Dit is verwennen' DONDERDAG 2 JUNI WOON Piet Paulusma Wordt het hoge druk of krijgen we een depressie? Piet weet het Stuur op Reactie op leegstand May: een tante die weet wat ze wil (en niet wil) WOONVOORDEEL! BOULEVARD HOOGSTAD Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 1 juni 2011 Nieuwe Stadsblad pagina 39 www.deweekkrant.nl Of de muziekschool nu een uitvoering geeft of de basisschool een Open Dag heeft, stuur ons uw persbericht en foto toe en wij geven het een mooi plaatsje op onze website. www.nieuwestadsblad.nl Het is een komen en gaan bij Beauty Praktijk Alma Boerland, als de praktijk maandag open is voor de Viva la Donna Day. Van de redactie Schiedam Normaal gesproken is de salon aan de lange Nieuwstraat dicht op maandag, maar speciaal voor vandaag heeft Alma Boer land de deur open gezet voor vrouwen die wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken. Vrouwen die kanker hebben of hebben gehad. Alma Boerland en haar drie me dewerksters hebben het razend druk. De hele dag door staan er afspraken in de agenda, alleen wordt er vandaag niets voor betaald. Alles is van het huis, zelfs de hapjes en drankjes die de hele dag door de moeder van Alma worden verzorgd. Het is de eerste keer dat Alma Boerland aan de Viva la Donna Day meedoet, maar het is ab soluut een blijvertje, weet de ervaren Schiedamse nu al. In Alma Boerland (2e van rechts) en haar medewerkers hadden het maandag verschrikkelijk druk. FOTO: WM haar praktijk heeft zij al veel te maken gehad met vrouwen die kanker hebben of hebben gehad. „Ik doe hier namelijk veel tepeltatoeages bij vrouwen waarbij een tepel is aangebracht na een amputatie. Die is dan zo licht van kleur dat je hem amper ziet. Iti mijn salon kan ik er een echte tepel van maken met de juiste kleur." Meestal worden dergelijke behandelingen door de verzekeraar vergoed. Maar bij één klant niet. „Dat was ei genlijk het moment dat ik aan Viva la Donna dacht: zo kon ik het gratis voor haar doen." Het initiatief wordt door de da mes in de salon enorm gewaar deerd. C. Baas uit Schiedam is opgegeven door een vriendin en heeft een complete gezichts behandeling gehad. Ze zit er nog van bij te komen. Yolande Jimenez (54) uit Delft vindt het een mooi initiatief, dat echt als verwennen voelt. „Je wordt hier echt in de watten gelegd." Schiedam „Ik las twee stukjes in het Nieuwe Stadsblad en wil graag reageren. Ik heb via via meegemaakt dat een ondernemer op de Hoogstraat een heel leuk eetpaleisje was begonnen met alle enthousiasme en een goede vaste klantenbestand. Waar is het mis gegaan? Wat ik hoorde vooral om de veel te hoge huur en de vele kos ten van gas water en licht. Om zulke ondernemers een kans te geven zou er ten eer ste wat moeten worden ge daan aan de hoge huren. Als veel producenten Schie dam een mooie lokatie vin den om hun film te maken dan zou Schiedam toch minstens het stadsgezicht moeten verfraaien door te investeren in het opknappen van mooie pandjes. Ik denk ook dat bepaalde stichtingen wellicht een pandje willen hebben om jongelui met een handicap een betaalde werk plek te gunnen. Nederland wordt inderdaad ouder en je houdt steeds minder over om van te leven. Brigitte, Schiedam Schiedam In dierentehuis Hargahoeve zitten nog onzettend veel leuke en lieve diertjes te wachten op een nieuw baas je. En met de zomervakan tie in het vooruitzicht zullen dat er helaas nog veel meer worden. Deze week heeft het asiel een lief katje uitgezocht om eens speciaal in de kijker te zetten. Het is de tweekleurige May die heel lief kan zijn. Met de nadruk op 'kan', want dit geldt alleen als zij er zin in heeft. Een pittige tante dus "die weet wat ze wil. „Als ze aandacht wil maakt ze een grappig geluidje om je aandacht te trekken en wanneer dit gelukt is krijg je een kopje van haar", zeggen de verzorgers over May. „Verder is het een prachtig katje om te zien en nog heel gezellig ook." Wie interesse heeft in May kan natuurlijk contact opnemen met Hargahoeve of eens een keertje langsgaan. HEMELVAARTSDAG Kwantum Roobol Tuinmeubelen Wooning I Carpet Right I HACO I Beter Bed I Van der Ree Verlichting Stam Keukencentrum I BCC I Meubelhopper Roobol Hoogenboezem ledereen die op zoek is naar meer wooninspiratie kan ook op Hemelvaartsdag terecht op Woonboulevard Hoogstad. Lekker van n:oo tot 17:00 uur genieten van alles op het gebied van wonen, interieur, trends en ongelooflijk veel HEMELVAARTSDAG op Woonboulevard Hoogstad: je gelooft je ogen niet! A20 - afrit 8, Westlandseweg (naast McDonald's) www.woonboulevardhoogstad.nl VLAARDINGEN May is een prachtig katje om te zien. FOTO: RICK VAN HELDEN

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 39