Trouwen in Schiedam Ga naar www.schiedam.nl Feestelijke opening Molen De Kameel Wijkoverleg Schiedam Groenoord Gemeenteberichten Wij zijn aan de slag voor u De Stadswinkel wordt uw nieuwe Klant Contact Centrum 18 mei 2011 nummer 20 Pagina 2 Voorgenomen bezuinigingen en wijzigingen in de Verordening Maatschappelijke Ondersteuning NWN 2012, het bijbehorende Besluit en de bijbehorende Beleidsregels Op 10 mei 2011 heeft het college van Burgemeester Wethouders van Schiedam besloten in te stemmen met de voorgenomen bezuinigingsmaat regelen in de individuele Wmo-voorzieningen vanaf 2012 volgens het over zicht van het bestuur ROGplus van 4 april 2011. Ook heeft het college besloten in te stemmen de wijzigingen in de concept Verordening Maatschappelijke Ondersteuning NWN 2012 en het bijbeho rende Besluit en de Beleidsregels. In de verordening met bijbehorende verstrekkingenboek en financieel besluit is omschreven onder welke voorwaarden burgers recht hebben op individu ele voorzieningen in het kader van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Denk hierbij bijvoorbeeld aan aanvullend openbaar vervoer, rol stoelen, scootmobielen en huishoudelijke hulp. In het kader van de inspraakprocedure liggen in de periode van 11 mei tot 22 juni 2011 de volgende stukken ter inzage bij het Wmo-loket in de Stadswinkel (Stadserf 1): 1. Reactienota Discussienotitie bezuinigingen Individuele Wmo-voorzieningen 2011-2015. 2. Overzicht bezuinigingsmaatregelen individuele Wmo-voorzieningen 2012-2015 Besluiten Bestuur ROGplus van 4 april 2011. 3. Notitie Op weg naar een nieuwe Verordening, een nieuw Besluit en nieuwe Beleidsregels Maatschappelijke Ondersteuning NWN 2012 (Versie 17 maart 2011). 4. Concept Verordening Maatschappelijke Ondersteuning NWN 2012. 5. Concept Besluit Maatschappelijke Ondersteuning NWN 2012. 6. Concept Beleidsregels Maatschappelijke Ondersteuning NWN 2012. Openingstijden Wmo-loket: Maandag tot en met vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur is er inloopspreekuur. Op maandag, woensdag, donderdag en vrijdag kunt u van 14.00 tot 17.00 terecht op afspraak, Het Wmo-loket is telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail via contact@schiedam.nl onder vermelding van 'Wmo'. De documenten zijn ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op 'bekendmakingen'. Aanwijzing Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 11 mei 2011: Ko Suurhofflaan, voor pand nr. 14, postcode 3119 VE Wij wijzen u erop dat u op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze be kendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arron dissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij Klanten Contact Centrum, tel. nr. 14- 010. Het besluit kan worden ingezien bij de ontvangstbalie in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 18 mei 2011 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte B.A. Vos Na vele jaren van voorbereiding en na tweeënhalf jaar bouwen werd afgelopen zaterdag tijdens Natio nale Molendag, molen De Kameel officieel geopend. Wethouder Siljee (m) had samen met gedeputeerde Van Engelshoven-Huls (r) en de heer Scheeres (l), voorzitter van het bestuur van De Schiedamse Molens, de eer om de molen in gebruik te nemen. Daarna volgde een spectaculaire openingsact die enthousiast werd ontvangen door de vele aanwezigen. H Foto: Bart Bos De gemeente Schiedam bouwt de komende tijd letterlijk aan de ver betering van haar dienstverlening. Op maandag 16 mei 2011 is de verbouwing en herinrichting van de huidige Stadswinkel gestart, die na de verbouwing voortaan Klant Contact Centrum Schiedam zal he ten. De dienstverlening in de Stads winkel gaat tijdens de verbouwing gewoon door. Betere dienstverlening Na het herinrichten van de huidige Stadswinkel krijgt u de beschikking over een Klant Contact Centrum. Hier worden alle gemeentelijke dien sten en informatie op overzichtelijke wijze aangeboden: U kunt beter en sneller de weg vinden naar de juiste persoon of informatie. Gegevens zijn beter beveiligd. Er kan' meer privacy worden gebo den aan bezoekers van het Klant Contact Centrum. Kort gezegd: met het Klant Con tact Centrum beschikt de gemeente Schiedam vanaf het najaar van 2011 over een efficiënt instrument om u nog beter van dienst te zijn. Van Stadswinkel naar Klant Contact Centrum? De kwaliteit van dienstverlening staat hoog op de bestuurlijke agen da van de gemeente Schiedam. Het landelijke programma waarmee de overheid haar dienstverlening wil verbeteren, heet Antwoord©. Het doel van Antwoord© is om snel ler en begrijpelijker, maar vooral De gemeente Schiedam bouwt aan haar dienstverlening. Een indruk van de nieuwe Stadswinkel. Artist impression: Bliksems ook het juiste antwoord te geven via vier contactkanalen; balie, tele foon, post/e-mail en website. Met het Klant Contact Centrum kunnen wij u straks nog beter van dienst te zijn. Onafhankelijk van het gekozen ka naal voorzien wij u snel van de juiste informatie. Kortom: de gemeente Schiedam geeft antwoord! Mogelijke overlast beperken Als bezoeker kunt u door de werk zaamheden enige overlast ervaren. De gemeente Schiedam doet er alles aan deze overlast zoveel mogelijk te beperken, onder andere door duide lijke bewegwijzering en medewer kers die u graag de weg wijzen. Bereikbaarheid en dienstverlening Ondanks de werkzaamheden en de daarmee gepaard gaande overlast gaat de dienstverlening gewoon door. U kunt op de vertrouwde tijden met al uw vragen terecht in de Stads winkel. Daarnaast zijn veel zaken makkelijk en snel online te regelen via onze vernieuwde website www. schiedam.nl. Daar houden we u ook op de hoogte van de verbouwing. Bo vendien is de gemeente telefonisch bereikbaar via 14 010 en per e-mail via contact@schiedam. Wanneer is het Klant Contact Centrum klaar? Naar verwachting is het nieuwe Klant Contact Centrum in september klaar voor gebruik. De gehele verbouwing wordt in november 2011 afgerond. Het wijkoverleg van de wijk Groenoord vindt plaats op: Datum: donderdag 19 mei 2011 Locatie: Wijk- en bewonersvereniging Groenoord, Van Beethovenplein 161 Aanvang: 20.00 uur Agenda De agenda voor deze vergadering ziet er als volgt uit: 1. Opening mededelingen 2. Verslag bijeenkomst 24 maart 2011 3. Wijkbudget 2011/nieuwe aanvragen 4. Vouchers le tranche 2011 Colofon Klant Contact Centrum Openingstijden Stadswinkel Eindredactie www.schiedam.nl Stadswinkel, Stadserf 1, Schiedam Met afspraak Zonder afspraak Gemeente contact@schiedam.nl Postbus 1501,3100 EA, Schiedam ma, wo en do van 14.00 - 20.00 uur ma t/m vrij 09.00 -13.00 uur Schiedam Telefoon: 14 010 te <010)473 7021 vrij van 14.00-17.00 uur Maak uw afspraak online of bel 5. Evaluatie wijkoverleg 6. Rondvraag sluiting Informatie of aanmelden? Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, de heer Hüseyin Kalyoncu. Hij is telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail via contact® schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijk ontwikkeling, telefonisch bereikbaar via 14 010 of per e-mail op contact@schiedam.nl o.v.v. 'Wijkoverleg Groenoord'. www.schiedam.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 7