RabobankNieuws ^100 'jaar Rabobank Veerplein gaat verhuizen! Een financiële oplossing zo solide als uw plan. Dat is het idee. Rabobank helpt u op weg naar uw nieuwe woning. Buitengewoon bereikbaar •ei* Rabobank Schiedam-Vlaardingen Rabobank Schiedam-Vlaardingen Na een grondige verbouwing opent het Rabobankkantoor in Vlaardingen maandag 11 juli haar deuren aan Veerplein 4. De vertrouwde medewerkers bieden u vanuit deze nieuwe locatie dezelfde service zoals u die van ons gewend bent. Graag verwelkomen wij u vanaf deze datum in ons nieuwe kantoor. Het nieuwe kantoor U kunt zowel binnen als buiten pinnen, er is een sealbagautomaat, er is gelegenheid om een bundelstort te doen en er is een chipknip- en een muntrolautomaat. Naast dat u met een adviseur in de bankhal contact heeft, is er in het kantoor de ruimte om via de virtuele kanalen contact te hebben met een adviseur. Wij laten het u graag zien. Zo zijn wij buitengewoon bereikbaar. Voor onze bedrijvenklanten is er uiteraard ook een bedrijvenadviseur aanwezig. Sluiting huidige kantoor In verband met de verhuizing is het kantoor op Veerplein 106 op vrijdag 8 juli vanaf 13.00 uur gesloten. De automaten zijn tijdens de verhuizing niet beschikbaar. Vrijdag 8 juli worden de geldautomaat, de chipknipautomaat en de sealbagautomaat in de loop van de dag buiten werking gesteld.' Het is de verwachting dat deze maandag 11 juli weer in gebruik worden genomen. Wij bieden u onze excuses aan voorde eventuele overlast. Website www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen Particulieren Algemeen Bedrijven (010)2481515 (010)248 15 20- Öm onzè dienstverlening nog beter te maken, hebben wij een paneldiscussie georganiseerd met klanten die een hypotheek bij ons hebben afgesloten. Hieruit kwam voort dat er grote behoefte is aan een goed én betrouwbaar advies, voorafgaand aan het officiële adviesgesprek. Want.er is zoveel te vinden over hypotheken dat men door de bomen het bos niet meer ziet Gratis USB-stick met virtueel hypotheekadvies Daarom hebben wij een speciale USB-stick ontwikkeld met een eerste virtuele advies door onze financieel adviseurs. Kijkopwww.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen. Uw business gaat altijd verder, ons commitment ook. Rabobank. Een bank met ideeën. Meer informatie: Tel.: (010) 248 15 15 www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen info@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl Rabobank

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 60