Een Sweet deal is een impulsieve aankoop die een goed gevoel geeft en klanten minimaal 50 biedt", verduidelijkt Sandra Groene veld. Landelijke site Sweetdeal heeft niet alleen aan biedingen in de Rotterdamse regio. Rotterdam is na Nijme gen en Arnhem de derde grote stad waar Sweetdeal wordt ge ïntroduceerd. Het is de bedoeling dat nog meer steden volgen zodat de www.sweetdeal.nl een lande lijke dekking krijgt. Sociale media Om steeds meer leden aan zich te binden, zet Sweetdeal ver schillende media in. Zo heeft er vorige week een grote adverten tie in deze krant gestaan. Ook is Sweetdeal actief met de sociale media. "We hebben een eigen twitteraccount (#SweetdealR- dam) en we zitten op facebook (sweetdeal.rotterdam)", vertelt Groenveld. „Zo kan iedereen die dat maar wil profiteren van hoge kortin gen en leuke aanbiedingen." Kijk voor meer info op www.sweetdeal.nl Wat is sweetdeal? Sweetdeal is de nieuwe aan biedingssite van Wegener Media. Het concept is al eerder succesvol gelanceerd in Denemarken, Noorwe gen, Zweden en Polen. De site van Sweetdeal biedt da gelijkse, kortetermijndeals aan met kortingen vanaf 50 procent op zowel luxueuze als alledaagse producten en diensten. enthousiaste ORtHODONtlE-ASSISTENTES voor 32 uur per week Kun je zowel zelfstandig als ook in teamverband goed werken? Ben je handig, nauwkeurig en goed in precisiewerk? Ben je leergierig? Vind je het leuk om met kinderen te werken? Ben je toe aan onderwerk of een nieuwe werkomgeving? Stuur dan een handgeschreven sollicitatie met C.V. en pasfoto naar: Van Zanden Orthodontie, Reigerlaan 53, 3136 JJ Vlaardingen. Wij zijn als enige in de regio ISO 9001 gecertificeerd (d.w.z. jaarlijkse toetsing door een onafhankelijke certificatie-instelling dat wij voldoen aan de wettelijke eisen gesteld aan veiligheid, infectiepreventie, hygiëne, bevoegdheden, bekwaamheid medewerkers en de eisen van patiënten) Wij gebruiken een gepatenteerd behandelsysteem waardoor behandelingen veel sneller verlopen en waarbij voor kinderen een gekleurde beugel nog steeds mogelijk is. Wij zijn als enige in de regio gespecialiseerd in Linguale Orthodontie, waarbij de slotjes onzichtbaar aan de binnenkant van de tanden worden geplaatst (www.llngualebeugel.nl) Wij bieden ruime garantie op onze resultaten. Geen wachtlijst (ook niet voor volwassenen) ISO 9001 Gecertificeerd Locatie Vlaardingen: Reigerlaan 53, 3136 JJ Vlaardingen, tel. 010 - 474 62 19 lnfo@ortho-vlaardlngen.nl, www.ortho-vlaardingen.nl Locatie Maassluis: Lange Boonestraat 10, 3142 CC Maassluis, tel. 010 - 590 19 98 info@ortho-maassluis.nl, www.ortho-maassluis.nl Gerrit Bartels en Sander van Oyen zorgen voor de beste aanbiedingen. FOTO: V.VAN DORDRECHT

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 47