Menno Siljee opent Bluesroute Scyedam 2011 Geef u op als Gast van de Raad! Wmo Adviesraad Politiek is leuker als je weet hoe het werkt! gemeente Schiedam Op zaterdag 28 mei opende wethouder Menno Siljee de Bluesroute Scyedam. Wethouder Siljee was blij dat de tweede editie van het bluesfestival was uitgebreid met deelname van het Wennekerpand, het stedelijk Mu seum en het theater aan de Schie. Op het hoofdpodium op de Koemarkt en de Grote Markt was een gevarieerd programma met bluesartiesten te zien. Op vrijdag konden de bezoekers starten met een kroe gentocht met live optredens in verschillende café s in de stad. Tijdens de tocht langs de cafés en terrassen konden de bezoekers genieten van het mooie historische cen trum van Schiedam. H Foto: Jan van der Ploeg aetlf Om meer contact te krijgen met inwoners van de ge meente Schiedam geven de raadsleden een 'kijkje in de keuken' van de gemeenteraad. De gemeenteraad wil graag de spelregels van de politiek uitleggen en nodigt u uit als 'Gast van de raad'. Voorafgaand aan de raadsvergadering wordt u ont vangen door burgemeester W.M. Verver-Aartsen, een aantal raadsleden en de griffier, J. Gordijn. Raadsleden vertellen over het werk van de gemeenteraad, geven uitleg over de gang van zaken tijdens de gemeente raadsvergadering en geven een toelichting op de onder werpen die op de agenda staan. geleden aanspreken. Na afloop horen raadsleden graag hoe u de raadsvergadering heeft ervaren. Een Gast van de Raad schrijft: "...Met veel plezier heb ik een kijkje kunnen nemen in de keuken van de gemeenteraad, maar was bovenal vereerd door de tijd die de raadsleden en de burge meester vrij hielden om ons wegwijs te maken in de bestuursvorm van Schiedam. ...Ik heb een goede indruk gekregen van de raad en bewonder alle raads-leden die zich zo inzetten voor hun Schiedam, niet alleen voor de stad maar vooral voor de mensen die daar leven en wonen..." Vanaf de publieke tribune volgt u de raadsvergadering. Wilt u zich aanmelden als 'Gast van de raad'? In de pauze en na afloop kunt u de raadsleden en colle- Stuur dan een e-mail naar griffie@schiedam.nl. Verkeersbesluiten Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 16 mei 2011 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: in de Boterstraat, het gedeelte gelegen tussen de Kreu- pelstraat en de Grote Markt een geslotenverklaring voor vrachtauto's in te stellen. Derhalve worden de volgende maatregelen getroffen; l.Een geslotenverklaring voor vrachtauto's door middel van bord C07 van Bijlage I van het RVV 1990 Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht (art. 7:1) tegen dit besluit binnen zes we ken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders (adres: postbus 1501, 3100 EA Schiedam) kunt indienen. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat in ieder geval: 1. naam en adres van indiener 2. dagtekening 3. omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt 4. de gronden van het bezwaar Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de wer king van het bestreden besluit. Als U dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rot terdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Hofstra telefoonnummer 14010. Het besluit kan worden ingezien bij de ontvangst balie in het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 16 mei 2011. Namens burgemeester en wethouders van Schiedam, de afdelingsmanager van de afdeling Beheer Openbare Ruimte. B.A.Vos Het overleg van de Wmo adviesraad vindt plaats op: Datum: donderdag 9 juni 2011 Locatie: Stadskantoor, Lunchkamer 1, Stadserf 1, Schiedam Tijd: 19.15 uur tot 21.00 uur Agenda Tijdens deze vergadering wordt onder meer gesproken over: 1. Welkom mededelingen 2. Notulen 7 april 2011 Afsprakenlijst 3. (pre-)advies beleidsregels tegemoetkoming kosten Kinderopvang 4. Sollicitatiecommissie Wmo Adviesraad 5. Bestuurlijk overleg Wmo Adviesraad 6. Beleidsnota's 2e helft 2011 7. Rondvraag en Sluiting U bent van harte welkom om de bijeenkomsten van de Wmo Adviesraad bij te wonen. U kunt zich per e-mail aanmelden via contact@schiedam.nl o.v.v. 'Wmo Adviesraad'. Het volgend overleg van de Wmo Adviesraad staat gepland op 14 juli 2011. Verkeersbesluiten Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 16 mei 2011 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: in de Edisonstraat, het deel gelegen tussen de Boerhaavelaan en de Büijs Ballotsingel, éénrichtingsverkeer in te stellen met uitzondering van fietsen en bromfietsen. Derhalve worden de volgende maatregelen getroffen; 1. Het instellen van eenrichtingsverkeer door middel van borden C02 en C03 van Bijlage I van het RVV 1990 met onderbord "uitgezonderd fietsen en bromfietsen". Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht (art. 7:1) tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders (adres: postbus 1501, 3100 EA Schiedam) kunt indienen. Een bèzwaarschrift moet worden ondertekend en bevat in ieder geval: 1. naam en adres van indiener 2. dagtekening 3. omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt 4. de gronden van het bezwaar Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van. een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arron dissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Hofstra telefoonnummer 14010. Het besluit kan worden ingezien bij de ontvangst balie in het Stads kantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekend making. Schiedam, 16 mei 2011. Namens burgemeester en wethouders van Schiedam, de afdelingsmanager van de afdeling Beheer Openbare Ruimte. B.A.Vos Verkeersbesluiten Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 16 mei 2011 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: op de Olivier van Noortstraat, de toerit naar het bedrijventerrein Kethel- vaart een geslotenverklaring voor vrachtauto's in te stellen. Derhalve worden de volgende maatregelen getroffen; l.Een geslotenverklaring voor vrachtauto's door middel van bord C07 van Bijlage I van het RVV 1990, met als onderbord uitgezonderd ma t/m za 07.00 uur tot 22.00 uur". Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht (art. 7:1) tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders (adres: postbus 1501, 3100 EA Schiedam) kunt indienen. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat in ieder geval: 1. naam en adres van indiener 2. dagtekening 3. omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt 4. de gronden van het bezwaar Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arron dissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Hofstra telefoonnummer 14010. Het besluit kan worden ingezien bij de ontvangst balie in het Stads kantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekend making. Schiedam, 16 mei 2011. Namens burgemeester en wethouders van Schiedam, de afdelingsmanager van de afdeling Beheer Openbare Ruimte. B.A.Vos

Het Nieuwe Stadsblad | 2011 | | pagina 8